Philips 40PFL7007K pytanie do użytkowników.

MichaelZet

New member
Witam,
Właśnie stałem się posiadaczem tego telewizora i mam pytanie do użytkowników jak u was wygląda równomierność podświetlenia matrycy? U mnie, szczególnie jest to widoczne wieczorem w ciemnym pokoju w rogach i w lewej połowie widać delikatne jaśniejsze plamy, poprostu podświetlenie nie jest jedolite i ekran nie jest czarny. Najbardziej jest to widoczne przy przełączaniu z jednego kanału na drugi gdzie przez chwilę jest ciemne tło. Dodatkowo w lewym górnym rogu telewizora słychać delikatne " buczenie " jak przy starych transformatorach :) Nie jest ono co prawda jakieś głośne ale na odległość 50 cm od telewizora już je słychać. Trafił mi się jakiś lipny egzemplarz i wymieniać na drugi czy te dwie przypadłości to standard w tym TV?
 

aris5

New member
mam ten tv z tym że 55cali.u mnie nie ma żadnych jaśniejszych plam.wszystko jest podświetlone idealnie.Co jak co ale czerń w tym tv mega zachwyca.Inna sprawa że przy przełączaniu kanałów przez moment są przebicia ale trwa to sekundę i nie ma się co martwić
 

jenson

Banned
kiki kiedyś***gdzieś napisał, że podczas przełączania kanałów (na tunerze w tv) ulepszacze nie działają. Co do jaśniejszych plam, to wszystko zależy od danego egzemplarza. Jedni mają plamy, inni lekkie latarki, inni nic nie widzą.
 
Do góry