Philips 46PFL9706 -Europejski telewizor LCD w roku 2011/2012.

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Telewizor LCD firmy Philips model 46PFL9706 został uznany przez organizację EISA najlepszym
telewizorem europejskim na rok 2011/2012 w kategorii telewizorów LCD 3D.
Brawo!





Myślę , że modele telewizorów LCD firm Philips 46PFL9706 i Sony KDL- 55HX920 będą najlepszymi
telewizorami w Europie na rok 2011/2012.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom::kom:
 
Ostatnia edycja:

Biork

New member
to było do przewidzenia w zasadzie ..8) . Teraz ciekawe czy cena startowa zgodnie z tradycją poprzednich serii będzie niższa od zeszłorocznego 9705, chyba że kursy walutowe namieszają.
pozdrawiam
 

largoon

New member
EISA rozdała karty, a diabeł tkwi w szczegółach…

Accu jak zwykle pierwszy w kwestii topowych modeli Philipsa:) Nie podważając wysokiej jakości tego telewizora, mamy tu nagrodę przyznaną w ciemno. Zwykły śmiertelnik nie widział i nie dotknął, ale EISA już swoje wie. Świat nie stoi w miejscu, wiele rzeczy się zmienia. Już nie tylko jakością obrazu dzisiejszy klient żyje. Multimedialność, wygoda użytkowania, opcje internetowe oraz sprawność/szybkość ich działania stają się obecnie nie mniej ważne. Jestem ciekaw jak na tym polu wypadnie nowy Filipek. O cenie nie wspominam, gdyż ta ma również duże znaczenie. Nie oszukujmy się, z punktu technologicznego dzisiejsze telewizory są już na tyle zaawansowane, że stworzenie nowego modelu, którego charakterystyka obrazu bije konkurencję na głowę, a potencjalnego klienta wgniata w przysłowiowy fotel czy powoduje opad szczęki, nie jest już tak prostym zadaniem. Samsung pokazał na przykładzie D8000, że można stworzyć naprawdę dobry sprzęt z funkcjami multimedialnymi i dostępem do netu. Philips zapewne "schrupie" go ze smakiem, pokazując swoją wyższość w jakości wyświetlanego obrazu. Czy jednak to wystarczy?. Po cichu liczę, że ta nagroda to uznanie za niemalże perfekcyjny całokształt, a nie tylko obraz (i zapewne dźwięk). Tego właśnie życzę wszystkim, potencjalnym nabywcom. Mam też nadzieję, że mimo ostatnich doniesień nie będzie to łabędzi śpiew holenderskiego producenta w produkcji telewizorów. Może doczekamy się numeru 9707, który wyjdzie spod jego właśnie skrzydeł.
 

Biork

New member
w przypadku nowego philka inplus to w zasadzie smartTV, 3D max i ambilght XL...
dla mnie możliwość podłączenia interfejsu sprzętowego z PC do przeglądania sieci to najbardziej pożądana rzecz:cool:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam wczoraj widzialem w saturnie nowe modele philipsa 9606 i nowy model tylko ten slabszy 21:9 50 calowy i pwoiem tak odnosnie obrazu nie pwoiem nic bo ni emialem okazji sie nimipobawic ale pod wzgledem materialu i wygladu to strasznie mi sie nie podobal, widac ze ksiegowi lapke dobrze polozyli na te modele. miejmy nadzieje ze 9706 bedzie tak samo dobrze wygladal jak jego poprzednik. Pozdrawiam
Lolek
 

chrup

New member
Jaka jest różnica pomiędzy 9706 a 9606?
Ze strony Philipsa różnią się tylko dynamicznym kontrastem, oba podobno są full LED z local dimming...
Ten drugi jest w wymiarze jaki mi idealnie odpowiada...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam kolego wez dobrze poczytaj a przekonasz sie ze wieloma rzeczami sie rozni miedzy innymi iloscia stref podswietlenia , inny ambilight ma 9706 jak dobrze pamietam, ponadto ma zastosowany jakis filtr oko cmy. I generalnie sam wyglad i jak sie widzi fizycznie 9606 to widac roznice na wykonaniu. Dla mnie 9606 to taki typowy oszcednosciowy tv i to widac jest calkowicie. osobsicie pod wzgledem wykonania i wygladu to nawet seria 8 z tamtego roku lepiej sie prezentuje jak 9606. Pozdrawiam
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
czas płynie :cry: a tu żadnej naocznej wiadomości jak się sprawuje ten filipek w akcji :hmm:

