philips 47 pfl-6907k

rys1153

New member
czy ktoś ma ten tv i może napisac parę słów o nim/obraz,jaka matryca-czy fest odbija światło itp/ czy to jest ulepszona wersja tego 6007,który niedawno ukazał sie na rynku,a ten to jest z nowej stajni/made in ch...Napiszcie co wiecie-proszę;-)
 

simens_123

New member
Właśnie że w żadnym euro go nie ma. Ja go zamówiłem do sklepu po 5 dniach go mieli w sklepie. Jakość obrazu jak dla mnie super 3 d tez bardzo dobrze się prezentuje ale nie wiem czemu się menu przycina 2 rdzeniowy procesor i takie coś.
 

rys1153

New member
kolego jest dostepny w euro agd mozesz sie przejsc i zobaczyc :
Philips 47PFL6907K - Telewizor LED 3D - CENA w Sklepie RTV EURO AGD
na to ja też wpadłem i owszem byłem,ale mają go w internecie i gów....o nim wiedzą tacy fachowcy,a jak chcę go sprowadzić do sklepu to tylko po to aby go kupić bo inaczej go nie wyjmą z paczki,-czy to jest normalne może gdzieś daleko w RP jest inaczej ale w Rzeszowie, tak mi powiedzieli koniec kropka ,ludzie piszą że ma wejśc tośka wl 963 z pasywnym 3d,tu coś przebąkują o nowym sharpie liczbowo nie powiem o numeracji ale coś 9xx,czy to prawda,też nie wiadomo,i można dostać kręćka,więcdo jasnego pokoju co można za 5,5tyś w rozmiarze 46/47/,celuję w Sharpa/bo mam 40cali/i wiem że jest dobry,Co Panowie myślą o tej przydługiej trochę myśli/bo raczej z drugą połową na ten temat nie pogadam,ona ma panasa et5,i jej lepszego nie potrzeba.Pozdrawiam :-?
 

rys1153

New member
philips 6907k

może p.Lolek126 pomoże trochę w rozwiązaniu tego zagadkowego telewizora i coś przynajmniej podpowie./chyba w polsce nikt/no poza jednym z forum-i tak mało napisał/,jeszcze go nie kupił a na zdjęciach wygląda ciekawie,choc Toska vl-963 też dobrze wyglądała,ale jednak nie spełniła moich niedużych wymagań,może to ten/choć się boję o to że to made in ch,,,/;)
 

rys1153

New member
philips 6907k

może p.Lolek126 pomoże trochę w rozwiązaniu tego zagadkowego telewizora i coś przynajmniej podpowie./chyba w polsce nikt/no poza jednym z forum-i tak mało napisał/,jeszcze go nie kupił a na zdjęciach wygląda ciekawie,choc Toska vl-963 też dobrze wyglądała,ale jednak nie spełniła moich niedużych wymagań,może to ten/choć się boję o to że to made in ch,,,/;)
są DWIE OPINIE NA OLE-OLE O TYM TV ALE BARDZO SKĄPE JAK BY GOŚCIOM BRAKOWAŁO PAPIERU BY COŚ NAPISAĆ O SWOIM ZAKUPIE ALBO NIE MA NAD CZY SIĘ ZACHWYCAĆ,TYLKO ŻARÓWKI Z BOKU/NAWET TRUDNO TO WYMÓWIC-JA NIE PANIMAŁ;-)/ALE ROZMAWIAŁEM Z pHILIPSEM A RACZEJ PISAŁEM ODPOWIEDZIAŁ GRZECZNIE PAN ŻE MA MATOWĄ MATRYCĘ,I TYLE NA TEN TEMAT:blagam::blagam: WIEDZĄ -TO JEST FIRMA
 

rys1153

New member
Właśnie że w żadnym euro go nie ma. Ja go zamówiłem do sklepu po 5 dniach go mieli w sklepie. Jakość obrazu jak dla mnie super 3 d tez bardzo dobrze się prezentuje ale nie wiem czemu się menu przycina 2 rdzeniowy procesor i takie coś.
no to masz ten telewizor ,kupiłeś?,możesz coś napisać tak od ręki,bo właśnie go zamówiłem oraz Sharpa 830e,i za dwa dni coś muszę wybrać/Ludzie czy oprócz tego Gościa nikt w tym polskim grajdole nie ma tego philipsa???/:blagam:
 

rys1153

New member
Również go zamówiłem, za kilka godzin jadę do Euro RTV porównać go z Sony HX850 i Panasonicem DT50
napisz na temat 6907k ,ale jeżeli możesz to teraz ,na poniedziałek chcę coś wiedzieć bo w sklepie mogę nie mieć czasu/praca/,jaka matryca/mat,pół mat ,szyba ,lustro/,jak obraz,pisz co ci ślina na język przyniesie przeczytam wszystko i będę ci wdzięczny:smile:
 

