Philips 42'' Pf 5320 Promocja W Media Markt

plastek20

New member
Czy ktoś mi może powiedzieć czy warto kupować taki sprzęt ? Dysponuje 6000zł w media od 09 lutego jest za 5555 zł , może lepiej poczekać na obniżki bo z tergo co czytalem forum za taka kase to szmelc sie kupi a nie plazme 42''. Za wszystkie rady serdecznie dzieki
 

gad7

New member
Za 6 kola mozesz miec juz panasa 42pa50 dobry sprzecik w swej klasie. Dotarlem siostrze 37 i jestem zauroczony obrazem niezly. Tylko tyle iz ja nie jestem zbyt wymagajacy ma grac i byc ostry obraz. Teraz jade po pv500. Wieksza rozdzielczosc ale i cena dosc wysoka.
 

P.C.

Banned
Plazma ok.6tys

plastek20 napisał:
Czy ktoś mi może powiedzieć czy warto kupować taki sprzęt ? Dysponuje 6000zł w media od 09 lutego jest za 5555 zł , może lepiej poczekać na obniżki bo z tergo co czytalem forum za taka kase to szmelc sie kupi a nie plazme 42''. Za wszystkie rady serdecznie dzieki

Za 5999pln kupisz LG 42PX3RV - dobry tv,dobry obraz,wejscie cyfrowe.
Za 5999pln tez Panasonic 42PA50 - mniejsza rozdzielczosc i tylko analogowe zlacza,ale w sumie niezly obraz.
Za 7299pln Philips 42PF7320 - cyfrowe zlacze i dobry obraz+fajny design.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie kupuj ceny
poproś o pokaz w domu. Bo nawet mozesz dać 3000 zł i być wkurzony.
Lepszym wyborem są LG i Panasonic - ale sprawdzaj Karty gwarancyjne - unikniesz rozczarowania.
pozdrawiam
 

lukasz417

New member
Kupilem Panasonica 42PA50

Witam

Kupilem dzisiaj Panasonica w MediaMarkt.

Słowa KIKI sie sprawdzily: "poproś o pokaz w domu".
Jestem rozczarowany jedna rzecza tzn. filmow z laptopa to ja sobie na nim nie poogladam. Sa jakies zaklocenia a kabel mam dobry. Podlaczylem przez svideo=>scart. Kolory z laptopa sa slabe, zakłócenia najbardziej widać na białych napisach przy ikonkach nie mowiac o całokształcie.

Jest to do wyregulowania??

Żałuje że nie kupilem sumsunga s5s:(
Co do obrazu np. z kablowki to jest sporo lepszy od Philipsa 42" 5320 ale na Philipsie lepiej odbiera laptop. Mam nadzieje ze jak wkrotce kupie DVD to wtedy mi sie poprawi humor i docenie jakość obrazu tego Panasonica, no chyba że go sprzedam wczesniej, dołożę i kupię Samsunga.

co radzicie zrobic?? ile mozna wziasc za takiego Panasonica z podstawka, czas pracy 1h :confused:

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zdecydowanie najlepszą formą , eliminujące stress, nerwy, czas, oszczędność pieniędzy - to pokaz w domu. Obecnie coraz więcej osób dołącza do grona szczęśliwców.
Pokazy eliminują wszystkie słabe strony.
Plazmy Samsunga S5S - grają znakomicie i dają sobie radę ze współpracy z Kompem.
Zakup DVD - poprawi Ci humor.
Polecam dvd Thomsona 225 / z HDMI- za 499 zł/ dobrze wyposażone , gra extra.
pozdrawiam
 

lukasz417

New member
Thomson vs. pioneer dv-380

Jak przedstawia sie porównanie tych modeli??

Wykorzystam HDMI w Panasonicu??

O pioneerzenaczytalem sie sporo pozytywnych opinii.

Thomson czyta divixy z polskimi napisami??

pozdrawiam

ps. Zamienie Panasonica 42PA50 na Samsunga s5s i dorzuce troche grosza :p
 

Ricardogo

New member
Vitam,
jeśli kupiłeś wczoraj i jesteś niezadowolony to w MM wymienią na inny,
więc do sklepu po coś fajniejszego - marsz.
Jak na początku jest źle to potem tylko .....:(
 

lukasz417

New member
Re:

Witam

Juz wymienilem Philipsa 5320 na Panasonica. Nie maja nic innego w dobrej cenie a LG px3 raczej bym nie chcial. Nie maja samsunga s5s. Najchetniej kupilbym u pana KIKI tego Samsunga ale co zrobic z Panasoniciem.

Myslicie ze za 6500 uda sie sprzedac mojego (nowka) z podstawka??

pozdrawiam
 

lukasz417

New member
Problem rozwiazany ;)

Witam

Jednak zwracam honor Panasonic-owi:D

Trzeba ustawisc AV2 lub AV3 na AV2S lub AV3S i wowczas jest bardzo dobry odbraz, kolory itp. Pierwszy flim zostal obejrzany :)

Panasonic zostaje :D

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
HDMI - nie wykorzystasz w Panasonicu - bo tam nie ma takiego złączą
Najtańsze dvd - o sprawdzonej jakości - to Thomson 225 z extra wyposażeniem + różne sloty / czyta divxy/
W tej sytuacji lepszym rozwiazaniem jest Samsung s5s.
pozdrawiam
 

qot

New member
A co radzicie do HDMI ?
Mam philipsa 9000S i tam jest umpasmplikg do HD - więc raczej poluję na plazme z wyższą rozdzielczością ...
co byście proponowali ?
LCD slużą wiec zostaje plazma. Podoba mi się efekt PixelPlus w philipsie ale rozdzielczosc ma kieplsą - jest jakiś inny model ?

reansumując:
42' Plazma
HDMI
rozdzielczosc HD
no i tanio :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli wysoka rozdzielczość - to
Loewe Modus
Panasonic PV 60
Samsung S5H

te plazmy z całą pewnoscią powinny zaspokoić Twoje oczekiwania.
 

qot

New member
kiki -> Ty jestes tu GUGRU ... poniewaz odbyłem wycieczki po róznych sklapach i w każdym doradzano mi inny model chcialbym zasiegnac Twojego zdania:
42 cale przy odbiorze z Canal+ jednak przy tej wielkosci ekranu i siedzeniu 3m od TV daja sie zauwazyc zbyt mocne zakłucenia pomyslalem o 37'

ogladalem Plazmę Panasonica - jest SPOKO, ale ...

... ale obok wisiala plazma Philipsa ( tylko 42' ) - a tam ja i moja druga połowa doznalismy iluminacji polegającej na tym ze obraz został "uteatralniomy" bądz uprzestrzeniony - obraz zdecydowanie dzieli na plan pierwszy i tło - efekt REWELACJA ! Czy to Pixel plus? - W TV u innych producentów tego nie widziałem :?:.
Czy jest model 37' - który ma taką funkcję ?
prosze o rade - szkoda kasy wydawac tylko na rozdzielczosc ...:blagam:
 

bruder

New member
mam telewizor CRT Philipsa PW9525 z funkcją Digital Natural Motion (poprzednik PixelPlus). Też jest taki efekt, wygląda to rewelacyjnie. Wszytkim oglądającym taki obraz bardzo się podoba.
Poza tym telewizor ten bardzo dobrze skaluje obraz 4:3 do 16:9. Jeszcze nie widziałem plazmy która robiłaby to równie dobrze. Wliczając w to plazmy Philipsa. Niestety
 
Do góry