Philips 42" serii 8 za 3499zł w Zlotych Tarasach.

Fatal1ty

New member
Witam,
Słuchajcie w Saturnie w Złotych Tarasach (Warszawa) są Philipsy serii 8 - dokładnie model 8654 - jest to model 8404 tylko z osłonką głośnika w kolorze czarnym, moim zdaniem ładniejszy od 8404 za 3499zł.
Rozmawiałem z przedstawicielem Philipsa (młody chłopak, student pracuję tylko w weekendy) i na serio zna się na sprzęcie, najpierw podchwytliwie wypytałem go o różne rzeczy - np. plasmy, ale on wiedział wszystko mega i na serio wydaje mi się że zna się na rzeczy. W związku z tym że jest to super cena, model serii 7 jest w tej chwili tam droższy :p, to polecam tu na forum.
Mówił że gdyby cena się zmieniła, to można z nim zagadać że się jest z hdtv.com.pl (zna stronę) i postara się zmienić.

Po przejrzeniu wątków o serii 8 myślę że warto, a w tej cenie tym bardziej.

Poza tym oglądałem 9704 który jest tam podłączony do blu-ray'a i wypas - lecieli szybcy i wściekli 4.
 
Ostatnia edycja:

dragons87

New member
Hm ponoc promocja byla tylko w 2 miastach i nie byla to warszawa, tak wiec istnieje szansa ze we wroclawiu tez czekaja jakies tv dlamnie xD Bo do warszawy napewno nie pojade :)

Btw zabardzo nie wiem co chcesz powiedziec :) ja jestem zdecydowany na phila 8 serie, glownie z powodu ambilighta oraz tego ze philips jest jedna z marek ktora nie jest awaryjna, aczkolwiek nie ma sprzetu ktory sie nie psuje :) Tak wiec mnie nie trzeba zachecac :)

A 8654 czy 8404 to sam nie wiem, wg mnie sa takie same tylko ramka inna =] umnie w pokoju nie bedzie miala tylko jasna ramka zastosowania, ale pewnie i do tego idzie sie przyzwyczaic xD
 

dragons87

New member
pewnie nie :) Ale cos czuje ze przed swietami beda jakies fajne promocje i moze akurat na 9704 :)

Dzwonilem do saturna i gosc mowil ze dostawa bedzie na dniach xD Mowil tez ze dostali wczesniej kilka tv ale poszly >.< Teraz pozostaje pytanie: "Czemu kur** nikt z saturna we Wrocku nie podal nigdzie informacji (net, tv) ze maja takie tv??" Gdyby nie to forum i moje zainteresowanie danym modelem, to zapewne bym dalej nie wiedzial :-(

Ale jestem dobrej mysli :)
 

Fatal1ty

New member
kriswas napisał:
Fatal1ty

Możesz napisać w jakiej był cenie i czy obejmowały go jakieś promocje? Oczywiście 9704 :D

Był za 10 000zł ale myślę ze 8600zł dałoby się kupić, bo tyle kosztował kilka tygodni temu w promocji bez Vatu.
 

dragons87

New member
O.O tani to on nie jest :) najtanszy chyba http://www.polonus.nazwa.pl/polonus/telewizor-full-philips-9704-p-2359.html

Btw jest zasadnicza roznica miedzy 8404, a 8654 - nie ma wyjscia S-Video, dla pewnych osob to pewnie i tak bajer, ale ja w takim ukladze zaraz po kupnie tv bede musial dvd zakupic :) Albo odczekac troche i kupic 8404 jak bedzie w promocji (3tyg temu 42" stal za 3700+ , a dzisiaj widzialem za ok 3350) oczywiscie w sklepach internetowych =] Najlepiej jakby spadl do 3k :)
 
Ostatnia edycja:

kriswas

Member
Bez reklam
@dragons87
Ciekawy jestem czy ktoś już kupił u nich tego Philipa 9704, sam mam kilka takich firm... ale handlują tylko zdjęciami tego modelu :p
A z Philips Polska otrzymałem informację...telefoniczną:eek: :eek: :eek: , że każdy egzemplarz zakupiony w Polsce od sprzedawcy prowadzącego legalny biznes / NIP, Regon itd./, z fakturą vat lub paragonem, jest objęty gwarancją - byłem w szoku, po tym jak przeczytałem o problemach gwarancyjnych w Toshibie.

No i bierząca informacja, w Saturnie w Złotych Tarasach już 9704 nie ma, niestety.
 
Ostatnia edycja:

Fatal1ty

New member
Coś kiepskie masz te info :p
Przed chwilą dzwoniłem, dowiedzieć się o dostawę 8654 - ma być koło piątku, pytałem o 9704 i mają 2 sztuki :D, 46" dojedzie razem z 8654.
 

michalmichalmic

New member
Fatal1ty napisał:
Był za 10 000zł ale myślę ze 8600zł dałoby się kupić, bo tyle kosztował kilka tygodni temu w promocji bez Vatu.

W saturnie był i/jest 46pfl9704 za 10tys? itak normalnie za tyle bez zadnych promocji? Jest to mozliwe zeby był w Saturnie kiedys w bezvatowej promocji 10tys minus VAT? troche to zbyt bajeczne bo wtedy byłby po 8,2tys i troche to ciezkie to uwierzenia jak wszedzie sa (a wlasciwie ich nie ma) tak drogie.

