Philips 47PFL9703D/10 - tylko o tym modelu !

crimson1

New member
Dlaczego mają mu zmieniać matrycę?

Przecież ten 47' Filek ma juz matrycę znaną z innych (mniejszych) wersji 9703... :confused:
Może nie zrozumiałem jakiegoś ukrytego podtekstu - możesz sprecyzować swoją wypowiedź - marzenie? :D
 

jos1

New member
Ja osobiscie jeszcze nie widzialem 47PFL9703D/10 i dlatego ten temat poruszylem .
Sa znane problemy Philipsa jezeli chodzi o konty wiec moze cos zrobia w tym kierunku i w modelu 47 cos sie zmieni ,poczekamy zobaczymy .
Jedno zdjecie wyrazi wiecej niz tysiac slow .:confused:

 

jarek12345

New member
jos1 napisał:
Ja osobiscie jeszcze nie widzialem 47PFL9703D/10 i dlatego ten temat poruszylem .
Sa znane problemy Philipsa jezeli chodzi o konty wiec moze cos zrobia w tym kierunku i w modelu 47 cos sie zmieni ,poczekamy zobaczymy .
Jedno zdjecie wyrazi wiecej niz tysiac slow .:confused:



no tym bardziej jak sie porownuje plazme kury do lcd filipa :) przeciez to zupelnie inne rozwiazanie tech .



.
 

jos1

New member
jarek12345 napisał:
no tym bardziej jak sie porownuje plazme kury do lcd filipa :) przeciez to zupelnie inne rozwiazanie tech .



.
To znaczy ze nigdy nie widziales LCD TV ktory ma dobra czern i dobre konty ? Na Forum umiescilem juz wiele porownan ,jezeli masz ochote to zerknij na problemy Samsunga i Pfilipsa tam znajdziesz duzo materialu. Ja bede krytykowal bo z zawou jestem elektronikiem i dobre produkty to moja pasja a od chwalenia sa ludzie z marketingu.

:grin:
 

jarek12345

New member
jos1 napisał:
To znaczy ze nigdy nie widziales LCD TV ktory ma dobra czern i dobre konty ? Na Forum umiescilem juz wiele porownan ,jezeli masz ochote to zerknij na problemy Samsunga i Pfilipsa tam znajdziesz duzo materialu. Ja bede krytykowal bo z zawou jestem elektronikiem i dobre produkty to moja pasja a od chwalenia sa ludzie z marketingu.

:grin:



ech szkoda gadac tym bardziej ze wkleiles zdjecie a nie podales jakie to modele :filipa i pionka .co do rozwiazan tech to wiesz zapewne jak dziala plazma i krysztaly oraz jakie sa wady i zalety poszczegolnych rozwiazan tech .wiec szczerze mowiac nie wiem w czym problem :) pomijam juz inne aspekty ale tak naprawde to temat rzeka (i nie od dzis poruszany) .pozdr


.
 

KIELAQ

New member
Pod względem kątów plazma jest zdecydowanie lepsza - to fakt . Czerń również jest dużo lepsza . Przecież to Pioneer - pełen wypas . Tylko że ceny są nieporównywalne .
 

jarek12345

New member
KIELAQ napisał:
Pod względem kątów plazma jest zdecydowanie lepsza - to fakt . Czerń również jest dużo lepsza . Przecież to Pioneer - pełen wypas . Tylko że ceny są nieporównywalne .



dlatego napisalem ze to temat rzeka i porownujac dwa rozwiazania tech na konkretnych i dowolnie wybranych modelach mija sie z celem .pozdr


.
 

jos1

New member
KIELAQ napisał:
Pod względem kątów plazma jest zdecydowanie lepsza - to fakt . Czerń również jest dużo lepsza . Przecież to Pioneer - pełen wypas . Tylko że ceny są nieporównywalne .

Przypominam ze to temat :
Philips 47PFL9703D/10 - tylko o tym modelu !

