Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

dj crazy

New member
Gdyby, ta ipla dobrze działała to bym go brał odrazu, ale nerwów stalowych to ja nie mam... A na wcześniejszych softach w miarę to szło?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

djqbas

New member
Mi ipla działa bez zarzutu. Na TVN Player non stop lata pasek ładowania ale idzie oglądać.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
 

lucjan 5

New member
Aż tak źle to działa wszystko?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Djqbas napisał Ci, że do PRZEGLĄDARKI trzeba mieć stalowe nerwy. Ja mam 3 czy 4 strony, których używam najczęściej w laptopie "zamontowane" na stałe w wyszukiwarce telewizora. Poza tym u mnie Smart chodzi bez zarzutu i korzystam z niego bardzo często. Do telewizora również nie mam zastrzeżeń, jestem z niego bardzo zadowolony. Częściej niż z ipli korzystam z onet.tv, tvn player. Nie wspomnę o YT , Vimeo oraz wielu, wielu innych rewelacyjnych aplikacji.
 

dj crazy

New member
O to właśnie mi chodziło, myślałem ze do TVN Player trzeba wchodzić przez przeglądarkę... A możesz mi powiedzieć czy działa ten tuner sat z kartami cyfrowego ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

lucjan 5

New member
O to właśnie mi chodziło, myślałem ze do TVN Player trzeba wchodzić przez przeglądarkę... A możesz mi powiedzieć czy działa ten tuner sat z kartami cyfrowego ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Będziesz musiał poczekać, aż wrócą ze szkół i roboty, ludzie którzy korzystają z satelity. Ja mam na dachu tylko antenę do naziemnej tv. Jeśli nie znajdę w telewizji dla biedaków nic ciekawego, uruchamiam Smart a tam masz dużo aplikacji, które zawierają w sobie niezliczone propozycje. Co prawda dobrze było by znać świetnie angielski, niemiecki i francuski, ale dla władających tylko ojczystym językiem oferta również nie do wyczerpania. Jeśli masz wiele zainteresowań to nie masz szans na nudę.
 

dj crazy

New member
A mógłbyś nagrać krótki filmik przedstawiający poruszanie się po funkcjach Smart? Bo nie mam możliwości nawet zobaczenia tego tv przed kupnem...

A posiadam multiroom tak czy tak dużo kanałów HD wiec dobrze jakby działało.
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

dj crazy

New member
Od użytkownika kiki z forum, nawet nie pytałem jakiego jest pochodzenia nie wiedziałem, że są takie problemy z jego dostępnością. Tak interesuje mnie wersja 47''. Ale można jakoś sprawdzić że tv jest nowy nie otwierany czy tylko pozostaje zaufać sprzedawcy?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

sbender

New member
Może masz zaklepane czy coś ale wg wiedzy z dziś kiki juz nie ma i czeka aż przyjedzie 7109. Reszta w necie oferuje to co pisałem chyba ze niedokładnie szukałem stad moja wątpliwość.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

dj crazy

New member
No z kiki pisałem dość dawno już... A tak no w internecie z mało znanych źródeł albo powystawowe ;/ No cóż trudno się mówi a wiadomo coś ile będzie kosztował nowy model?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

lucjan 5

New member
Nie wiem jak będzie mi chodził teraz SmartTv. Po dłuższych utarczkach z Orange, która po okresie przerw w dostawach Neostrady zaczęła od kilku dni funkcjonować bez nich, zaczęła mi dostarczać dzisiaj szybkość 3,5 Mbps. Muszę sprawdzić czy odbiorę sygnał HD. To bydlaki, gdy byłem Netii (na tej samej linii Orange) miałem przez kilka lat nie mniej niż 7 Mbps. Gdy zmieniłem na Neostradę miałem przez 10 dni, w czasie których można zerwać umowę bezkarnie, sygnał ponad 10 Mbps. Po 10 dniach wszystko zaczęło się sypać i zwalniać. I tak po 3 miesiącach od podpisania umowy zjechałem do 3,5. Technicy mówią, że umowa na 10 Mbps za którą płacę brzmi: "od 1 do 10"! Muszę ją przeczytać dokładnie.To urok mieszkania poza miastem.
 

dj crazy

New member
Nie jesteś sam miałem dokładnie tak samo w okresie początkowym po podpisaniu umowy miałem 6,5mb/s a teraz mam 3. Tłumaczenie Orange to zbyt duża odległość od centrali i duże zakłócenia na linii a łącze może z maks 10mn/s działać ale nie musi równie dobrze może z 2 działać i nic nie można zrobić...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

lucjan 5

New member
ja sie dziwie ze ktos jeszcze oplaca tych zlodziei...

