Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

cureman

Active member
Bez reklam
Po ostatniej akt.stwierdzam problemy z połączeniem wifi ,internet strasznie muli i filmy sie tną ( net 100mb) .Pogorszenie obrazu na sygnale SD .Pojawiaja sie u mnie kratki czasami ,wczesniej przed akt.wszystko było ok .Czekam na nowy soft .P.S było wszystko ok to to zjeb..
 

tower3

New member
Dzięki wielkie, napisy także pobieram poprzez napi-projekt.
Czekam w takim razie na info z konfiguracją

Pozdrawiam

Moja konfiguracja w napi-projekcie:
- format SRT (SubRip)
- kodowanie ANSI
-SRT zapis jako .srt

Następnie kiedy już włączysz napisy w TV, w opcjach także musisz ustawić odpowiednie kodowanie. Nie pamiętam teraz bo ostatnio przestawiałem na unicode (miałem od kogoś film z innym kodowaniem) ale jest tam tylko kilka opcji do wyboru.
 

tower3

New member
Pytanie do posiadających jeden z 3 ostatnich softów - czy zauważyliście pogorszenie działania PNM oraz znacznie agresywniejszą pracę dynamicznego kontrastu i/lub podświetlenia? Wiele osób zgłasza takie uwagi na oficjalnym forum Philipsa.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Pytanie do posiadających jeden z 3 ostatnich softów - czy zauważyliście pogorszenie działania PNM oraz znacznie agresywniejszą pracę dynamicznego kontrastu i/lub podświetlenia? Wiele osób zgłasza takie uwagi na oficjalnym forum Philipsa.

Niestety ale to prawda ! Sam to od wczoraj widze ,nie wiem po co robiłem ta akt.?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Witam jesli macie problemy po ostatniej akt.prosze pisac do mnie na Pw i podawać swoje namiary ,po świętach bedziemy pisac do Philipsa w tej sprawie .Im wiecej tym lepiej .
 

ardax

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moja konfiguracja w napi-projekcie:
- format SRT (SubRip)
- kodowanie ANSI
-SRT zapis jako .srt

Następnie kiedy już włączysz napisy w TV, w opcjach także musisz ustawić odpowiednie kodowanie. Nie pamiętam teraz bo ostatnio przestawiałem na unicode (miałem od kogoś film z innym kodowaniem) ale jest tam tylko kilka opcji do wyboru.

Hej
Dzięki, format miałem inny ustawiony, jak bedę miał chwilę czasu to zobaczę czy to zadziała

Edit:
Wygląda na to że działa dobrze :)
Dzięki

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

rafcioha

New member
Witam wszystkich użytkowników PHILIPSA :-(

Potwierdzam FATALNE DZIAŁANIE TV po ostatniej aktualizacji 00.173.50

Chociaż nigdy większość funkcji nie działała poprawnie w tym TV po kolejnych aktualizacjach jest coraz gorzej !!!

Może PHILIPS z okazji Swiąt Wielkanocy robi sobie jaja ze swoich klientów

Nawet info przy przełanczaniu kanałów nie działa tak jak trzeba :)

Jak przychodzą znajomi i pytają dlaczego nie działa to czy tamto czuję się ZAŻENOWANY że kupiłem ten TV.

Mogę tylko podziękować KIKIEMU za ten obiektywny test Philipsa który robi furorę na całym świecie, bo tylko dlatego go kupiłem!!!

I 100% zgadzam się "jenson"
"NIGDY WIĘCEJ PHILIPS'A!"
 

adamo_

New member
Bez reklam
wgraj najstarszy soft z lutego lub marca 2013 i nie aktualizuj wiecej. Ja tak miałem na drugim modelu tego TV, dopóki matryca nie siadła :)

Link do softów ktoś tu podwał, lub w wątku do 7008
 

cureman

Active member
Bez reklam
Mam prośbę czy ktos posiada do 6008 najlepszy stary soft i by mi przesłał na pocztę ? Jaki nr softu jest najmniej awaryjny ? .Panie Kiki jaki ma pan soft w pana modelu ?
 

djqbas

New member
Co Wy chcecie od nowego softu? Działają mi wszystkie opcje smart tv. TV naziemnej nie oglądam tylko tv kablową vectra. Wszystko działa jak trzeba. A sam tv w swojej klasie nie ma równych. W sklepie testowałem sony,samsung,sharp i panasonic i żaden prócz ostatniego nie dorastał do pięt philips'owi. Z faktem że nowa technologia led ma wady, trzeba się zgodzić ale niestety żaden producent nie potrafi ich wyeliminować w stu procentach.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
 

dj crazy

New member
Jakie funkcje posiada Smart w tym modelu na nowym sofcie? Ipla jest i TVN Player i przeglądarka jak działa?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

djqbas

New member
Jeżeli masz stalowe nerwy to możesz używać. Przeglądarka jest bardziej z ciekawoscl niż do użytku.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
 

phil7008

New member
Bez reklam
dokladnie tak to wszystko dziala,najlepsze jest to ze dzisiaj bawilem sie philem jakas niska seria bez ambi to tam wszystko zapier.... ja burza
 
Do góry