Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

bogaty

New member
Bez reklam
Ciekawi mnie, kalibrację robili u kikiego w sklepie, po tym klient otrzymał tak skalibrowany TV?.Jeśli tak, jaki to ma sens?.Równie dobrze mozna korzystać z gotowych nastawów kalibracyjnych, można je znaleźć na Avforums lub flatpanels.
 

accu

New member
Bez reklam
Ciekawi mnie, kalibrację robili u kikiego w sklepie, po tym klient otrzymał tak skalibrowany TV?.Jeśli tak, jaki to ma sens?.Równie dobrze mozna korzystać z gotowych nastawów kalibracyjnych, można je znaleźć na Avforums lub flatpanels.

Witam uprzejmie ,
Moim skromnym zdaniem nastawy z Avforums czy flatpanels służą tylko pomocą do poszukiwania swoich
preferencji obrazu . Według mnie kalibracja profesjonalna powinna być wykonana w domu zamawiającego w warunkach , gdzie stoi czy wisi telewizor zarówno w warunkach dziennych , jak również
w pełnym zaciemnionym pomieszczeniu . I wtedy to ma sens . Wydaje mnie się też , że niektóre modele
telewizorów nie wymagają profesjonalnej kalibracji i użytkownik sam powinien sobie dać radę z ustawieniem parametrów obrazu zgodnie z własnymi preferencjami drogą kolejnych prób , korzystając z różnego rodzaju plansz testowych , chociażby wypalić sobie płytę DVD z planszami testowymi firmy
Burosch .(wejść na stronę internetową tej firmy i pobrać na komputer)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Burosch .(wejść na stronę internetową tej firmy i pobrać na komputer)

wejdź i pobierz ... ;)

Witam uprzejmie,

Zapomniałem dodać , że od pewnego czasu firma Burosch przestała bezpłatnie udostępniać swoje plansze testowe na DVD czy na Blu-ray.
Ja zdążyłem pobrać dane do wypalenia płyty DVD z planszami testowymi na swój komputer jakiś czas
temu za darmo .
Teraz już firma Burosch prowadzi sklep i sprzedaje swoje produkty z planszami testowymi na:
BUROSCH Audio-Video-Technik
Bardzo przepraszam za nie ścisłą informację.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

miet55

Member
Bez reklam
Długo się zastanawiałem, rozważałem różne warianty: 37PFL6007K - Samsung UE40ES6800, a że jest 42PFL6007K w dobrej cenie 10X299PLN, padł na niego wybór :razz:
Jutro do odbioru...
 
Ostatnia edycja:

gelou307

New member
Witam przymierzam się do 32PFL6007 w związku z tym mam parę pyt dla posiadających konsole i grających na tym modelu philipsa. Jak jest ze smużeniem w tym modelu czy występuje ? Czy są różne matryce jeśli tak to jaka lepsza i jak rozpoznać rodzaj? Ogólnie czy to dobry telewizor do grania na xboxie 360, chodzi mi o jakość obrazu, opóźnienia, smużenia itp :)
 
Do góry