Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

Tika

New member
Bez reklam
Mam problem z 3d w Xboxie. Niestety padlo mi HDMI w konsoli i mam teraz ją podłączoną przez VGA. Włączam 3D Side by Side w Call of Duty, ale niestety kiedy źródłem jest VGA nie mogę wybrać w opcjach TV 3D obok siebie. Jest to możliwe tylko na HDMI. i teraz moje pytanie jest czy aktualizacja softu pomoże? Lub inny pomysł to kupić kabel VGA <-> HDMI i tak podłączyć konsole. Tylko z tego co wiem VGA jest analogowe a HDMI cyfrowe. Pójdzie tak i wtedy TV będzie miał opcje aktywną 3D Side by Side?

wątpię, pełną obsługę 3D ma tylko kabel HDMI 1.4
 

gojar

Member
Na stronie Philipsa jest dostępna wersja softu 000.150.082.000. Nie ma info że nie jest dla Polski. Wrzucę, zobaczę czy coś zmieni. Obecnie mam 081.
 

gojar

Member
Mam wersję pliku z 150.48. Robiłem juz dla sprawdzenia downgrade ale jednak na 81 chodzi lepiej - szybsze menu, obraz nie jest gorszy.
Gdy kupowałem TV to była mowa, że zaraz będzie dotępny TVN player, ale jakoś dalej go nie widzę :(
 
Ostatnia edycja:

emer

Member
Bez reklam
changelog mówi po prostu (i logicznie myśląc), że KAŻDY sobie może zmienić FW z z 081 na 082, ale zmiany w 082 dotyczą JEDYNIE "Nordic" kraje - poza tym niczym nie róznia się i tylko "nordic" ludzie zobaczą jakieś poprawki w "Headweb app", czyli w jakis ich aplikacjach smartTV
 

miet55

Member
Bez reklam
dzięki, już ciągnę... powiedz mi czy dla wszystkich przekątnych jest to samo oprogramowanie? Jaką Ty masz? Jak instalować, tzn. czy po włożeniu pena poleci samo tak jak miało miejsce z najnowszym...
 
Ostatnia edycja:

gojar

Member
Wszelkie wskazówki jutro po 12:00. Jdę spać. Jutro po 12:00 służę pomocą. Pozdrawiam. Po 16 godzinach przez 7 dni dziennie wystarczy. Sorry. Im dead... Padam...
 

Tika

New member
Bez reklam
Możesz podpowiedzieć jak...

wkładasz pendrive do USB w TV

następnie menu główne-> konfiguracja -> ustawienia oprogramowania -> lokalna rozbudowa
klikasz OK, leci update/downgrade i po nim postępujesz wg. instrukcji na ekranie (wyjmujesz pendrive z TV, wyłączasz TV pilotem, wyjmujesz wtyczkę TV z gniazdka na 2 minuty)


link nie chodzi

wrzuciłam na lepszy serwer
http://www.speedyshare.com/BJa2z/150.048.014.zip
 
Ostatnia edycja:

hugo00

New member
szkoda ze philips w serii 6xx7 rozmienil sie na kilka modeli a tylko jeden jest ogolnie dostepny ( i to nawet w sensownej cenie ale za to technicznie najgorszy ). Juz nawet przez chwile byłem zdecydowany na 7007 ale niestety przegral w konfrontacji z sony hx850. Kupiłem sony
 

szybal

Banned
szkoda ze philips w serii 6xx7 rozmienil sie na kilka modeli a tylko jeden jest ogolnie dostepny ( i to nawet w sensownej cenie ale za to technicznie najgorszy ). Juz nawet przez chwile byłem zdecydowany na 7007 ale niestety przegral w konfrontacji z sony hx850. Kupiłem sony
Moje kondolencje obyś nie potrzebował serwisu😌
 
Do góry