Witam,
Niestety , brak dostępności do tego modelu w Polsce, podobno jest dostępny w sklepie internetowym w Łodzi za 9349 zł, ale ten sklep ma marną reputację i trzeba poczekać do czasu pojawienia się 46PFL9706K/02 w innych sklepach, no i zaczekać na obniżenie ceny , która na tą chwilę jest nie do
zaakceptowania .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

rysiek100

Member
ci też się chwalą że go mają euro.com.pl/ ,dostępny w ciągu 7 dni cena 9 499 zł i te 2 opinie zamieszczonego od samego początku są podejrzane :)
 

Marian111a

New member
Holender czy Chinczyk?

Accu jak zwykle pierwszy w kwestii topowych modeli Philipsa:) Nie podważając wysokiej jakości tego telewizora, mamy tu nagrodę przyznaną w ciemno. Zwykły śmiertelnik nie widział i nie dotknął, ale EISA już swoje wie. Świat nie stoi w miejscu, wiele rzeczy się zmienia. Już nie tylko jakością obrazu dzisiejszy klient żyje. Multimedialność, wygoda użytkowania, opcje internetowe oraz sprawność/szybkość ich działania stają się obecnie nie mniej ważne. Jestem ciekaw jak na tym polu wypadnie nowy Filipek. O cenie nie wspominam, gdyż ta ma również duże znaczenie. Nie oszukujmy się, z punktu technologicznego dzisiejsze telewizory są już na tyle zaawansowane, że stworzenie nowego modelu, którego charakterystyka obrazu bije konkurencję na głowę, a potencjalnego klienta wgniata w przysłowiowy fotel czy powoduje opad szczęki, nie jest już tak prostym zadaniem. Samsung pokazał na przykładzie D8000, że można stworzyć naprawdę dobry sprzęt z funkcjami multimedialnymi i dostępem do netu. Philips zapewne "schrupie" go ze smakiem, pokazując swoją wyższość w jakości wyświetlanego obrazu. Czy jednak to wystarczy?. Po cichu liczę, że ta nagroda to uznanie za niemalże perfekcyjny całokształt, a nie tylko obraz (i zapewne dźwięk). Tego właśnie życzę wszystkim, potencjalnym nabywcom. Mam też nadzieję, że mimo ostatnich doniesień nie będzie to łabędzi śpiew holenderskiego producenta w produkcji telewizorów. Może doczekamy się numeru 9707, który wyjdzie spod jego właśnie skrzydeł.

O ile mi wiadomo to Philipsa-TV kupili Chińczycy, Holendrzy produkują sprzęt, ale medyczny. To czyje logo?
 

accu

New member
Bez reklam
Panowie- jutro jade pod odbior 46pfl9706
wytargowalem na 2200 Euro, i na 0% moge wziasc..

Witam,

Mam cichą nadzieję , że podzielisz się z Nami pierwszymi wrażeniami , po jego zainstalowaniu w swoim domu i wykonaniu ustawień parametrów obrazu i dźwięku tv , oraz podłączeniu urządzeń towarzyszących do telewizora.Życzę , aby trafił się Tobie egzemplarz bez usterek , myślę ,że firma Philips zastosowała w swoim topowym telewizorze komponenty (układy elektroniczne) wysokiej jakości.:)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
takze mam taka nadzieje :)
walcze z soba jeszcze bo chcialem "50 ale
Sony 925 ma albo "46 albo "55
wiec biore (chyba) Philipsa ze wzgledu na Ambli do ktorego jestem juz przyzwyczajony...
 
Do góry