Philips 47PFL3007 czy LG 47LK950

Chmielekk

New member
Witam serdecznie. Rozglądam się za kupnem nowego telewizora, najbardziej wpadły mi w oko właśnie te dwa modele. TV byłby używany do oglądania telewizji, filmów blue ray oraz meczy i przede wszystkim do konsoli i tu mam największy problem. Wyczytałem że jeżeli chodzi o gry to najważniejszą sprawą jest input lag. Najbardziej skłaniałbym się do tego LG, bo opinie na temat tego TV są na prawde znakomite jednak jest problem z tym input lagiem który podobno jest bardzo wysoki, jednak z tego co wiem to podobno jest jakaś możliwość zredukowania go. Czytałem test Philipsa 42PFL4007 który przy odpowiednich ustawieniach ma zerowy input lag jednak ja chcę kupić TV w granicach 2500 zł a model 4007 jest droższy więc biorę pod uwagę 47PFL3007 i nie wiem czy jest w tym jakaś różnica jeżeli chodzi o input lag. Bardzo proszę o pomoc, może macie do zaproponowania jakiś inny godny uwagi TV. W realu wpadł mi w oko Samsung LE46C550 jednak częstotliwość odświeżania wynosi tam 50 Hz co nie wiem czy wystarczy dla konsoli.
 

Chmielekk

New member
Ok, ale jeżeli ten LG ma 3D to zawsze będę musiał oglądać/grać w 3D czy będę mógł się przestawić jak będę chciał na standardowe 2D? Moje oczy by tego nie wytrzymały, jak w kinach film trwa powiedzmy te 1,5h to po takim czasie oglądania filmu w 3D już oczy mi łzawią i bolą.
 
Do góry