Napiszcie czy w saturnach w Polsce 46pfl9704 jest wystawiany w cenie 10tys bo jesli tak to pewnie bezwatowa promocja juz wkrotce(własnie byla w MM wiec czas na saturna) i wartoby czekac.
 

Fatal1ty

New member
michalmichalmic napisał:
W saturnie był i/jest 46pfl9704 za 10tys? itak normalnie za tyle bez zadnych promocji? Jest to mozliwe zeby był w Saturnie kiedys w bezvatowej promocji 10tys minus VAT? troche to zbyt bajeczne bo wtedy byłby po 8,2tys i troche to ciezkie to uwierzenia jak wszedzie sa (a wlasciwie ich nie ma) tak drogie.

Napiszcie czy w saturnach w Polsce 46pfl9704 jest wystawiany w cenie 10tys bo jesli tak to pewnie bezwatowa promocja juz wkrotce(własnie byla w MM wiec czas na saturna) i wartoby czekac.

Tjaaaa tylko że ja piszę cały czas o 40' :D :D :D :D :D :D
A to dobre... z tego co mi wiadomo w Saturnie już było bez Vatu.
 

kriswas

Member
Bez reklam
@Fatal1ty
Prawie jak na privie się dogadaliśmy, dlatego zawsze trzeba pisać dokładnie o który model nam chodzi!:lol: Ja mam cały czas na myśli 46"!
 

michalmichalmic

New member
Ha 40cali za 10 i bezvat za 8,2 pewnie ten z allegro 40 za 7,6 byłby taki sam przeciez na gwarancji wiec te cale bezvacia nic nie daja. Wiec ile kosztuje 46cali pewnie 13tys. Juz sobie tyle razy myslalem zeby dac sobie z tymi 9704 spokoj raz na zawsze. Dac 7,8tys za 46SV a 10tys za 46pfl9704 to wg. mnie zupelna inna bajka bo co te telewizory beda warte za 2 lata i kto je wtedy bedzie cenil i co co 2lata 10tys za tv no nie na pewno nie.
 
a ja kupilem 3 lata temu swojego Phila za 3000 euro i nie zaluje...
nigdy nie zalowalem,
nie zdarzylo sie zebym odwiedzajac kogos w domu zobaczyl lepszy obraz niz ja mam w domu,
wprost przeciwnie- to wszyscy moi goscie sa urzeczeni.
 

dragons87

New member
no mi we wtorek powiedzieli abym zadzwonil w czwartek :) Ale jak do piatku nie bedzie to sobie dam siana i zaczne polowac na 8404 :)
co do 9704 to nie warto tyle kasy dawac :) za rok zapewne cena spadnie o 50%

Bad_Boy123 napisał:
a ja kupilem 3 lata temu swojego Phila za 3000 euro i nie zaluje...
nigdy nie zalowalem,
nie zdarzylo sie zebym odwiedzajac kogos w domu zobaczyl lepszy obraz niz ja mam w domu,
wprost przeciwnie- to wszyscy moi goscie sa urzeczeni.

Mimo iz 3lata minely to widze ze Twoj tv sie trzyma w cenie 10k pln +/- wiec nie dziwie sie ze nie widziales u nikogo lepszego obrazu :)
 

jery--

New member
Bez reklam
"co do 9704 to nie warto tyle kasy dawac :) za rok zapewne cena spadnie o 50%"



Niestety raczej nie. Zeszłoroczny odpowiednik: 42pfl9803 cały czas trzyma cenę około 8500,- czyli tyle ile rok temu !

Ps. Proponowałbym przenieść dyskusję o 9704 do stosownego wątku (tam dyskusja trochę zamarła), bo ten jest o promocji serii 8 ;).
 

RA_DAREK

New member
dragons87 napisał:
no mi we wtorek powiedzieli abym zadzwonil w czwartek :) Ale jak do piatku nie bedzie to sobie dam siana i zaczne polowac na 8404 :)
co do 9704 to nie warto tyle kasy dawac :) za rok zapewne cena spadnie o 50%

Hejka
Cena zapewnie nie spadnie o 50% - cały czas brakuje tego TV- wiem coś na ten temat pracuję w Philipsie.
a jeśli interesuje cie dostępnośc 46PFL9704 to w12.11 wyjechały z Węgier niewielkie ilości do
MM -Bielsko Biała ,Poznań,Gdańsk,Bydgoszcz Głogów,koszalin Piotrków Trybunalski,
Saturn- Poznań,Wrocław,Gdańsk,Warszawa
powinny się tam pojawić w sprzedaży 17-20.11 niestety o cenach decydują markety ;)
Pozdrawiam
 

OYAMA

New member
8654 w MM

A obecnie jest promocja w MM i PF-L8654, a więc prawie to samo co PF-L 8404 kosztuje 3600 PLN. Cena jest dobra bo za tyle nie kupi się nawet w e-sklepach. Poza tym jest dobra cena na 47 cali 7404 - 5400 PLN. Dodatkowo dodają BD-player do obu wspomnianych modeli.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z lewej Philips 8404, z prawej Samsung B

034_P1230524.JPG



036_P1230531.JPG
 
Do góry