Philips 46pfl9704H/12 problem z HDMI

arianpl

New member
Witam!!!
Proszę o pomoc Kolegów w rozwiązaniu problemu jaki mam z połączeniem telewizora po kablach HDMI z innymi odbiornikami. Najciekawsze jest to że obraz jest idealny taki jak był, ale nie ma dźwięku.
Testowałem na różnym sprzęcie odtwarzaczu BR, tunerze sat HD, które to sprzęty działały idealnie z Philipsem a teraz nie.
Sprawdzałem je ma innym TV z HDMI i jest ok, czyli wina nie leży po stronie innego sprzętu czy kabli bo używałem tych samych, a co jeszcze ciekawe to kanały telewizyjne odbierają normalnie czyli z fonią, tak samo nie ma problemu przy połączeniu przez euroscart.
Jeżeli ktoś spotkał się z tym problemem lub wie jak go rozwiązać to PROSZĘ O POMOC.
POZDRAWIAM
 

arianpl

New member
Nic nie grzebałem w menu - wszystko miałem extra skonfigurowane i skalibrowany obraz i nawet ponowne ustawienia fabryczne mu nie pomogły.
Pierwszy objaw zaniku głosu zauważyłem jak tuner sat był przez chwile na kodowanym kanale który w danej chwili nie był zakodowany,czyli był brak odbioru i gdy przełączyłem na rozkodowany to obraz był a nie było głosu.
Dopiero po ponownym restarcie telewizora pojawiał się głos a teraz już nic mu nie pomaga.
 
Do góry