Philips 40PFH4009 z wystawy.

shark31

New member
Witam. Mam okazję kupić tego Philipsa za 999zł z wystawy. Sprawdziłem dzięki w menu serwisowym ze ma przepracowane 2000 godz. Warto?
 

mseredin

New member
Zdecydowanie NIE WARTO. Nówka wg. Porównywarki cen to ok. 1300 zł. A 2000h to jest mniej więcej rok używania telewizora w domu. Ja osobiście w życiu bym się nie zainteresował taką "promocję".

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

shark31

New member
No i dziękuję bardzo za szybką odpowiedz. Ogólnie szukam jak najtańszej 40/42 do oglądania meczy i może PS4. Czy ten Philips bedzie ok? Moze warto dołożyć troszkę do jakiegoś bardzo polecanego modelu TV?
 

mseredin

New member
Najlepiej zrobisz jak poszukasz jakiś testów telewizorów w danych rozmiarach. Ja ostatnio raczej skupiała się na znacznie większych tv bo sam czegoś szukałem dla siebie.

Z moje strony jak na szybko polecam Panasonica 40as640. Ja kupiłem model 55" i jestem bardzo zadowolony. Możesz też zainteresować się
Sony KDL-42W805B. Ale i tak najlepiej poczytaj testy oraz opinie na forach (najlepiej różnych aby mieć pełen przekrój opinii).

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

shark31

New member
Mam do wydania max. 1300 zł. Nie potrzebuję raczej żadnego SmartTV, ale ofc jak będzie to ok. Przechodziłem dziś obok pewnego sklepu RTV i stał Thomson 40FZ5533 za 1099zł, ma SmartTV, więc cena bardzo niska. Co o nim sądzicie? Oczywiście czekam też na Wasze propozycje.
 

shark31

New member
kiki hmmm, nie wiem za bardzo co odpisać bo nic nie wspominałem o Toshibie. Najpierw wspomiałem o Philipsie z wystawy, a potem czy warto brać pod uwagę TV od Thompsona.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Mam do wydania max. 1300 zł. Nie potrzebuję raczej żadnego SmartTV, ale ofc jak będzie to ok. Przechodziłem dziś obok pewnego sklepu RTV i stał Thomson 40FZ5533 za 1099zł, ma SmartTV, więc cena bardzo niska. Co o nim sądzicie? Oczywiście czekam też na Wasze propozycje.


Popieram Philips 4009 powinien dać radę, można go fajnie ustawić i dobrze skaluje się obraz...
 

shark31

New member
Zdałem sobie sprawe ze tego że siedzą zazwyczaj dość daleko od TV(3,7m ok) i zastanawiam się czy do kwoty 1600zł znajdzie się jakiś fajny LEDzik o przekątnej matrycy 46-48 cali?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Faktycznie do 40" odległość optymalna to 2 a max 2,5m. Ciężko będzie znaleźć większy w budżecie 1600zł.

Masz tu ciut droższy super TV z natywną matrycą 100HZ 42 AS650 ale co do większych to MANTA LED4601 nie znam i nie polecam. Możesz też zobaczyć takiego samego Philipsa ale w większym rozmiarzee ale w 1600 się nie zmieścisz.
 

shark31

New member
W sobotę otwierają w pobliżu nowy Media Expert i maja być fajne promocje, więc od rana na coś zapoluje. Chcę sie rozeznać poprostu które TV są warte uwagi.
Za ok 1600zł znalazłem:
Samsung UE48H5000
Sharp LC-46LD264E
LG 47LB561V
Toshiba 50L2546DG

Są jeszcze jakieś *********************e, Telefunkeny czy Funaje, ale ich raczej nie biore pod uwagę. Czy któryś z tych na górze jest warty polecenia?
 

shark31

New member
Posiadam tuner na Linuxie oraz stałe podłączenie do Laptopa przez HDMI, wiec "Smarty" nie są konieczne. Przede wszytkim mecze. Mecze! Duzo!:) A pozatym Comedy Central i czasem jakis film z wybranką serca.

Tak w sumie to moze bym wziol tego Pana AS650, ale te wszystkie bajery mi sa srednio potrzebne chyba. No i 42 cale, a odległość od TV to ok 3,5m, wieć lepiej za te pieniądze chyba kupić coś większego.
 
Do góry