Philips 42PF9830 vs. 42PF9831

awujotka

New member
Bez reklam
ebyn1 napisał:
Aż się boję jak będzie się sprawować na N ;).

Jak go już przetestujesz z n-ką - daj znac na forum. Też posiadam ten tv i zastanawiam się również nad n-ką (mam cyfrę+) i jestem ciekawa, jaki będzie obraz z tej platformy. Miłego oglądania życzę w Nowym Roku! Witamy w
 

awujotka

New member
Bez reklam
ebyn1 napisał:
Aż się boję jak będzie się sprawować na N ;).

Jak go już przetestujesz z n-ką - daj znac na forum. Też posiadam ten tv i zastanawiam się również nad n-ką (mam cyfrę+) i jestem ciekawa, jaki będzie obraz z tej platformy. Miłego oglądania życzę w Nowym Roku! Witamy w gronie
 

awujotka

New member
Bez reklam
ebyn1 napisał:
Aż się boję jak będzie się sprawować na N ;).

Jak go już przetestujesz z n-ką - daj znac na forum. Też posiadam ten tv i zastanawiam się również nad n-ką (mam cyfrę+) i jestem ciekawa, jaki będzie obraz z tej platformy. Miłego oglądania życzę w Nowym Roku! Witamy w gronie Philipsoposiadaczo-maniaków;)
 

awujotka

New member
Bez reklam
Az się przestraszyłam jak zobaczyłam kość moich jednakowych postów - chyba coś się stało tylko gdzie? PRZEPRASZAM!!!! Ale tylko raz nacisnłęam "wyslij"!
 

grafion

New member
Mam Philipsa 42PF9731 i mam n-kę.Są trzy kanały które ogląda się z prawdziwą przyjemnością (jeżeli chodzi o obraz)-DiscoveryHD,sportHD,MGM-odgrzewane filmy.Na pozostałych kanałach obraz taki sobie i mierny.Powiem szczerze że z kablówki obraz jest ostrzejszy i chyba nieco lepszy(oprócz trzech wyżej wymienionych).Ale mam drugi odbiornik satelitarny i odbiór z niego kanałów free jest o wiele lepszy niż na n-ce.
 
Ostatnia edycja:

czaki58

New member
Ten sam problem

grafion napisał:
Mam Philipsa 42PF9731 i mam n-kę.Są trzy kanały które ogląda się z prawdziwą przyjemnością (jeżeli chodzi o obraz)-DiscoveryHD,sportHD,MGM-odgrzewane filmy.Na pozostałych kanałach obraz taki sobie i mierny.Powiem szczerze że z kablówki obraz jest ostrzejszy i chyba nieco lepszy(oprócz trzech wyżej wymienionych).Ale mam drugi odbiornik satelitarny i odbiór z niego kanałów free jest o wiele lepszy niż na n-ce.
Ja ma to samo gdzie jest problem .?????????????????
 

sylcho

New member
Do wszystkich włascicieli 9831D lub 9830 !
Jak się sprawują wasze cacka z obecnymi standardami SD a nie HD ?
Czy model z matrycą WXGA jest lepszy od modelu fullHD w kontekście zarówno sygnału SD i HD ?
Walczę ze sobą nad wyborem odpowiedniego telewizora, a wolałbym posłuchać opinii uzytkowników.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Mam półtora roku 9830. Obrazek jak marzenie zarówno SD po analogowej kablówce jak i po cyfrowej (lepszy). Oglądałem też filmy HD. Miód.
Ale n-ki nie mam.
 

sylcho

New member
A czy ktoś ma model 42PF9830 lub 42PF9831 ? I może coś powiedzieć na temat 42". Z wypowiedzi na forum widać że telewizor telewizorowi nie równy nawet z tej samej serii. Tak na prawdę interesuje mnie różnica pomiędzy fullHD (9830) a wersja niepełną (9831).
Jaka jest prawda w tym, że niektórzy producenci w tym Philips, Samsung podają kontrast na wysokim poziomie 4000:1 czy 5000:1 a inni twierdzą, że maja lepsze odbiorniki juz przy 1000:1. Nie rozumiem do końca tego.
Jak ta sprawa wygląda w Philipsie ?
 

olinek

New member
Witam!
Mam 37pf9830 jeden rok i mogę potwierdzić słowa Fatmana 1 dodając , że z n-ką obraz jest super (najlepiej w formacie 1080i ale w sd też jest bajka ) na kanałach SD I HD.
 

jtd

New member
Bez reklam
fajne te philipsy, najmniejsze smuzenie wsrod LCD, ale jeszcze mniej smuzy tylna projekcja LCOStam haha :cool: (2,5ms)
 
Do góry