Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

Witam,
cóż nie ma to jak refleks, najpierw kupić potem być zaskoczonym.

Jeżeli nie masz , to kup sobie odtwarzacz Blu-rey Samsunga F6500.

Będziesz miał:
-najlepszy smart TV
-świetne skalowanie DVD i wszystkiego z neta oraz materiałów z USB
-miracast
-bardzo dobry mocny, czysty dźwięk (Blu Sony S490 zostało zamiecione pod dywan)
-oczywiście 3D Blu-rey
-piękny obraz "jak pisałeś" i moim zdaniem jeden z lepszych dźwięków na slim TV

GRATIS oczywiście Ambiligh

Pozdr.

czy taki odtwarzacz rozwiąże problem braku DTS??
Do tej pory nie było to dla mnie ważne ale odkąd chcę pooglądać jakieś fajne ściągnięte w 3d blue ray to mam problem.
 

sz3fu

New member
czy ktoś z was korzystał z aplikacji simply share ? , próbowałem na telefonie odpalić , a żeby działało trzeba podać kod , który rzekomo jest na pudełku niestety ja takiego nie znalazłem tv mam eurortv
 

SDman

Banned
Sądzę, że nie ma to znaczenia. Jeśli ten Samsung odtwarza DTS, to przecież będzie chodzić. Kwestia tego jaka będzie jakość obrazu.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
Witam,
skalowanie jest na najwyższym poziomie , Blu nie mam porównania bezpośredniego
Sony S490 wyleciał tak szybko jak się dało, 3D nie mam w TV .
Reasumując; skalowanie i treści internetowe = extra jakość.

Pozdr.
 

Korbol

New member
fisher1981 tak śmiga, że aż miło;) mam dokładnie takie samo rozwiązanie u siebie



nadal nie wiem jak usunąć ten pasek wczytywania np na tvn player ipla itp - ma ktoś na to sposób?
 

piot.rek

New member
Nie wiem jak z 6008, ale w modelu 6007 po naciśnięciu zielonego przycisku na pilocie jest opcja wyłączenia ekranu :krol:

Oczywiscie że zielonym przyciskiem można w trybem TV wyłączyć ekran, ale wyłącza się wtedy również ambilight, ale jak juz sie uruchomi odtwarzanie muzyki z pendriva to opcja wyłączania ekranu za pomocą zielonego guzika już nie działa,
wiec ponawiam pytanie, czy da się wyłączyć monitor w trybie odtwarzanie muzyki z pendriva tak żeby działał przy tym ambilight?
 

jenson

Banned
Oczywiscie że zielonym przyciskiem można w trybem TV wyłączyć ekran, ale wyłącza się wtedy również ambilight, ale jak juz sie uruchomi odtwarzanie muzyki z pendriva to opcja wyłączania ekranu za pomocą zielonego guzika już nie działa,
wiec ponawiam pytanie, czy da się wyłączyć monitor w trybie odtwarzanie muzyki z pendriva tak żeby działał przy tym ambilight?

To wtedy naciskasz options i ustawienia ekologiczne... to jest to samo co pod zielonym, a ambi nie będzie działał przy wyłączonej matrycy
 

adamo_

New member
Bez reklam
To wtedy naciskasz options i ustawienia ekologiczne... to jest to samo co pod zielonym, a ambi nie będzie działał przy wyłączonej matrycy

Mylisz się , Ambi działa przy wyłączonej matrycy przy sofcie najnowszym po przytrzymaniu przycisku Ambilight. Przy sofcie starszym nie działa. Nei polecam jednak updatu do najnowszej wersji softu tylko dla takiego bajeru
 

kacperhq

New member
Na stronie philipsa pojawił się nowy soft wersja 171.056. Forum nie działa więc nie wiadomo jakie wrażenia. Z racji moich problemów z poprzednią wersją nie mam nic do stracenia (chyba) i zaryzykuję wgranie nowej aktualizacji.

Ja już wgrałem, na razie nie widzę różnicy. Pierwszy zwis już zaliczony przy próbie uruchomienia filmu z IPLA.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Ja już wgrałem, na razie nie widzę różnicy. Pierwszy zwis już zaliczony przy próbie uruchomienia filmu z IPLA.

- Czy działa klawiatura pilota na youtube ?
- Czy YouTube zawiesza TV ?
- Czy doszły jakieś elementy menu ?
- czy wyłączając TV pilotem i po chwili włączając i znowu robiąc to samo i znowu ( jakieś 4 razy pod rząd ) włącza się telewizor ?
 

kacperhq

New member
- Czy działa klawiatura pilota na youtube ?
- Czy YouTube zawiesza TV ?
- Czy doszły jakieś elementy menu ?
- czy wyłączając TV pilotem i po chwili włączając i znowu robiąc to samo i znowu ( jakieś 4 razy pod rząd ) włącza się telewizor ?

Witam
- klawiatura w pilocie nie działa w YT
- na razie TV zawiesiła mi IPLA z YT rzadko korzystam na razie bez zwisów
- nic nie doszło ( nadal nie ma Cloud TV i Cloud Explorer)
- zrobiłem to z 8 razy za każdym zadziałało ( ze 3 razy odpalił się z pominięciem logo Philips(czyli natychmiastowo) pomimo wyłączonej opcji szybki start w pozostałych przypadkach zgodnie z ustawieniem)
 

adamo_

New member
Bez reklam
Witam
- klawiatura w pilocie nie działa w YT
- na razie TV zawiesiła mi IPLA z YT rzadko korzystam na razie bez zwisów
- nic nie doszło ( nadal nie ma Cloud TV i Cloud Explorer)
- zrobiłem to z 8 razy za każdym zadziałało ( ze 3 razy odpalił się z pominięciem logo Philips(czyli natychmiastowo) pomimo wyłączonej opcji szybki start w pozostałych przypadkach zgodnie z ustawieniem)

no to zostaje na starym sofcie. Klawiatura tu dziala na YT
 

PiotrG

New member
- Czy działa klawiatura pilota na youtube ?
- Czy YouTube zawiesza TV ?
- Czy doszły jakieś elementy menu ?
- czy wyłączając TV pilotem i po chwili włączając i znowu robiąc to samo i znowu ( jakieś 4 razy pod rząd ) włącza się telewizor ?

To co poprawiono w wersji 0.56

QF2EU-0.171.56.0 (Date published: 2013-09-05)
 Improvements in quick startup implementation.
 Solution for screen edges reset

Naprawiono przypadłość z brakiem możliwości włączenia TV za pomocą pilota - co osobiście najbardziej mnie cieszy. Nie dodano, żadnej nowej funkcjonalności (może to i dobrze :) )
 

adamo_

New member
Bez reklam
To co poprawiono w wersji 0.56

QF2EU-0.171.56.0 (Date published: 2013-09-05)
 Improvements in quick startup implementation.
 Solution for screen edges reset

Naprawiono przypadłość z brakiem możliwości włączenia TV za pomocą pilota - co osobiście najbardziej mnie cieszy. Nie dodano, żadnej nowej funkcjonalności (może to i dobrze :) )


Czyli już nie masz problemów z włączaniem TV ?
 
Do góry