Philips 47pfl9732d Najlepszy Wybór?!

albert123

New member
Witam wszystkich!!!
Jestem na kupnie tv ok.46cali. Przegladnalem forum, bralem pod uwage SHARPA XL2, TOSHIBE ZF ORAZ JVC V80. Najbardziej zalezalo mi na plynnosci obrazu (szybkie sceny,mecze pilkarskie) i tu zdziwienie . Sharp i Toshiba nie wyrabiaja z plynnoscia jak widzialem mecz na XL2 to sie zalamalem zamazanym obrazem przy wlasnie szybkich scenach(byl moim faworytem). Szukalem dalej i znalazlem Philipsa!!! To jest swietny tv pixel plus HD naprawde polepsza obraz nie tak jak reszta ...to jest to! a ambilight w nocy bomba!

Dlatego mam do Was pytanie!
Jak to jest.... dziesiatki postow wychwalanie telewizorow ktore wydaja sie dobre ale nie najlepsze a malo postow na temat wlasnie PHILIPSA ktory jest wedlug mnie najlepszym wyborem niestety troche drozszym ale w koncu tv kupuje sie na lata.
Czy zgadzacie sie z ta opinia??
 

david7

New member
Mnie rowniez interesuje Philips ale ciekawi mnie jeszcze jak radzi sobie z formatowaniem obrazu oraz jak wygląda odwzorowanie kolorów (czytałem gdzieś ze przegrywa z konkurncją)
 

albert123

New member
Czesc!
Nie jestem jakims specjalista od spraw technicznych ale w moim odczuciu kolory sa naprawde ok. a czern jest naprawde czarna, niestety ogladalem go w sklepie i nie wiem jakie byly ustawienia
pozdrawiam
 

trops55

Member
Dlatego mam do Was pytanie!
Jak to jest.... dziesiatki postow wychwalanie telewizorow ktore wydaja sie dobre ale nie najlepsze a malo postow na temat wlasnie PHILIPSA ktory jest wedlug mnie najlepszym wyborem niestety troche drozszym ale w koncu tv kupuje sie na lata.
Czy zgadzacie sie z ta opinia??[/quote]
--------------------------------------------------------------------------

Masz rację. Jak byś dokladniej czytał posty, to byś się przekonał, że tu są preferowane inne marki tylko nie Philips
 

albert123

New member
Witam!
To jest wlasnie ciekawe promuje sie pewne marki ale przeciez kazdy ma oczy i widzi roznice!
A tak na marginesie czy ktos ostatnio kupil w/w tv w dobrej cenie?
 

albert123

New member
Nie cytuj poprzedniego postu!

Witaj Bruder.
Jesli jestes pewien ze najlepiej formatuje philips to dlaczego mi tu KIKI wciska jakies farmazony?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

eskobar

New member
witam

przychylam sie do zdania"brudera" philips ma w mojej opini najlepszy format automatyczny,zero skakania obrazu tylko szybko płynnie dostosowanie formatu obrazu do sygnału,co do kolorów perfect pixel mozna by powiedziec ze rządzi.

Albert123 powiedz w jakim sygnale był puszczany mecz na xl2?
pytam bo widziałem film i mecz na tych 2 tv (hd 1080i) i powiem Ci ze i 1 i 2 bardzo dobrze sobie radził!
 

viValdi

New member
Bez reklam
Mam 9632 i uważam, że b. dobrze dopasowuje format.

A KIKI to rasowy sales (czyli sprzedawca) i na jego półkach nie ma Philipsa ale są Sharpy, Toshiby, JVC i Pioneery.

Sprzedawca zawsze sprzedaje to co jest na półce a nie to czego tam nie ma!!!