Skoncz z twoimi wypasami juz dosyc mieszasz niedoswiadczonym ludziom w glowach.Pisz prawde i nie reklamuj wyrobow firm u ktorych prawdopodobnie masz zyski.Mam prawo tak myslec skoro nie piszesz nic na temat wad tych TV .O wszystkim co piekne i dobre informuja nas ludzie z marketingu a FORUM jest jedynym miejscem gdzie ludzie moga podzielic sie swoimi doswiadczeniami.

Na marginesie Pioneer i ten WYPAS , dlaczego nie kupiles Pioneera tylko SYRENKE ?
Kiedys porownales Samsunga do Philipsa jako Mercedesa do Syrenki :hmm:
 
Ostatnia edycja:

KIELAQ

New member
No dobra - zdemaskowałeś mnie . Jestem prezesem Philipsa na Polskę . Mam od każdej sprzedanej sztuki prowizję . Ludzie KUPUJCIE PHILIPSY a znajdziecie się w krainie wiecznej szczęśliwości !!!

PS - Krytykowanie przez ciebie wszystkiego dowodzi o twoich głębokich kompleksach i problemach emocjonalnych . Dla ludzi czytających twoje posty jesteś pośmiewiskiem !

PS 2 - Założyłeś wątek 0 9703 którym gardzisz ? Oczywiście logicznego myślenia się również po tobie nie spodziewałem !

Pozdrowienia i życzę zakupu produktów PHILIPS :p
 

KIELAQ

New member
Naprawde cieszę się że tak uważasz . Rzeczywiście większe modele serii 9632/9732 miały lepszej jakości matryce . Myślę że podobnie może być z serią 9603/9703 . Możliwe że będą posiadać lepsze matryce z lepszymi kątami i czernią . Plazmy Pioneer są zajebiste lecz niestety także drogie . Moje zasoby finansowe pozwoliły na zakup 37PFL9603 . I powiem ci że jestem z niego zadowolony , chociaż wiem że są produkty lepsze od niego .
 

jos1

New member
KIELAQ napisał:
Naprawde cieszę się że tak uważasz . Rzeczywiście większe modele serii 9632/9732 miały lepszej jakości matryce . Myślę że podobnie może być z serią 9603/9703 . Możliwe że będą posiadać lepsze matryce z lepszymi kątami i czernią . Plazmy Pioneer są zajebiste lecz niestety także drogie . Moje zasoby finansowe pozwoliły na zakup 37PFL9603 . I powiem ci że jestem z niego zadowolony , chociaż wiem że są produkty lepsze od niego .

Powstala wielka moda na 100 Hz ,sam wiesz ze PHILIPS 52PFL9632 tez posiada podwojony takt i nikt o tym nie pisal .Znam ten model juz od 18 miesiecy ale 52 wielkosc nie wchodzi u mnie w mieszkaniu w rachube. Piszesz ze sa lepsze produkty od nowych modeli Philipsa , ja sie z tym nie zgadzam ,technicznie moim skromnym zdaniem nikt nie moze w obecnej chwili dorownac Philipsowi ,jedynym minusm sa tanie matryce ,gdzies musza koszta wyrownac ,droga elektronika plus drogie matryce to male obroty .
 

KIELAQ

New member
Widziałem w akcji nowe plazmy Panasonica i muszę przyznać że zrobiły na mnie spore wrażenie . Szkoda że ceny raczej mało przystępne . Rzeczywiście Philipsy są bardzo zaawansowane technicznie , szczególnie seria 9 i pewnie dlatego są dość drogie . Ciekawe jak będa wyglądać ceny większych modeli serii 9603/9703 i jakie będą miały matryce . Rzeczywiście 100 Hz to teraz prawie standard - wszyscy pakują ten system . W Phiilipsie działa dobrze pod warunkiem że jest ustawiony na minimal . Jak się da więcej to trochę za bardzo podjeżdza teatrem . Nowy soft trochę wygładził działanie tego systemu ale i tak miom zdaniem najlepiej ustawić na minimal . Widziałem już kilka lcd w akcji i nasuwa mi się jeden wniosek - trzeba koniecznie zaopatrzyć się w dobry sygnał - wtedy telewizor dostaje skrzydeł .
 

