Philips 47PFL6008K problem z tv/pilotem

ardax

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Problemik pojawił się nagle, tak po prostu :)
Tv podłączony do prądu ale dioda się nie świeci, mogę go włączyć tylko przyciskiem na tv
Z pilota zero reakcji, nic nie działa, raz po około 10 min pilot zaczął działać i to wszystko :/
Przyciski na tv działają
Ktoś coś ? :)
Tv po gwarancji już
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Mogę ci tylko napisać tyle że te tv jak i podobne modele które posiadają te same płyty główne były bardzo awaryjne , chodzi mi o awaryjność płyt .
Przyjdzie taki dzień że tv ci za x którymś razem odpali albo będzie ci migać dioda 2 razy z przerwą i 2 razy i tak w kółko ... A koszt płyty to cena ponad 800 zł do tego modelu nowa - są jeszcze dostępne ale gdybym miał wydać 800 zł za szrot który nie działa jak trzeba to wielka przesada .. Ogólnie nie wiem dlaczego koszt płyty jest taki wysoki ? za taką cenę to przynajmniej powinna trzymać z 4 lata minimum
 

ardax

Klub HDTV.com.pl
VIP
hehe no i 4 lata wytrzymała...jak do tej pory nie było problemów, raz czy dwa się sam wyłączył itp.. no ale teraz to lekka przesada :)
 

matixxxx

New member
Mogę ci tylko napisać tyle że te tv jak i podobne modele które posiadają te same płyty główne były bardzo awaryjne , chodzi mi o awaryjność płyt .
Przyjdzie taki dzień że tv ci za x którymś razem odpali albo będzie ci migać dioda 2 razy z przerwą i 2 razy i tak w kółko ... A koszt płyty to cena ponad 800 zł do tego modelu nowa - są jeszcze dostępne

A gdzie je można kupić bo dziś chyba tv powiedział po 4 latach hwdp. Zero reakcji żadna dioda nic nawet nie mrugnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chyba mamy jedną sztukę z uszkodzona matrycą , więc płyta powinna byc ok.
Oddam za darmo.
Napisz na PW - jutro sprawdzę jeszcze i potwierdzę.
 

matixxxx

New member
Chyba mamy jedną sztukę z uszkodzona matrycą , więc płyta powinna byc ok.
Sorki poszło zamieszanie TV działa, mnie nie było w domu i prze tel mówiłem jak spróbować go uruchomić. Przyjechałem i okazało się iż syn wyłączył przyciskiem z tyłu tv i nie reagował na nic.
Ale i tak chce wymienić bo wieszanie się i blokady mnie już irytują zbyt często.
 

matixxxx

New member
49,50 cali full HD nie koniecznie K4 wejscie IC, wyjście słuchawkowe, obraz w cenie do 2300 raczej żaden nie dorówna 47pfl6007/12 ale coś zbliżonego. Ambrilight to fajna sprawa ale ni e będe się o niego zabijał. TV ma działać nie wieszać się i współpracować z px3 przyszłość ps4 dla zabawy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miałeś model z wyższej półki więc nie będzie łatwo.
Za 2,3 tyś zł z dobrych - masz tylko TCLa 49C7006.
 
Do góry