PHILIPS 40PFL5605H czy SAMSUNG UE40C6600?

KurzyPK

New member
Witam!
Noszę się z zamiarem kupna telewizora głównie pod PS3 i filmy. Wybrałem te 2 modele, bo moim zdaniem najlepiej spełnią swoje zadanie, jako telewizory w tej cenie (czyli do 3000 zł). Co o tym myślicie? Może to zły wybór? Jeżeli tak, to w takim razie doradźcie coś innego, bo doświadczenie mam niewielkie ;)
Z góry dzięki,
pozdrawiam
 

deywies

New member
Bez reklam
do 6600 nie warto dopłacać, lepiej brać 6500 jak już.
Jeżeli nie zależy Ci na multimediach bierz philipsa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ok. Ale napisz proszę jakie masz warunki w mieszkaniu i jakie oczekiwania?
 

KurzyPK

New member
Pokój raczej jasny. Odległość od telewizora będzie jakieś 2 m. W razie potrzeby mogę się lekko oddalić jeszcze :) TV stać będzie na wys. 1,2 m. Grać/oglądać będę pod lekkim skosem i na wprost. Dobrze by było, jakby miał czytanie filmów z USB. Interesowały mnie jedynie LEDy, najlepiej full, a nie edge, chociaż takim też się zadowolę. Oczekuję dobrego TV do PS3 ;D Wcześniej rozglądałem się za 32 calowymi, ale wyczytałem, że przy 32 calach nie zobaczę różnicy między FullHD, a HD Ready, więc zdecydowałem się na 40-42 cale FullHD.
 
Ostatnia edycja:

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam!
Noszę się z zamiarem kupna telewizora głównie pod PS3 i filmy. Wybrałem te 2 modele, bo moim zdaniem najlepiej spełnią swoje zadanie, jako telewizory w tej cenie (czyli do 3000 zł). Co o tym myślicie? Może to zły wybór? Jeżeli tak, to w takim razie doradźcie coś innego, bo doświadczenie mam niewielkie ;)
Z góry dzięki,
pozdrawiam
za 3000 zł kupisz też 40LE810 SHARPA jest to TV dość nowoczesny i składany w japoni (tak mi kiedyś SHARP zeznawał, biłem się z myślami czy 820 made in POLAND czy 810 fabrik in japan. Masz zresztą na tym forum dość duży temat przyklejony w SHARP-e na temat tego modelu.

Pozdr.

M.
 

kryss

New member
ktos napisał ze jak multimediach nie zalezy to bierz philipsa, no i dobrze napisał. akurat ten model o którym mowa ma jedynie usb muzyka/foto/filmy ale np liter do filmów nie odczyta, jak bys chcial przewinąć film to można się zahlastać. do multimedii to samsung bez 2 zdań. ale co do obrazu to napewno bierz filipa. dużo ładniejszy, kolory naprawdę ładne, czarna czerń no i równiuteńko podświetlona matryca, przeciwieństwo c6500. zresztą od multimedii masz ps3
 

Robertus64

New member
Bez reklam
tylko rodzi sie pytanie czy nowe modele mają podswietlenie full led bo o takie wiekszosci chodzi.W moim wypadku krawedziaki nie wchodza w grę - wyłącznie full led.
 
Do góry