Philips 47PFS7109 ustawienia - kalibracja

rafja

Klub HDTV.com.pl
vip
Cześć,

ma ktoś może gdzieś zapisane ustawienia, albo mógłby się podzielić ustawieniami po kalibracji ?

wiem, że najlepiej zrobić kalibrację fizycznie, ale nie chcę płacić 300 zł za to, bądź 900 za urządzenie, i takie ustawienia 'mniej więcej' mnie usatysfakcjonują :)

szukałem w necie, ale nie mogłem znaleźć niczego specjalnego odnośnie tego modelu :)

Pozdrawiam
 

Szlachtus

Member
Posiada może ktoś jakieś swoje "najlepsze ustawienia"? Takie które niwelują widoczność smużenia, artefaktów przy dynamiczniejszych scenach itd.? Ustawienia od kikiego są dosyć w porządku ale nadają się do oglądania przy zgaszonym świetle. W ciągu dnia czy wieczorem przy zapalonej lampce obraz jest mówiąc skromnie bardzo ciemny i słabo widoczny. Bawię się tym TV od kilku miesięcy i do tej pory nic konkretnego nie wymyśliłem. (Chyba zbyt jestem przyzwyczajony do plazmy w której właściwie nic nie musiałem ustawiać).

Z góry dzięki :)
 

artur_k112

New member
Czy u was Smart często łapie zawieszki. Pomaga tylko wyłączenie z zasilania. Podczas oglądania filmów z netu przeglądarka nie chce przejść w tryb pełnoekranowy, lub jak juz jest ten tryb, to po prawej stronie jest widoczny pasek suwaka. Widzę, że z oprogramowaniem tv sobie nie radzą. Dodam że soft najnowszy.
 

marian_fest

New member
Jeśli jest taka możliwość to również bym poprosił ;) btw. Bardzo fajny TV, nie wiem skąd się biorą te opinie typu "trzeba poczekać 5 sek zanim zareaguje po naciśnięciu przycisku na pilocie" Menu działa bardzo w porządku
 
Do góry