W kamerach też KIKIemu zawsze wychodzi JVC HD7:rolleyes:
 

qwerty

New member
Nie zgodzę się z ani z bruderem ani z kiki najlepsze formatowanie ma JVC a wymienione marki są na podobnym poziomie i to średnim.
Bruder bardzo mnie ciekawi jak sprawdziłeś, że najlepsze formatowanie ma philips.
 

mmkk

New member
Mam philipsa 47pfl9632 - jednym z elementów, które zdecydowały o jego wyborze było własnie bardzo dobre formatowanie.
Co do innych marek się nie wypowiadam, natomiast moim skromnym zdaniem akurat sony bardzo kiepsko formatuje - poprzednio miałem 32 calowy crt sony (ponad 10 lat :)) - i była to jego jedyna wada.
Ogladając obecne modele lcd odniosłem wrażenie, że pod tym względem nic się w sony nie zmieniło...
 

albert123

New member
Witam wszystkich!
A moze napisalibyscie jak naprawde spisuja sie 9732/d. Zamowilem go juz i nie moge sie doczekac. I jeszcze jedno: moglibyscie napisac jakie macie ustawienia tv tak zeby najlepiej smigal?
pozdrawiam

ps. Mam nadzieje ze philipsy nie sa awaryjne
 
albert123 napisał:
Szukalem dalej i znalazlem Philipsa!!! To jest swietny tv pixel plus HD naprawde polepsza obraz nie tak jak reszta ...to jest to! a ambilight w nocy bomba!
Ha, tak jak w wątku obok ja jestem także zachwycony ambilight.
Piłkę nożną jak oglądam to żadnego problemu ze smużeniem szybko lecącej piłki. Natomiast inna sprawa, że na CP program Polsat sport jak leciał mecz to jakoś ogólna nadawnia programu była marna, po prostu tak ciulowo nadawali, bo na SD BBC freeview to o wiele lepiej. Ale tę historię każdy zna. Program programowi nie równy. TVNy to w większości hi-end SD na tym LCD, inne już nie co gorzej. Ale i tak w porównaniu z sharpami czy toshibami to philips wygrywa jeśli chodzi o najważniejszy aspekt LCD TV - szeroko rozumowana jakoś obrazu.
Ba.
 

KIELAQ

New member
Świetny wybór Albert123 . Wybrałeś model 9732 który dostał nagrodę EISA dla najlepszego TV LCD roku 2007/2008 . Philipsy są droższe ale pełne bajerów no i mają klasę . Oczywiście mówię o modelach serii 9 czyli najlepszych ( i niestety najdroższych ) ale chyba warto . Posty KIKIEGO mnie rozbrajają ale cóż , on działa na forum po to by sprzedać jak najwięcej sztuk . Opinie obiektywne to nie u niego . Szkoda bo to przykre trochę . :(
 

DZIELNA6

New member
Nie cytuj poprzedniego postu!

Szkoda, ale niestety prawdziwe. NIe Ty pierwszy i ostatni to zauważyłeś.
Dobrze, że przy zakupie nie kierowałem się jego stronniczymi opiniami, bo bym tego mocno załował.

Mam model 9632 i potwierdzam, że to najlepszy LCD , jeśli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KIELAQ

New member
Ale myślę że wielu ludziom namieszał w głowach . Choć dobre u niego jest to że każdy może u siebie w domu ocenić telewizory . Oczywiście te które ma w ofercie . Może gdyby poszerzył ofertę miało by to ręce i nogi . :D

KIKI napisz coś ! Broń się ! Udowodnij że sciemniam ! Zachowując ciszę przyznajesz mi rację .
 

viValdi

New member
Bez reklam
@abramowicz

Philips absolutnie może się niepodobać.

Ja też początkowo celowałem w coś innego. Jednak w innych TV za każdym razem, jak już byłem blisko decyzji, coś mi nie pasowało (Samsung - "lakierowa" obudowa; Sharp - buczenie; Loewe - cena) no i na końcu stanęło na Philipsie bo miał porównywalną jakość a jakby mniej wad ( z mojego punktu widzenia).
 
Do góry