Philips 46PFL5507K - brak połączenia z serwerem Philips

jaworek

New member
Czy komuś w końcu udało się rozwiązać problem z niedziałającym serwerem Philipsa? U mnie żadne rady z tego wątku nie pomogły.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
 

Tomi_St

New member
No w końcu mam Smarta :-D


Philips Serwis poradził aby zainstalować ponownie starszą wersję oprogramowania (podesłali mi link) co uzdrowiło sytuację i Smart TV zadziałał.
Trzeba to zrobić ręcznie z menu Konfiguracja/Ustawienia oprogramowania/Lokalna rozbudowa.
Potem ponownie wgrałem najnowszą wersję softu i jest OK.
Dodam, że wcześniej miałem zainstalowaną najnowszą wersję i nie wiadomo dlaczego nie działało.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Cieszę się , że masz w końcu działającą funkcję" Przeglądaj Net TV" .;-)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

jaworek

New member
No w końcu mam Smarta :-D


Philips Serwis poradził aby zainstalować ponownie starszą wersję oprogramowania (podesłali mi link) co uzdrowiło sytuację i Smart TV zadziałał.
/QUOTE]

To podziel się kolego tym linkiem, może mi też się uda ta sztuczka.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
 

legómina

Member
Witajcie, mam problem jak w temacie wątku.
Niestety nie pomaga "Ponowna instalacja", zamiana regionu na Niemcy, połączenie telewizora z routerem za pomocą kabla ani inne czary.
Chciałem zrobić downgrade firmware'u do wersji Q554E_0.97.0.0 niestety po rozpakowaniu pliku z firmware na pendrive i podłączeniu do TV, tenże nie widzi oprogramowania i twierdzi, że dysk jest pusty (zamiast wystartować wgrywanie oprogramowania). Jak można zmusić TV do downgradu firmware / jakie są inne sposoby na zmuszenie TV do wyświetlenia SMART TV?
 

jaworek

New member
Niestety u mnie też nic nie pomagało i skończyło się oddaniem do serwisu. Miałem takie same objawy jak u ciebie. W serwisie podobno wgrali jakieś sterowniki i pomogło. Ale na początku straszyli mnie koniecznością wymiany całej płyty głównej.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
 

motor19

New member
mam oprogramowanie Q5551-0.140.48.0 (46pfl9705h)
Zobacz u siebie jakie masz obecnie - ciekawi mnie jakie w serwisie wgrali stare czy nowe a może jeszcze jakieś inne?
Oczywiście też nie mam net tv
 

SebaWolf

New member
Czy ktoś na dzień dzisiejszy ma problemy ze smart tv i komunikatem "nie można znaleźć serwera philips" , 42PFL7008 wrócił z serwisu z taką przypadłością ?
 
Miałem tak samo po drugiej "gwarce" modelu PFL :) ....... po prostu coś tam nie dograli po wymianie płyty głównej. Chodzi o software. Ale to i tak pikuś bo potem i tak TV szwankował ...ja już raczej Philipsa sobie daruję . A tobie zwłaszcza przy wersji PFL doradzę szczególną obserwację .... i trzymanie kciuków bo te modele padają jak muchy :)
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
PFL już nie są produkowane :). Oznaczenie zmieniło się w 2014 roku.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

SebaWolf

New member
Miałem tak samo po drugiej "gwarce" modelu PFL :) ....... po prostu coś tam nie dograli po wymianie płyty głównej. Chodzi o software. Ale to i tak pikuś bo potem i tak TV szwankował ...ja już raczej Philipsa sobie daruję . A tobie zwłaszcza przy wersji PFL doradzę szczególną obserwację .... i trzymanie kciuków bo te modele padają jak muchy :)

U mnie to samo nie dograny jakiś software (widać to w csm1), załatwili Ci sprawę w domu czy zabierali TV ?
 

wilk30

New member
Witam u mnie też nie może się Smart tv połączyć mam model philips 47pfs7509/12. Mam netia spot router w czasie wyszukiwania sieci znajduje sporo ich wybieram swoja wpisuje pin, nawet poprzez wciskanie przycisku WPS tak jak piszą nic nie daje nie łączy się z siecią. Wyskakuje wystąpił błąd sieci spróbuj ponownie. Jest jeszcze taka jakby darmowa siec netia fon to ją łączy bo pisze, że połączyło ale nie przechodzi rejestracji. Na początku jak miałem tv to smart chodził nie wiem dokładnie który mam ale podejrzewam, że ten QN141E_012.003.026.128
 
Do góry