Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

KoraL7

New member
Witam mam pytanie jak odpowiednio skonfigurować philipsa z logitech z906? czy wyłączyć głosniki telewizyjne i nie miec mozliwosci regulacji basu tonów wysokich i głośnosci? Czy moze zostawic z włączonymi głosnikami tv? fajnie by bylo jakby ktoś podpowiedział jak ustawić odpowiednio obraz i dzwiek pod filmy aktualnie z laptopa acer aspire 7750g kablem hdmi 1.3 bridgeconnetc..aha i czy warto inwestować w kabel optyczny (jaki najodpowiedniejszy) skoro po podpieciu zwyklym kablem 6- kanalowym nawet to gra.. stawiam flaszke
 

sociable27

New member
witam mi wystarczyło podpiąć kabel optyczny i wyłączyć głośniki TV. Podłączałem amplituner więc tam miałem regulację basów i tonów wysokich. Tobie też tak proponuję podpiąć pod Logitech, w końcu tam masz regulację tonów.
 

pitpawel

New member
Mam pytanie jak przestawić ten TV na to aby po uruchomieniu "wchodził" mi od razu na HDMI 1gdzie mam dekoder Vectry ,a nie tak jak dotychczas na antenę gdzie mam ustawione naziemne. W tej chwili po uruchomieniu wchodzi na antenę, a po ok 10 sek sam wygasza się na chwilę i wchodzi na HDMI gdzie mam dekoder...?
 

nonz

New member
42pfl6008k_12_fus_pol.zip
Wersja: 000.173.062.000, Plik ZIP, 166.49 MB, Data publikacji: 2015-02-16

HURRA!!
 

kostykiewicz

New member
QF2EU-0.173.61.0 (Date published: 2014-12-16)

Improvement for Spotify

Improvements TV clock for Russia


Czyli

• Poprawa na Spotify
•Zegar TV Usprawnienia dla Rosji


Moje pytanie brzmi co to jest Spotify
W tym tygodniu zgłosiłem usterke notorycznego zawieszania się tv i resetowania. Dziś dzwonił serwisant i umówiłem się z nim na poniedziałek bądź wtorek.

Najpierw wspominał że przyjedzie i wgra nowe oprogramowanie ale powiedziałem mu że mam aktualne i co mi z tego że mi wgra.
Poprosiłem go aby przeanalizował i powiedziałem że czytałem na forum i niektórzy serwisanci wymienili płytę główną i dopiero pomogło.

Proszę napiszcie wasze odczucia z serwisantami i całym przebiegiem jak to wyglądało, radami.
Chce aby normalnie pracował ten telewizor nie po co wydałem tyle kasy abym miał taką przyjemność ech...
 

pitpawel

New member
Wymieniałem płytę główną coś 1,5 miesiąca temu. Zgłosiłem - przyjechali i zabrali TV - po tygodniu miałem z powrotem sami przywieźli. Chodzi narazie ok.
 

Predo1

New member
ja po wielkich bojach w philipsie.. w końcu przyjęli zgłoszenie reklamacyjne, po paru dniach przyjechał pan (bardzo miły) wziął TV, zostawił zastępczy, po około 2tyg. z powrotem wrócił do mnie TV z wymienioną płytą główną.
 

kostykiewicz

New member
ja po wielkich bojach w philipsie.. w końcu przyjęli zgłoszenie reklamacyjne, po paru dniach przyjechał pan (bardzo miły) wziął TV, zostawił zastępczy, po około 2tyg. z powrotem wrócił do mnie TV z wymienioną płytą główną.

I po tym zabiegu wszystko już działa lepiej???
Powiedz co i jak bo mi tez zabrali juz tv
 

Predo1

New member
Lepiej na pewno działa, czy działa tak jak powinno? Raczej nie:] Ogólnie moja żona nie jest zadowolona z tego TV więc już nigdy nic więcej z firmy Philips nie kupimy.
 

kalatos

New member
Jakoś mnie to nie dziwi, zachęcam do mojego obszernego opisu kontaktów z Philipsem w innym temacie dotyczącym serii PFL5008
 

kostykiewicz

New member
Oddalem tv w zeszlym tyg ponownie ze wzgledu na to iz tv sie wylaczal.
Dam znac co i jak...wolalbym decyzje ze nie da sie naprawic i wymienili mni na inny model badz zwrot gotowki wtedy bym kupil sobie panasonica od loca z kalibracja
 

Predo1

New member
ojj każdy by chciał tak żeby kasę oddali. Na pewno już bym nie kupił philipsa, zresztą ostatnio jak widzę napis philips to mi się unosi...
 

Predo1

New member
nie to co myślicie;p rzy..ać po prostu mi się chce jak widzę coś co ma napisane philips.. i ogólnie wszystkim odradzam tą firmę
 
Do góry