philips 43pus7334/12 problem z głośnikiem po bluetooth

zdanekk

New member
Witam. Kupiłem wczoraj wyżej wymieniony telewizor. Wszystko super tylko mam problem z podłączeniem mojego głośnika przenośnego Creative iRoar Go. TV widzi go po bluetooth, paruje się z nim, wyskakuję info, że przełącza dzwięk na zewnętrzny odniornik, w menu jest wybrany jako źródło dzwięku, tylko że nie ma tego dzwięku. Już próbowałem wszystkich możliwości. Przy parowaniu mam 2 opcje (słuchawki albo inne), tv zaktualizowany. Przez wyjscie słuchawkowe dzwięk leci. Dodam, że źródlem obrazu jest podłączony stacjonarny komputer przez hdmi. Ale to nie wina, bo przez apki wewnetrzne telewizora (np youtube) też nie ma dzwieku. Jakaś rada, czy jutro jechać oddać telewizor? Pozdrawiam.
 

encore54

New member
Jak masz możliwość sprawdź na innym urządzeniu BT (słuchawki, soundbar itp.). Na moim 50pus7334/12 głośnik Soundblaster Creative Roar2 łączył się i grał bez problemu po BT.
 

zdanekk

New member
Jak masz możliwość sprawdź na innym urządzeniu BT (słuchawki, soundbar itp.). Na moim 50pus7334/12 głośnik Soundblaster Creative Roar2 łączył się i grał bez problemu po BT.
Dzieki za szybką i pomocną odpowiedź. Czyli jest nadzieja. Telefonu Galaxy S9 wogole nie widzi po bluetooth. Ogarne zaraz inny głośnik to zobaczę. Jak nie to reset fabryczny TV i głośnika. Jak to nic nie da, to jutro dzwonie do Philipsa i zobacze co dalej. Pozdr.
 

zdanekk

New member
Dziwne. Z jakimś dziwnym głośnikiem firmy SBL dzwięk działa. Z moim Creative nie leci dzwięk. Głośnik zresetowany. Dodam, że odkryłem kiedy dam głośność w tym głosniku na maxa to słychać tylko biały szum. Do Philipsa raczej nie mam co pisać? Chyba musze kontaktowac z firma Creative? Z gory dzieki za pomoc.
 

zdanekk

New member
Dzisiaj podłączyłem JBL Charge 2+ i dzwięk leci bez problemu. Nie wiem co zrobić. Wymienić telewizor, wymienić głośnik? Bardziej wygląda na błąd glośnika, ale z telefonu norlamnie puszcza muzyke. Dzwoniłem do Philipsa, to Pan z obsługi polecił albo oddać TV albo zrobić jakiś Master Reset za pomocą pliku ktory mi wysłal na emaila i wgrać go przez USB. Masakra, taka pierdoła, a tak uprzykrzy życie.
 
Do góry