PHILIPS 42PFL6907K jak sprawdzić przebieg ?

mario591

New member
Witam

Kupiłem niedawno telewizor z portalu aukcyjnego. Na aukcji było opisane, że wszystko jest nowe od dystrybutora. Po dostawie TV przy rozpakowywaniu był zaklejony zwykłą taśmą ale to ok bo pomyślałem, że otworzyli aby wrzucić fakturę do środka. Wątpliwości zacząłem nabierać jak rozpakowywałem dalej, gdyż wszystkie przewody i instrukcje były zaklejone taśmą klejącą a oryginalne chyba są zgrzewane opakowania. Co do samego TV to na dolnym pasku i w koło chyba powinna być folia oklejona w celu zabezpieczenia a jej nie było. A TV po włączeniu był ustawiony na jakiś tryb sklepowy. Zadzwoniłem do sklepu ale tam pan twierdzi, że musieli go wypakować w celu sprawdzenia czy matryca jest cała i podłączyć w celu sprawdzenia. Zapytałem się czy w tym celu testów musieli zrywać wszystkie folie i otwierać przewody jak do tego na pewno mają swoje. Pan tez powiedział, że jak mu nie wierze, to żebym sprawdził przebieg TV ile godzin przepracował w menu serwisowym ale nie wiem jak to zrobić. Może ktoś wie i podpowie !!! Tylko pytanie czy takiego licznika też nie można wyzerować tak jak to jest w projektorach multimedialnych. Bo jak wymieniasz lampę możesz też wyzerować licznik. Tu co prawda lampy się nie wymienia ale kto wie.
Proszę o pomoc gdyż mam 7 dni na ewentualny zwrot sprzętu !!!
 
Do góry