Philips 46PFL5507 upadł, co go zastąpi?

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,
Od jakiegoś czasu mam problem z wyżej wymienionym telewizorem. Pionowe paski na nim zaczynają mnie irytować. Więc ile musiałbym wydać w dzisiejszych czasach za telewizor o tych samych parametrach, jedynie o zmniejszonym inputlagu? I działającym netflixie.

Telewizor sprawdzał się dobrze lecz kiedyś musi nadejść jego kres.
 

jasssu

New member
Podejrzewam, że za ten telewizor zapłaciłeś ok. 3000 zł, tak więc polecam Philipsa 6561. Zyskasz nie tylko input, ale i ambilight no i porządne Androidowe smartTV. Z tym, że minimum do wyboru jest albo 49 albo 50 cali, 46 to już chyba dawno się nie produkuje.
 

Duch87

New member
Bez reklam
Podejrzewam, że cenowo wyjdzie podobnie. Obecne Philipsy są bardzo dobrze wyprodukowane, więc posłuży Ci lata.
 

omot

Member
Z racji na obecność 2 pilotów ( 1 żyrosskopowy ze sterowaniem głosowym),
to polecam TCL , i pewnie to w wersji C70.
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ambilaita, też miałem. Na początku sądziłem, że to tylko ciekawy bajer. Ale żeczywiście oczy się tak nie męczą przy ogladaniu filmów w nocy. I pewnie też chciałbym następny telewizor z tą opcją.
 

jasssu

New member
Dokładnie tak jak Duch87 pisze. W zasadzie chyba nie ma opcji, którą stracisz z dawnego Philipsa. Nie jestem pewien czy 5507 miał nawet matrycę 100 Hz, bo 6561 ma i nie jest zresztą łatwo znaleźć telewizor w podobnej cenie, który oferują takie odświeżanie.
 

jasssu

New member
Słuszna uwaga z tym budżetem. W każdym razie dostajesz jeszcze do tego 4K i wszystkie bajery, które pojawiły się w telewizorach od 2012 r. Bo chyba z tego czasu pochodzi ten 5507.
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak się zastanawiam nad budżetem. Myślę że za następny telewizor niechce dać więcej niż 3500.
 

jasssu

New member
Chyba miałeś na myśli model 7502. Nie ma zdaje się czegoś takiego jak 7501. No to są w sumie podobne telewizory, to właściwie wirus musi ocenić czy bardziej mu zależy na cenie czy na bajerach. Różnica w cenie jednak jest dość nieznaczna, więc ja bym obstawiał 7502.
 
Do góry