Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

ElTomeko

New member
Mi TV sie nie grzeje i tyle na ten temat.

Maniek ja mam to samo z tym HDNM niby wyłączone ale jak właczysz tv jeszcze raz to widac ze jest włączone pomimo ze zakłada jest ciagle na wyłączone...duzo ludzi to ma niestety...
 

maniek530

Banned
Mi TV sie nie grzeje i tyle na ten temat.

Maniek ja mam to samo z tym HDNM niby wyłączone ale jak właczysz tv jeszcze raz to widac ze jest włączone pomimo ze zakłada jest ciagle na wyłączone...duzo ludzi to ma niestety...

No właśnie może istnieje jakaś rada na tą przypadłość ? Może ktoś poradzi ?
 

sloniklbn

New member
Ja mam inny problem:

Podłączyłem laptopa kablem HDMI (3m) klasy 1,4a i telewizor mruga (gaśnie obraz, za chwilę się zapala) pokazując że kabel może być za długi i żebym użył kabla krótszego niż 5m..

Jeżeli odpalę jakiś film, obraz przestaje mrugać i wszystko jest ok. Miał ktoś tak? Wina kabla? Nie mam drugiego i wolałbym nie kupować jeśli nie jest to konieczne.

Dzięki za góry!
 

electro69

New member
A ja mam Banding który zareklamowałem;) wiec nie narzekac
Powodzenia Ci życzę że serwis Philipsa (czy też każdej innej marki Tv) uzna to jako wadę matrycy i wymieni ją :-D ... będzie jak zwykle że ta technologia "tak ma" i oni nie widzą żadnych nieprawidłowości według jakieś tam ich "normy".
Pozdrawiam
 

europa777

New member
Też jestem ciekawy jak Ci pójdzie, bo u mnie też występuje banding. Jesteś pewny, że sprawdzą w domu? Bo z tego co ja rozmawiałem z serwisem to oni zabierają TV i sprawdzają u siebie.
 

ElTomeko

New member
Dzwoniłem do konsultanta i mu opowiedziałem jak to wyglada on wszystko spisał i powiedział ze w ciagu trzech dni ma sie ktos do mnie odezwac i przyjechac zeby to zobaczyc...Boje sie tylko tego ze nawet jak to zakwalifikuja do naprawy i wymienia ta matryce to moze byc to samo albo na odwrót...brak bandingu a w zamian clouding...
 

WojtR

Member
Bez reklam
jak wygląda sprawa czerni i cloudingu i kątów w tym modelu ( matryce LG ) ?

ewentualnie jak sobie TV radzi z napisami .srt
 

Jacenty68

New member
Witam ponownie. Od wczoraj pojawiło sie trochę informacji. Czytałem z wielkim zainteresowaniem. Dziękuję kiki ale z prezentacji w domu nie skorzystam.
Harpo dziękuję za link, pobiorę, nagram na pena i znajdę jakiś sklep z tym TV i obejrzę jak pozwolą wsadzić?
ElTomeko - Twoja ocena jest bardzo użyteczna, piszesz ją jako szary użytkownik a nie handlarz. Przestający reagować TV z powodu wieszającego się sterowania łącznie z restartem jest dla mnie nie do przyjęcia, żenada i irytacja z powodu tak chwalonego przez wielu przedmówców sprzętu klasy premium. Na dokładkę ten banding i problematyczna funkcja HD Natural Motion, która niby wyłączona pozostaje włączona i robi dziwną robotę.
maniek530 - także piszesz o tej samej przypadłości HDNM.
Już byłem prawie zdecydowany zakupić to cacko a tu co? Może producent usunie usterki w kolejnych wersjach oprogramowania?
Jeszcze raz dziękuję za informacje.
 

europa777

New member
WojtR: u mnie cloudingu nie ma, czerń dobra ale trzeba się trochę nagimnastykować z ustawieniami, niestety mam banding, ale widoczny głównie podczas oglądania meczy, w filmach rzadko
 

goly78

New member
Wczoraj dotarł do mnie 47 pfl 6007 . Nie wiem czy ja mam jakiś lepszy egzemplarz albo jestem "Stevie Wonder". Jakiegos wielkiego cloudingu nie zauwazyłem . Moze jest ale w stopniu ktury mi nie przeszkadza . Bandingu nie zauwazyłem wcale . A specjalnie szukałem go na siłe w czasie meczu Ligue1 . Kolory rewela, obraz również. Ja niemam sie do czego przyczepić w moim tv (narazie) . Jeszcze nie pobierałem aktualizacji . Aplikacjami sie nie bawiłem .
 
Do góry