Philips 46PFL9706K juz w EuroAGD

accu

New member
Bez reklam
Philips 46PFL9706K jest juz dostepny w sklepie internetowym EuroAGD- cena ok. 9500 zl

Witam,

Nie jest jeszcze dostępny.
Podobno ma być dowieziony w następnym tygodniu , na razie cena zaproponowana bez okularów "zwala z nóg". Co najmniej o 1000,00 zł za dużo , no i bez okularów do oglądania 3D. Nie mniej jestem bardzo ciekawy jakości obrazu 2D i dźwięku jaki " na żywo " prezentuje topowy model Philips 46PFL9706K/02.
Tak, obraz w 2D jest dla mnie najważniejszy.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

redlum

New member
Bez reklam
a bo ja wiem czy taka zaporowa - jak na topowy model

poza tym wróbelki ćwierkają że oficjalna cena na EU to 2500E - więc u nas powinno być 9999zł
 

accu

New member
Bez reklam
a bo ja wiem czy taka zaporowa - jak na topowy model

poza tym wróbelki ćwierkają że oficjalna cena na EU to 2500E - więc u nas powinno być 9999zł

Witam,

Tak , masz rację , cena oficjalna sugerowana przez producenta to 2499 € , w którymś poście już o
niej pisałem , ale by być konkurencyjnym np. do telewizora firmy Sony KDL-46HX920 , który dołącza
również 2 pary okularów 3D oraz dobrą kamerę do Skype'a , w cenie 8419.00 zł to jednak "przegięcie". A obraz w 2D w telewizorze Sony znakomity ,
tylko brak ambilight.:)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Biork

New member
9500 więc zgodnie z przewidywaniami :) , macie rację brak okularków....no cóż tutaj też nic nowego Philips juz do tego przyzwyczaja, taka TV ikea gdzie za wszystko dopłacasz. Też jestem ciekawy pierwszych testów zżera mnie ciekawość:-D.... bardzo
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ja tak sobie mysle ze jak philips nie zacznie myslec to i Chinczycy ni epomoga zeby wyprowadzic te tv na prosta bo tak jak accu powiedzial soniak 920 obraz 2d znamomity 3d jak ktos lubi tez jest ok i kamera skype + okulary a sam ambilight to trzeba byc chorym zeby zaplacic 2 tysiaki wiecej i plus dokupic okuray za kolejne 500 zl , smieszni sa.... :)
Lolek
 

zix

New member
Witam ja tak sobie mysle ze jak philips nie zacznie myslec to i Chinczycy ni epomoga zeby wyprowadzic te tv na prosta bo tak jak accu powiedzial soniak 920 obraz 2d znamomity 3d jak ktos lubi tez jest ok i kamera skype + okulary a sam ambilight to trzeba byc chorym zeby zaplacic 2 tysiaki wiecej i plus dokupic okuray za kolejne 500 zl , smieszni sa.... :)
Lolek

Nowość kosztuje - jeżeli wrzucą większą ilość na nas rynek to cena pewnie będzie spać od października/listopada.
 

Biork

New member
ale i tak jest postęp cenowy bo z tego co pamiętam 46PFL9705 zaczynał z wyższej górki.Bez dodatków cena musi spadać bo jest teraz z czego wybierać, chyba, że ambilight jest dla kogoś must have, a Sony odrobił lekcję, wpatrując się w tego HX920 w sklepach coraz bardziej mi się podoba;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam nie tylko tobie si epodoba soniak :) jest naprawde dobry i cenowo w porownaniu do philipsa jest tanszy i ma okulary nawet jesli komus nie zalezy za bardzo na 3d to jelsi daja cos w cenie to wiadomo ze jest lepiej. A sam ambilight nie ejst wart zeby dawac wiecej nawet jesli powiedzmy o 10% bedzi elepszy obraz w philipsie , chyba ze pozniej cena diametralnie spadnei to wtedy juz co innego ..... Pozdrawiam
Lolek
 
Do góry