Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

cureman

Active member
Bez reklam
Ja nie polecam ostatnich akt.bo tylko mieszają w tv .Wgralem stary soft i telewizor pozbył sie tych kratek ,rwania obrazu .Ja zostaje przy starym sofcie i jesli macie dostep do starego to warto go wgrać.
 
Wgrałem dla sprawdzenia wersje 51 ( miałem 46) i jakby ten firmware był bardziej stabilny i szybszy. Przy przełączania z kanału SD na HD teraz nie zaobserwowałem zaniku dźwięku . Na np kanale Travel Channel z UPC obraz już tak nie klatkuje / zrywa ...można spoko oglądać ( a na wersji 46 to była tragedia) ...ale może to tylko moje wrażenia?
Co do ogólnego wyświetlania obrazu na wszystkich kanałach HD/SD to jakby był troszkę mniej ostry. Ale czas pokaże co jeszcze przyniesie :)
 

cureman

Active member
Bez reklam
Wgrałem dla sprawdzenia wersje 51 ( miałem 46) i jakby ten firmware był bardziej stabilny i szybszy. Przy przełączania z kanału SD na HD teraz nie zaobserwowałem zaniku dźwięku . Na np kanale Travel Channel z UPC obraz już tak nie klatkuje / zrywa ...można spoko oglądać ( a na wersji 46 to była tragedia) ...ale może to tylko moje wrażenia?
Co do ogólnego wyświetlania obrazu na wszystkich kanałach HD/SD to jakby był troszkę mniej ostry. Ale czas pokaże co jeszcze przyniesie :)

Na ostatnim sofcie obraz jest mnie ostry bo kontrast i dynamiczne podswietlenie jest mniej intensywne .Ja polecam soft ...45 bo obraz rewelacja i nawet gry maja mniej ząbków .Ja innego softu juz nie wygrywam .Co do smart tv to ja nie oglądam .
 
Masz rację .... dokonałem downgrade do 45 i ...jest lepiej . Obraz to podstawa ! na razie zostaję ...ale czasem warto sprawdzić co tzw "programiści" z Philipsa wyskrobali :) .....
pozdro
 

matysek_alf

New member
Mam pytanie do osób bardziej obeznanych w opcjach tego tv niż ja :) Czy w Smart TV można jakoś wyłączyć tę Galerię App która jest po prawej stronie? Chodzi o to żeby na ekranie była tylko miniatura obrazu programu który aktualnie leci w tle i na dole aplikacje które mam do wyboru. Jest taka możliwość?
 

lucjan 5

New member
Mam pytanie do osób bardziej obeznanych w opcjach tego tv niż ja :) Czy w Smart TV można jakoś wyłączyć tę Galerię App która jest po prawej stronie? Chodzi o to żeby na ekranie była tylko miniatura obrazu programu który aktualnie leci w tle i na dole aplikacje które mam do wyboru. Jest taka możliwość?

Nigdy mi nie przyszło do głowy by to zrobić. Prawdopodobnie nikomu innemu również, sądząc po braku takiego pytania. Dlatego zaspokój nasza ciekawość. Dlaczego masz na to ochotę? Nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ nigdy się nad tym nie zastanawiałem.
 

matysek_alf

New member
Dlaczego masz na to ochotę?
A no dlatego, że wydaje mi się, że pomimo szybkiego internetu z którego korzysta mój tv, po włączeniu smarta strasznie zamula własnie z tego powodu. Z powodu wczytywania różnych obrazków, filmików i zdjęć które się ukazują w prawym górnym rogu :) Ale może się mylę, co nie jest wykluczone :)
 

lucjan 5

New member
Te zdjęcia, które się ukazują w prawym górnym rogu chyba nie maja wpływu na szybkość reagowania smarta. Nie mają takiego ładunku informacji. Jedyne co można z pewnością "usunąć" to aplikacje do "magazynu".
 

masta88

New member
Ostatnio oglądałem film na BR i przestraszyła mnie straszna "ziarnistość" przy oglądaniu filmów HD z pen drive tego nie było. Można to jakość poprawić? Coś tam się poprawiło jak zmniejszyłem ostrość na 0.
 
Do góry