Philips 46PFL5507K Intenet mysz i klawiatura ?

arczex

New member
Witam wszystkich serdecznie :)

Zastanawiam się na zakupem telewizora Philips 46PFL5507K jednakże meczy mnie cały czas jedno pytanie jak wygląda sprawa internetu ( przeglądarki internetowej ) w niniejszym Telewizorze czy można bez problemu oglądać wszystkie strony jak na PC w szczególności interesuje mnie czy działa na nim telewizja z portalu weeb.tv

Oraz czy jest możliwość podłączenia bezprzewodowej myszki i klawiatury ewentualnie USB ?

dziękuję z góry za odpowiedzi
 

omot

Member
Nawet na androidzie nie bedzie działać tak jak na tv.
A Na 5507K12 Net to porazka, bardzo muli, flasha nie obsluguje, javy oczywiscie tez nie. Ja nawet gmaila nie sprawdzam przez philipsa bo tak muli.
Ładnie za to ipla dziala ....ale tylko standard.
 

arczex

New member
ajj to trochę lipa :/ a mogli byście coś polecić o podobnych parametrach jak philips 46pfl5507K ? z dobrą obsługą internetu i flash ? w granicach do 3500zł i mniej wiecej 46cali ?
 

Tika

New member
Bez reklam
ajj to trochę lipa :/ a mogli byście coś polecić o podobnych parametrach jak philips 46pfl5507K ? z dobrą obsługą internetu i flash ? w granicach do 3500zł i mniej wiecej 46cali ?

wystarczy dokupić dongle na androidzie i będzie flash player, szybki internet, obsługa filmów itd.
 

arczex

New member
a jak przedstawia się Samsung UE46ES6800 na tle tego philips'a ? głównie chodzi mi o jakość obrazu ostrość itp są porównywalne lepsze gorsze ?
 
Do góry