MCR

New member
Ostatecznie kupiłem 6907, dlaczego?
- jako jedyny odczytał mojego pendrive (Sandisk Cruzer z U3) - Sony go nie widział, Panasonic nie odczytał zawartości,
- najbardziej matowa matryca ze wszystkich 3 (w sonym szyba skutecznie odbijała światło),
- doskonała czerń, szczególnie w porównaniu z Panasonicem
- zero szarpania ekranu, płynne ruchy etc
- moim zdaniem najładniejszy ze wszystkich 3 (choć Panasonic był równie uroczy), zdecydowanie zaś bardziej podobał mi się od PFL6007 (brak ramki, ładniejsza podstawka),
- jak dla mnie (i biorę to na klatę) 3D pasywne zdecydowanie lepsze od aktywnego, nie bolą oczy, nic nie mruga, obraz świetnie wychodzi z ekranu. Nie zauważyłem stojąc około 2m od telewizora, mniejszej rozdzielczości

jedyną wadą jaką zaobserwowałem było najwolniejsze menu. Celowo nie piszę że wolne, ale faktycznie działało jakby z opóźnieniem. TV mega intuicyjny, odtwarzanie filmu + konwersja na 3D bez żadnej instrukcji.
Jak masz pytania to pisz. Wprawdzie miałem okazję bawić się nim około godziny, ale to mi wystarczyło do zamówienia. W domu będzie we wtorek (nie odbierałem swojego, bo zamawiałem go za 4999zł, a od dziś w euro kosztuje 100zł mniej :) )
 

simens_123

New member
No właśnie mnie to menu denerwuje muli strasznie aktualizowałem formatowałem i nic chodzi tak samo trochę się zawiodłem na philipsie mam nadzieje że to poprawią Jakość obrazu super 3d chodzi bez problemu i ambilight miodzio
 

MCR

New member
Fakt, ale przyznaj że lepiej mieć dobry TV z przeciętnym menu niż odwrotnie :) Z niecierpliwością czekam aż go podepnę u siebie, a przy okazji sprawdzę jak się ma ambilight do szarej ściany
 

simens_123

New member
Ambilight będzie na każdym kolorze ściany dobrze świecił bo w opcjach sobie wybierasz kolor swojej ściany oczywiście bystrzaki ze sklepu mówili żebym sobie ścianę pomalował na biało bo nic nie będzie widać szkoda gadać pojęcie mają.
 

rys1153

New member
Ostatecznie kupiłem 6907, dlaczego?
- jako jedyny odczytał mojego pendrive (Sandisk Cruzer z U3) - Sony go nie widział, Panasonic nie odczytał zawartości,
- najbardziej matowa matryca ze wszystkich 3 (w sonym szyba skutecznie odbijała światło),
- doskonała czerń, szczególnie w porównaniu z Panasonicem
- zero szarpania ekranu, płynne ruchy etc
- moim zdaniem najładniejszy ze wszystkich 3 (choć Panasonic był równie uroczy), zdecydowanie zaś bardziej podobał mi się od PFL6007 (brak ramki, ładniejsza podstawka),
- jak dla mnie (i biorę to na klatę) 3D pasywne zdecydowanie lepsze od aktywnego, nie bolą oczy, nic nie mruga, obraz świetnie wychodzi z ekranu. Nie zauważyłem stojąc około 2m od telewizora, mniejszej rozdzielczości

jedyną wadą jaką zaobserwowałem było najwolniejsze menu. Celowo nie piszę że wolne, ale faktycznie działało jakby z opóźnieniem. TV mega intuicyjny, odtwarzanie filmu + konwersja na 3D bez żadnej instrukcji.
Jak masz pytania to pisz. Wprawdzie miałem okazję bawić się nim około godziny, ale to mi wystarczyło do zamówienia. W domu będzie we wtorek (nie odbierałem swojego, bo zamawiałem go za 4999zł, a od dziś w euro kosztuje 100zł mniej :) )
i ja go kupiłem za taką samą cenę,miałem sharpa830e,dlatego nie mogę powiedzieć że to matowa matryca,powiedziałbym że ciemna szyba,no ale przepadło,fakt że jest super ,prosty w obsłudze,ładnie go można prosto pod siebie ustawić nie jest tak skomplikowane ja k w sharpie,wróciłem po nocy, wczoraj go kupiłem zaczynam się nim bawić:???:
 
J

johny860527

Guest
rys1152 napisz coś więcej na jego temat,jakość obrazu-skolowanie,dzwięku porównując do sharpa 830.Philips ma 200hz?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Może ktoś ma wtyki w Philipsie i może się dowiedzieć, czy planują wprowadzić większą przekątną jak w 6007. Chodzi oczywiście o 55 cali.
 
Do góry