Philips 42PFL6007k - 1 bad pixel, gwarancja?

wojtekf93

New member
Witam

Czy obejmuje gwarancja 1 bad pixel? Jest to niedopuszczalne , że telewizor który zakupiłem 24 grudnia 2012r. po kilkunastu dniach użytkowania, wypalił się piksel...

Proszę o informacje.
 

bogaty

New member
Bez reklam
Witam

Czy obejmuje gwarancja 1 bad pixel? Jest to niedopuszczalne , że telewizor który zakupiłem 24 grudnia 2012r. po kilkunastu dniach użytkowania, wypalił się piksel...

Proszę o informacje.

W książeczce którą dołączyli do TV jest napisane że nie jest to objęte gwarancją.Sprawdz u siebie, w zakładce charakterystyka pikseli.Jak kupiłem 5507 w ten sam dzień zauważyłem pad pixel, niestety nic z tym nie da się zrobić.
 

szybal

Banned
Ja miałem różne problemy z matrycą,ale żeby ktoś miał problem z pikselami to nie slyszalem,dzwon do serwisu sam jestem ciekawy😃
 

rys1153

New member
pixel 47pfl 6907

Ja miałem różne problemy z matrycą,ale żeby ktoś miał problem z pikselami to nie slyszalem,dzwon do serwisu sam jestem ciekawy😃
po 2 m-cach zauważyłem na czarnym tle świecący punkt,patrząc przez lupę to pixel w kilku kolorach ,oczywiściefirma philips przygrała w głupa ,i odesłała mnie do serwisu w Radomiu,gdzie wyraznie powiedzieli że należy się wymiana panela tylko się z nimi umówić ,nawet przesłałem im zdjęcia tego pixela ale teraz póki jest liga angielska i la liga nie będę go oddawał,jak sie ogląda tv to nic a nic nie nie widać tego pixela,dlatego oddam go po sezonie ligowym na wakacjach a sam odpocznę od tv,ale jak mnie wkurzą to pieprzne tym tv i poczekam na nowego sharpa/miałem 830 i była8):) super -tylko troszkę mała bo 40/:wink:
 

bogaty

New member
Bez reklam
Mam coś podobnego, pixel świeci na jasno, nie wiem czy nie zglosić tego do serwisu.Tylko po wymianie panelu czeka mnie kolejna kalibracja zapewne.Edit Bad pixel jest koloru białego u mnie.Zgłosiłem do serwisu dwa problemy, smużenie + bad pixel, ciekawe co odpiszą.
 
Ostatnia edycja:

omot

Member
Ja mialem nieprzyjemnosc ( i mam dalej) walczyc z serwisem.
Ech, szkoda pisać. Poprostu loteria. Albo sie trafi na dobry egzemplarz albo lipa.
Generalnie jak dla mnie nigdy wiecej philipsa (tfu ..TP Vision) nie lupie i nie polece
 

bogaty

New member
Bez reklam
Serwis się nie odzywa, w sumie dobrze, po przeczytaiu opinii o serwisie philipsa w radomiu, nie oddam im tv.Jeden mały bad pixel nie przeszkadza na tyle żeby tv serwisować.Pójdę o krok dalej, nigdy więcej nie kupię LED.
 
Do góry