Ale prowincja, małe miasteczka i wsie nie maja praktycznie wyboru. U mnie jest problem z zasięgiem komórek, chociaż do granic Warszawy mam 23 km drogami, nie w linii prostej. Czyli mobilny internet miałbym gdzieś pod którymś z drzew na posesji. Z uwagi na to, że dysponuję nielimitowanym czasem wolnym w ciągu każdej doby, odpowiada mi nielimitowany internet. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do wolnego czasu budżet mam wyraźnie limitowany. Oprócz mnie w sieci gmera również żona.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Ale prowincja, małe miasteczka i wsie nie maja praktycznie wyboru. U mnie jest problem z zasięgiem komórek, chociaż do granic Warszawy mam 23 km drogami, nie w linii prostej. Czyli mobilny internet miałbym gdzieś pod którymś z drzew na posesji. Z uwagi na to, że dysponuję nielimitowanym czasem wolnym w ciągu każdej doby, odpowiada mi nielimitowany internet. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do wolnego czasu budżet mam wyraźnie limitowany. Oprócz mnie w sieci gmera również żona.

Przypominam ze to temat o Philipsie 6008 ,nie o internecie !.Pozdrawiam .
 

lucjan 5

New member
Przypominam ze to temat o Philipsie 6008 ,nie o internecie !.Pozdrawiam .
Zgadzam się. Jednak zauważ, że 6008 bez internetu i SmartTv to już pół 6008 czyli "3004". Dla mnie telewizor bez połączenia z siecią to odpowiednik "kołchoźnika" (jeśli kojarzysz co to było). Dlatego wymiana zdań na temat szybkości dostarczanego internetu i jej wpływ na działanie telewizora to pouczający wątek.
 

pitpawel

New member
Od jakiegoś czasu codziennie włączając ten TV zaczynam się zastanawiać czy się pojawi obraz czy też nie. Od tygodnia leci dźwięk, a obraz pojawia się po ok 10 tym włączeniu i wyłączeniu TV. Ta przypadłość doszła do moich ciągłych twardych restartów TV połączonych z utrata ustawień.
Oczywiście DTS nie ma i nie będzie, a Kiki od którego kupowałem TV zaklinał się, że wejdzie w czerwcu............ 2013 r. TV ma równy rok więc chyba go zareklamuję do serwisu bo nie ma wyjścia i muszę jeszcze dobrych kilka lat z niego korzystać.
Proszę o podpowiedź czy serwis zabiera mi TV z domu i ile trwa jego naprawa w serwisie?
Dziękuję za odpowiedź.
 

lucjan 5

New member
Od jakiegoś czasu codziennie włączając ten TV zaczynam się zastanawiać czy się pojawi obraz czy też nie. Od tygodnia leci dźwięk, a obraz pojawia się po ok 10 tym włączeniu i wyłączeniu TV. Ta przypadłość doszła do moich ciągłych twardych restartów TV połączonych z utrata ustawień.
Oczywiście DTS nie ma i nie będzie, a Kiki od którego kupowałem TV zaklinał się, że wejdzie w czerwcu............ 2013 r. TV ma równy rok więc chyba go zareklamuję do serwisu bo nie ma wyjścia i muszę jeszcze dobrych kilka lat z niego korzystać.
Proszę o podpowiedź czy serwis zabiera mi TV z domu i ile trwa jego naprawa w serwisie?
Dziękuję za odpowiedź.

Czy kontaktowałeś się z konsultantami w sprawie (nie)włączania się telewizora? Co do serwisu, to chyba jak zwykle, w ciągu 2 tygodni powinni zreperować. Ja przy poprzednim modelu czekałem na sprowadzenie części zamiennej, której nie udało się ściągnąć. Ponieważ usterka była banalna (błysk ambilightu średnio co minutę) telewizor miałem w domu. Po dłuższych wymianach "zdań", wymienili mi 7406 w ramach kończącej się gwarancji, na 6008. Zgodziłem się na niższą serię ze względu na dużą różnicę technologiczną między modelami (około 2 lat).
 
Do góry