Philips 42PFL4208H pytania o aplikacje i możliwości

chico

New member
Witam,

Dziś spędziłem ponad pół dnia na rozważaniu różnych opcji TV. Byłem już prawie pewny wyboru, gdy pojawił się telewizor Philips 42PFL4208H. W związku z nim mam kilka pytań:

1. Czy posiada on aplikację TVN player(z informacji znalezionych w internecie wynika, że smart tv philipsa dostały ją z którąś aktualizacją)?

2. Czy ma on "prawdziwe" 100 Hz? Czy to chwyt marketingowy jak w telewizorach o podobnej cenie innych marek?

3. Jak wygląda odczyt filmów z nośników USB(dysk 1TB, pendrive) z napisami txt?

4. Jak działają pozostałe aplikacje internetowe(YT, ipla, przeglądarka)?

5. Czy są ogólnodostępne jakieś lepsze ustawienia niż "po wyjęciu z pudełka"? Chodzi mi o odbiór DVB-T, konsola x-box, filmy z USB

Pozdrawiam
KS


Te same pytania do: PHILIPS 40PFL5537H i PHILIPS 40PFL5007H
 
Ostatnia edycja:

rdn

New member
a czy znajdę gdzieś bardziej dokładny opis i test tego TV. Zastanawiam sie nad kupnem telewizora i to jest jedna z moich opcji. Kiki czy mozesz podac mi jego najwieksze wady i oczywiscie zalety.
Zastanawiema sie nad jednym z ponizszych modeli, ktory najbardziej polecacie?

Dodam, że ma sluzyc przede wszystkim do ogladania TV i filmow odtwarzanych z dysku sieciowego po WiFi. Oczywiscie wiem, ze w wiekszosci z ponizszych do tego potrzebny bedzie WiFi dongle.

PHILIPS 42PFL4208H/12
SAMSUNG UE42F5300AWXzH
Panasonic Smart TX-L42E5E
Thomson Smart 39FU6663
40 PFL5507K/12

Dzieki za informacje!
 

rdn

New member
A mozesz zdradzic jak wyszedl ogolnie? Chcialbym kupic ten telewizorek najprawdopodobniej w weekend a jak narazie wiekszosc komentarzy, ktore znalazlem sa jak najbardziej pozytywne.
Czy wiesz moze, jak wyglada sprawa instalowania wtyczek (chodzi mi przede wszystkim o XBMC przede wszystkim do ogladania telewizji przez internet?
Czy nie ma problemow z odtwarzaniem multimediow z dysku sieciowego po WiFi?

Ostatnie pytanie, czy z mojej listy wybieralbys wlasnie Phila czy moze inny? A moze zupelnie jeszcze inny w tym przedziale cenowym?

Dzieki za odp.
 
Do góry