Philips 40PFH5300

Kolbak

New member
Witam! Szukałem na Forum informacji jaką matrycę posiada Philips 40PFH5300, VA czy IPS? Nie udało mi się, może przeoczyłem taką informację. Prześledziłem test Philipsa 40PFH5500,( bo wyczytałem, że to model który różni się od PFH5300 tylko Androidem) też tam nie było nic o matrycy czy to VA czy IPS, jedynie że to 50H. Więc - jeżeli ktoś wie jaka matrycę umieszczono w Philips 40PFH5300 - to byłbym wdzięczny za informację!
 

Kolbak

New member
Witam! Szukałem na Forum informacji jaką matrycę posiada Philips 40PFH5300, VA czy IPS? Nie udało mi się, może przeoczyłem taką informację. Prześledziłem test Philipsa 40PFH5500,( bo wyczytałem, że to model który różni się od PFH5300 tylko Androidem) też tam nie było nic o matrycy czy to VA czy IPS, jedynie że to 50H. Więc - jeżeli ktoś wie jaka matrycę umieszczono w Philips 40PFH5300 - to byłbym wdzięczny za informację!
Może źle się wyraziłem "jeżeli ktoś wie" myślę, że nie brakuje tu osób które mogłyby odpowiedzieć na moje pytanie, np."Kiki" ale może to zbyt błahy temat, więc może trochę się wygłupiłem.Pozdr!
 

Pszemek742

New member
Philips 5300

Dziękuję że się zlitowałeś "Panie S" i udzieliłeś info:) W takim razie chyba kupię tego Philipsa.
A nie lepiej dołożyć 100 czy 200 zł i kupić model Philipsa 43PUH/88 z przekątną ekranu 43cale i z 4K ?? Bo sam się właśnie nad nim zastanawiam.. Nie ma wprawdzie Smarta, ale to szczegół
 

Pszemek742

New member
43puh4900/88

A nie lepiej dołożyć 100 czy 200 zł i kupić model Philipsa 43PUH/88 z przekątną ekranu 43cale i z 4K ?? Bo sam się właśnie nad nim zastanawiam.. Nie ma wprawdzie Smarta, ale to szczegół[/Q
Oczywiście chodziło mi o model 43PUH4900/88. Ma ktoś może ten telewizor ?? Warto kupić ? Kusi stosunkowo niska cena jak za UHD, więc zastanawiam się gdzie jest haczyk.. Na funkcji smart mi nie zależy . Czy może lepiej wybrać jakiś LG np. LG 43UF675V albo podobny do 2 tys. zł. Jak sądzicie , ten Philips czy LG ? Które mają lepsze matryce ?
 

Pszemek742

New member
Dlatego właśnie się waham. Chyba dobre FULL HD będzie jednak lepsze. Tylko jaki w cenie do max 1700 zł Musi być koniecznie 42-43 cale, a tu raczej królują LG-ki. Smarta nie musi mieć. Fajnie by było żeby miał matryce prawdziwe 100 Hz.. ale w tej cenie chyba będzie ciężko..
 

Kolbak

New member
Dlatego właśnie się waham. Chyba dobre FULL HD będzie jednak lepsze. Tylko jaki w cenie do max 1700 zł Musi być koniecznie 42-43 cale, a tu raczej królują LG-ki. Smarta nie musi mieć. Fajnie by było żeby miał matryce prawdziwe 100 Hz.. ale w tej cenie chyba będzie ciężko..

Nie ma szans na zakup telewizora 42-43 z prawdziwą matrycą 100 Hz w cenie do 1.700 zł. Nawet 40-calowe kosztują powyżej 2.000 tys. Np. Philips 40PFH6510/88, około 2.1600 zł. No chyba, że zdecydujesz się na "królującego" LG 42LF652V, ten jest do kupienia za około 1900 zł, ale z tego co wywnioskowałem to LG nie jest Twoją ulubioną firmą:)
 

Pszemek742

New member
Właśnie że jest, i zastanawiam się nad jakimś modelem LG :) Tylko trochę odstraszają mnie te matryce IPS, mają jakiś taki słaby kontrast. Chyba jednak wolałbym coś z matrycą VA
 
Do góry