jos1

New member
KIELAQ napisał:
Philipsy są bardzo zaawansowane technicznie , szczególnie seria 9 i pewnie dlatego są dość drogie . Ciekawe jak będa wyglądać ceny większych modeli serii 9603/9703 i jakie będą miały matryce .
Philips 47PFL9703 mozna juz zamowic za 2999€ ale jeszcze trzeba miesiac poczekac na dostawe.Moze w Polsce bedzie szybciej dostepny ?
Jezeli chodzi o techniczna strone to samo za siebie mowi - 17 bitowe RGB i 2 ms Response Time ! przy 1080p elektronika musi duzo przetrawic a robi Philips to najlepiej .Przeciaganie sekwencji bardzo wolno w prawo , lewo ,do gory i dolu , bez efektu stroboskopu ( skokowego ) Zaczalem wychwalac Philipsa a przeciez mam inny cel :rolleyes: http://www.eukasa.de/video-kameras/webshop/521749/philips/philips-47pfl9703d/?kampan=2
 
Ostatnia edycja:

KIELAQ

New member
Może jednak Philips nie jest taki zły ? Żeby tak przetważać obraz musi mieć bardzo szybkie procesory . Jedna rzecz bardzo ważna w codziennym użytkowaniu - tv jest bezgłośny . Ma chłodzenie pasywne . Nie to co w Sharpach z brzęczącymi wiatraczkami .

47 cali to naprawdę potężny sprzęt ale 3000 euro to jednak niemało . Może jeszcze stanieje .
 
Ostatnia edycja:

jos1

New member
KIELAQ napisał:
Może jednak Philips nie jest taki zły ? Żeby tak przetważać obraz musi mieć bardzo szybkie procesory . Jedna rzecz bardzo ważna w codziennym użytkowaniu - tv jest bezgłośny . Ma chłodzenie pasywne . Nie to co w Sharpach z brzęczącymi wiatraczkami .

47 cali to naprawdę potężny sprzęt ale 3000 euro to jednak niemało . Może jeszcze stanieje .

Godna polecenia jest strona chip.de gdzie mozna dowiedziec sie na temat testow LCD TV .Na stronie chip.pl nie znalazlem tego tlumaczenia wiec moge tylko to zaproponowac .
Licze sie osobiscie z wynikami tych testow gdyz ten Team m wszystko poczawszy od sygnalow DVBT skonczywszy na dobrym okablowaniu i profesionalnym sprzecie pomiarowym .Mozna zobaczyc kazdy z osobna przeprowadzony test TV i jego dokladne wyniki i kryteria oceny.
http://www.chip.de/Testcenter-Home-Entertainment-Flachbild-TV_24343261.html
http://www.chip.de/bestenlisten/Bestenliste-LCD-TV-32-Zoll--index/index/id/649/findAll/0
http://www.chip.de/produkte/c1_me_produkt_31458007.html
 

jos1

New member
Z wynikami tych testow nie musimy sie do konca zgadzac,ja osobiscie F serie cenie b. wysoko ale za jej nieplynne wyswietlanie materialu video nie przydzielilbym pierwszego miejsca .

To sa kryteria ocen i sposoby testowania nie tylko LCD TV .
Mozna zobaczyc ile w procentach ocenia sie subiektywnie a ile obiektywnie ten sprzet .

http://www.chip.de/artikel/So-testet..._19530667.html
http://www.chip.de/artikel/So-testet..._19529993.htmlhttp://www.chip.de/artikel/So-testet-CHIP-online_19529993.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry