Philips 40 PFL5507K/12-test. Ten model powinien być hitem o ile Philips doceni ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 40 PFL5507K/12-test. Ten model powinien być hitem o ile Philips doceni wartość swojego "dziecka".
004_40PFL5507K_12-A5P-global-001_lowres.jpg

Philips pomału wprowadza na rynek kolejne nowości. Dlatego, że robi to nieśpiesznie, to miał czas dopracować kolejny model do poziomu takiego, że w klasie cenowej może on stać się hitem sprzedaży obecnego sezonu.

001_P1400323.JPG

Model jest starannie dopracowany pod względem estetyki.

004_P1400432.JPG

Ponieważ były pytania o kąty pionowe to również sprawdziliśmy.

020_P1400576.JPG

A tu niesamowita sprawa, ta kula po prostu toczy się bez opóźnień.

001_P1400595.JPG

Tu kilka ciekawostek.
007_P1400701.JPG

Wszędzie jest czysty i dokładnie obrysowany materiał.
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...est-otwarty-ten-model-powinien-byc-hitem.html
Całość TU :
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=778391#post778391
 
Ostatnia edycja:

sale el sol

New member
Jeśli mogę prosić o odpowiedź to czy 5507 od 5007 różni się tylko trybem 3D (wywnioskowałem z porównania na stronie producenta), czy czymś więcej? Bardzo mi zależy na szczerej odpowiedzi bo w Euro 5007 jest w ratach 40x0% po 62zł a cena 2 490 zł - jestem na kupnie. Pozdrawiam i postaram się przeczytać całość testu, ale wpierw muszę dołączyć do klubu :)
 
Ostatnia edycja:

Matarez

New member
Witam wszystkich serdecznie

Jestem tutaj nowy więc wybaczcie moje ewentualne błędy :) rozglądam się za nowym telewizorkiem - skłonny jestem wydać ok. 5000 tyś. na "nową zabawkę" i mam odwieczny problem - co wybrać ?? Plazma ? LCD ? Od typów, modeli i technicznych określeń już od dwóch tygodni boli mnie głowa...:) Byłem w kilku sklepach ale tam pokażą ci to co chcesz - wiedza techniczna w niektórych z nich jest żenująca...Ale do rzeczy - zawsze myślałem o plazmie Panasonica - żywe kolory, głęboka czerń, zero smużenia itd. miałem już kilka modeli " na oku" - pozostawała kwestia decyzji, ale niestety mój misterny plan poszedł w rozsypkę...dlaczego ? ponieważ mam okna które będą świecić mojej nowej plazmie na ekran i dowiedziałem się, że będą duże problemy z oglądaniem w dzień...polecono mi Sharpa model LC-60LE635E - bo ma matową matrycę, która o niebo lepiej się sprawuje w dzień ale ja się boję LED-a ;) widziałem obraz na Sharpie LED i wygląda jak teatr telewizji lat 60 i 70 ubiegłego wieku...:(. Już nie wiem co robić...proszę o rady co do wyboru TV - w grę wchodzi 50 - 55'. Dziękuję za wszystkie porady :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musisz założyć oddzielny wątek dla Twoich celów dostanie pełne info. Bo masz inne potrzeby niż daje ten wątek.
 

Homer34

New member
Philips 40 PFL5507K/12-test. Ten model powinien być hitem o ile Philips doceni wartość swojego "dziecka".
004_40PFL5507K_12-A5P-global-001_lowres.jpg

Philips pomału wprowadza na rynek kolejne nowości. Dlatego, że robi to nieśpiesznie, to miał czas dopracować kolejny model do poziomu takiego, że w klasie cenowej może on stać się hitem sprzedaży obecnego sezonu.

001_P1400323.JPG

Model jest starannie dopracowany pod względem estetyki.

004_P1400432.JPG

Ponieważ były pytania o kąty pionowe to również sprawdziliśmy.

020_P1400576.JPG

A tu niesamowita sprawa, ta kula po prostu toczy się bez opóźnień.

001_P1400595.JPG

Tu kilka ciekawostek.
007_P1400701.JPG

Wszędzie jest czysty i dokładnie obrysowany materiał.

Całość TU :
http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/83377-philips-40-pfl5507k-12-test-otwarty-ten-model-powinien-byc-hitem.html

W tytule linku - test otwarty - a po kliknięciu jak zwykle - nie zapłacisz - nie masz dostępu :x
 
Do góry