Philips 46 PFL 8605 H

sumik13

New member
A ja juz nie czekam na jego test, kupilem z euro 32 cale 8605 z bluraye bdp3100.jestem zadowolony. dziala na analogu podstawowego pakietu upc:D ale to do zmiany, choc nie jest zle jak na sygnal z rozdzielacza(trza sie podzielic z drugim samsungiem, nie ma lekko)jesli ktos bedzie zainteresowany to napisze swoje spostrzezenia co do 32" 8605. bo prze tydzin to juz go trochu pomęczyłem:)
 

mareczek007

New member
A ja juz nie czekam na jego test, kupilem z euro 32 cale 8605 z bluraye bdp3100.jestem zadowolony. dziala na analogu podstawowego pakietu upc:D ale to do zmiany, choc nie jest zle jak na sygnal z rozdzielacza(trza sie podzielic z drugim samsungiem, nie ma lekko)jesli ktos bedzie zainteresowany to napisze swoje spostrzezenia co do 32" 8605. bo prze tydzin to juz go trochu pomęczyłem:)


A jak masz z dzwiękiem?
Działa normalnie czy sa kilkusekundowe zaniki?


Marek
 

zaakoo

New member
Witam,
od niedawna jestem posiadaczem tego modelu. Mam pytanie, przy podłączeniu TV do routera WiFi będę mógł na nim oglądać bezprzewodowo filmy zdjęcia z laptopa czy komputera?? Żeby ściągnąć ten program do wifi trzeba chyba kupić ten moduł?!?
 

play007

New member
Bez reklam
Witam nie jestem nerwowy poprodtu bylem zmeczony i stad te poprzestawiane literki oczywiscie kazdy ma prawo do swojego zdania i zgadzam sie z Toba w 100%, poprostu uwazalem ze znasz jezyk niemiecki dobrze a nie ze z translatora korzystales. Ale to nie ma znaczenia bo kazdy moze uwazac o danym sprzecie co chce, a propo odbic to niestety szyby w modzie sa teraz i nic chyba na to sie nie poradzi, jak nie chce sie miec szyby trzeba kupic wysoki model philipsa 9705 a on znowu kosztuje pewnie a ze dwa razy tyle co 8605 ja osobiscie nie dam tyle kasy bo wole kupic 8605 poczekac ze trzy lub cztery lata i kupic potem oleda ktory zamiecie 9705 w samych przedbiegach. ewentualnie mysle o samsungu c 8000 on mniej odbija, tyle ze chcialbym zobaczyc jak dziala ten ambilight w mieszkaniu wiec mam ciag na philipsa a jesli to nie bedzie tak efektywne jak mysle to potem juz kupie inna marke :) pozdrawiam 3maj sie cieplo.
Lolek
Przypadkiem natknąłem się na ten post.
Widzisz Lolek za chwilę 3 lata od tego postu i z Oleda nici ... tak jak i z Philipsa.Pozdro
 
Do góry