Philips 46PFL5507 - okulary 3D (jakie ?)

Chomeini

New member
Witam wszystkich i przepraszam jeśli powieliłem temat, ale nie udało mi się znaleść odpowiedzi na pytanie które zadaje poniżej.
Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem tytułowego TV i chciałbym do niego dokupić okulary, i tu pojawia się problemik - czy pozostaje mi tylko zakup polecanego przez firmę jednego z dwóch modeli - PTA507/00 oraz PTA517/00, czy mogę kupić modele inne (aktywne) przeznaczone do obsługi technologi "3D MAX" np. PTA518/00 lub PTA516/00 albo PTA508/00.
Ceny tych ostatnich, są niestety sporo niższe od zalecanych przez producenta a co za tym idzie bardziej atrakcyjne, ale z drugiej strony nie chciałbym w ramach oszczędności dać ciała - więc wolę zapytać. Proszę o sugestie w tej sprawie, a może jeszcze inne typy o których nie wspomniałem :hmm:
 

Chomeini

New member
Dzięki za wszystkie wypowiedzi, można zamknąć temat - nabyłem okulary i mniej więcej wiem już co chciałem wiedzieć.
 

Sik0r7

New member
Dzięki za wszystkie wypowiedzi, można zamknąć temat - nabyłem okulary i mniej więcej wiem już co chciałem wiedzieć.

A mógłbyś napisać, które wybrałeś? Bo sam się zastanawiam nad kupnem okularów do tego samego tv i też nie do końca wiem które się czym różnią i jakie najlepiej wziąć.
 

Chomeini

New member
Sorki że dopiero teraz (pewnie już nabyłeś jakieś) ale dla potomnych :
- do 3D MAX - pasują wszystkie aktywne okulary Philipsa dzielą się na posiadające własne zasilanie (akumulatorek - możliwość doładowywania np. kabelkiem USB) lub z bateriami które po jakimś czasie (wyładowaniu) trzeba wymienić na nowe.
- do 3D EASY - wszystkie pasywne Philipsa

Czy okulary innych firm np. Samsunga, Panasonica pasują - tego nie wiem. Próbowałem od "szwagra" zapożyczyć okulary Samsunga (aktywne) ale zrezygnowałem z pomysłu słysząc jak próbuje być asertywny, udało mu się :)
 

Szymex

New member
Czy może ktoś już testował nowy model PTA509. Cena już nie jest zaporowa. Tylko pozostaje kwestia jak się spisują w boju.
 
Do góry