philips 42pfl 6877 problemy techniczne !!!!

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
problem z tv 42pfl6877

czy u Was te wystepuja takie problemy ???


mam z telewizorem 42pfl6877 problem natury technicznej

-- w menu dzwieku w tv przy wybraniu wyjscia optycznego wielokanalowego czyli 5.1 wystepuja przerwy w dzwieku tzn co kilka lub kilka nascie sekund nastepuje takie sekundowe stukniecie i brak dzieku na wyjsciu . gdy przelaczymy w menu na dzwiek stereo problem nie wystepuje

filmy odtwarzane posiadaja sciezki wielokanalowe i chce wykrzystac ten dzwiek lecz ta usterka NIE pozwala mi na to

-- przy przelaczaniu kanalow tv wystepuja dziwne zachowania dzwieku tzn dziwne trzaski przez kilka sekund nastenie sie stabilizuje dzwiek i juz jest poprawnie . lub wystepuje okazjonalnie przesterowanie bardzo glosne taki brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i nie ustepuje nalezy zmienic kanal programu na inny i wtedy sie uspokaja NIE MOZE TAK BYC bo mozna uszkodzic glosiki

-- kolejna rzecza jest funkcja dynamicznego podswietlenia obrazu tzm najlepszy obraz lub standard przy szybkich scenach pojawiaja sie migniecia ekranu i poziome pasy czarne . gdy ta funkcje wylaczymy problem znika - przy poprzedniej wersji oprogramowania nie bylo tak bardzo widac tego problemu natomiast poprawka z 19.12.2012 wprowadza ta przypadlosc

-- zdazylo sie ze tv sie sam wylacza i pojawiaja sie jakies dziwne kolorowe szlaczki za chwile wraca samemu no normy

Posiadam jeszcze tv 32pfl 8605 i NIC Z POWYZSZYCH RZECZY NIE WYSTEPUJE
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam

zapomniałem odpisać tv trafil do radomia do serwisu gdzie wgrali od nowa oprogramowanie

i tv pracuje jak należy . obiecali ze jeszcze ma pojawic sie poprawione oprogramowanie na koniec stycznia poczatek lutego .

pozdrawiam
 
Do góry