philips-47pfl6158

Romanesku

New member
Kupiłem tv jak w temacie.Mieszkam w Hiszpanii i tam był w Media w promocji.Niewiem czy w Pl jest taki model ale pewnie seria 6100 jest.Tv odbiera rewelacyjnie,lepiej od mojej poprzedniej plazmy Panasonica 50vt20 która była najlepsza 2 lata temu.Jedynie 3d za zdjęciach prezentowało sie lepiej na Panasie.Mam pytanie odnośnie polskich napisów czy Wam modele 6000> czytają napisy z poską czcionką?Ten niestety nie czyta , i boli ze nie dekoduje dts.Ale za to dźwięk ma taki bas ze jestem w szoku że z takiej żyletki coś tak gra.


Pzdr.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dźwięk jest extra bo Philips zastosował nowy system - AmbiVoox.
Polskie czcionki w TXT powinny być niebawem - więc będzie aktualizacja.
DTS-u niestety nie będzie.
 

Romanesku

New member
Dokupiem wczoraj kamerę do Skype w Es Media Markt koszt 49 eu.Rozmawiam z odległości około 2,5 i sprawuje dobrze , narazie testowalem z jedna osobą z Pl ze słabym łączem i mówiła ze slychac echo jak ona mówi Mnie widac wyraznie.Zobacze jeszcze jak działa z innymi osobami.



Pzdr.
 

Romanesku

New member
Podlaczylem kablem optycznym tv do amplitunera Onkyo z obsługa Dts i niestety lipa. Tv nie wysyła sygnału Dts do zdekodowania, sam nie odtwarza i nie ma możliwości zdekodowania przez amplituner .Rozumiem ze nie dali kodeka ale chociaż wyjście mogli odblokować zeby wysyłać oryginalny sygnał.😡


Pzdr.
 
Do góry