Philips 47pfl8404 brak obrazu

mest1987

New member
Witam serdecznie. Widziałem, że jeszcze takiego tematu nie ma więc go zakładam. Kupiłem ten telewizor 3 miesiące temu. Od 3 dni mam dziwne objawy. Telewizor co jakiś czas sam się wyłącza, tzn. znika obraz a głos w tle nadal leci. Jak wyłączę z sieci i podłączę ponownie to działa aż do następnego samoczynnego zniknięcia obrazu. Mam wgrane najnowsze oprogramowanie. Już widzę, że kupno Philipsa to był błąd, miałem wcześniej Sony i padł po 6 latach Philips po 3 miesiącach. Proszę o jakieś porady może to nic groźnego. Z góry dziękuję
 

kryss

New member
a nie jest włączona jakaś funkcja eco? gasząca ekran a pozostawiająca właśnie dzwięk dla oszczędności energii? hmmm chociaż to powinno znikać po jakimkolwiek kliknięciu pilotem...
 

mest1987

New member
Raczej nie bo jak wyłączę pilotem tel. i włączę to nadal nie ma obrazu. Dopiero wyciągnięcie z wtyczki "rozwiązuje" problem, ale na pewien moment. Raz na godzinę, raz na 30 minut.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Rozumiem , że uaktualniałeś oprogramowanie tv. A czy wcześniej przed aktualizacją softu telewizor działał poprawnie? Philips jest wybredny i trzeba uważać przy wgrywaniu nowego update.(firmware)
Pozdrawiam , :)
 

zbylek

New member
Raczej nie bo jak wyłączę pilotem tel. i włączę to nadal nie ma obrazu. Dopiero wyciągnięcie z wtyczki "rozwiązuje" problem, ale na pewien moment. Raz na godzinę, raz na 30 minut.

Witam
Mam podobny problem z tym że telewizor już niestety po gwarancji. Czy wiesz w czym był problem?
Pozdrawiam
 
Do góry