Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

zabek1948

New member
Witam
Własnie zakupiłem ten tv.

Moglby mi ktos powiedziec czy jest mozliwosc rozmowy w tym tv przes Skypa ?

z góry dzieki z odp a jak juz bylo to przepraszam

oraz jakie okulary pasuja pod ten tv ?
 
Ostatnia edycja:

siekieer

New member
kupiłem model 46pfl5007 w biedronce za 1999zł. :p tak w biedronce. taka promo. jak sprawdzić jaką mam matrycę? sharpa czy Samsunga?


W jakim mieście była/jest taka promocja?

U mnie są 3 biedronki i jestem na etapie zakupu TV.

Za takie pieniądze chętnie zakupię, dziś po pracy zapewne odwiedzę chociaż jedną aby dowiedzieć się czy cokolwiek wiedzą na ten temat. Oferta z okazji świąt, czy...?
 

h17

New member
no to ja miałem nieco więcej szczęścia.
wielu narzeka na smart tv. u mnie działa wyjątkowo to sprawnie. ani razu nie zerwało połączenia, filmy ładują się szybko, nic się nie buforuje. neta mam 12mb/s
możecie odpalać film bezpośrednio z lapka po wifi (przez sieć) w formacie .264? druga opcja jak udostępnicie w sieci to w tv przez znalezienie odpowiedniego filmu i play, u mnie pokazuje że BRAK PLIKÓW W FOLDERZE.
zdjęcia odpalać mogę przez klikam prawym i PLAY TO -> philips tv i odpalam na tv. filmy tak nie idą.
 

ejcz

New member
No dobra, podzielę się z Wami czymś co mnie zaczęło od niedawna wkur...ć w moim 46pfl5507. Chodzi o clouding
dsc01573ci.jpg
Przy włączaniu jest pięknie
dsc01578q.jpg
Później już nie jest tak fajnie. Jak jest u Was z tym? Da się cokolwiek z tym zrobić?
EDIT: zdjęcia nie wskoczyły więc wklejam linki
Obraz przy włączaniu http://imageshack.us/f/818/dsc01578q.jpg/
Obraz np. na radiu Imageshack - dsc01573ci.jpg
 
Ostatnia edycja:

h17

New member
czy odtwarzając film typ pliku x264 możecie przewinąć do przodu? u mnie chwilę przewija i wiesza. nie wiem czy to typ pliku taki, lub skompresowany inaczej czy ten tv tak ma.
dodam ze odtwarzam z dysku 2,5" Może dysk nie wyrabia z przewijaniem?
 
Ostatnia edycja:

Piti11

New member
No dobra, podzielę się z Wami czymś co mnie zaczęło od niedawna wkur...ć w moim 46pfl5507. Chodzi o clouding
dsc01573ci.jpg
Przy włączaniu jest pięknie
dsc01578q.jpg
Później już nie jest tak fajnie. Jak jest u Was z tym? Da się cokolwiek z tym zrobić?
EDIT: zdjęcia nie wskoczyły więc wklejam linki
Obraz przy włączaniu Imageshack - dsc01578q.jpg
Obraz np. na radiu Imageshack - dsc01573ci.jpg

Mam ten sam model. Również mam clouding, ale na szczęście nie aż tak poważny jak ty. Masz zwiększone podświetlenie, bo jest jakoś dziwnie jasno?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
No dobra, podzielę się z Wami czymś co mnie zaczęło od niedawna wkur...ć w moim 46pfl5507. Chodzi o clouding
dsc01573ci.jpg
Przy włączaniu jest pięknie
dsc01578q.jpg
Później już nie jest tak fajnie. Jak jest u Was z tym? Da się cokolwiek z tym zrobić?
EDIT: zdjęcia nie wskoczyły więc wklejam linki
Obraz przy włączaniu Imageshack - dsc01578q.jpg
Obraz np. na radiu Imageshack - dsc01573ci.jpg
Wyłącz dynamiczne podświetlenie i po problemie.
 

Piti11

New member
Właśnie, chyba o dynamiczne podświetlenie chodzi. Clouding pozostanie, ale czerń będzie zadecydowanie bardziej czarna, więc efekt nie będzie aż tak przeszkadzał :)
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Właśnie, chyba o dynamiczne podświetlenie chodzi. Clouding pozostanie, ale czerń będzie zadecydowanie bardziej czarna, więc efekt nie będzie aż tak przeszkadzał :)
Po wyłączeniu tego podświetlenia cloudingu praktycznie nie widać. Oczywiście jak ktoś go będzie na sile szukał to coś tam zauważy.
 

Sawik750

New member
Mam pytanie, czy jeżeli w numerze seryjnym 3ci znak to "1" to zawsze będzie to matryca Sharpa? Chodzi mi o to, że w zapyziałym Szczecinie nie ma nigdzie 5507, 5007, 5537 z odpowiednią matrycą, więc jak będę szukał gdzieś wysyłkowo, żeby chociaż po pudełku można było poznać, to poproszę o wysyłkę odpowiedniego nr seryjnego :)
 

kamil526

New member
Q554E_0.97.0.0 (Date published: 2013-04-08)
 Updated predefined channel list of Sky in Germany, Austria and Switzerland.
 Black screen when switching from analog channel to SCART.
 Intermittently losing picture and sound.
 Audio, picture and/or signal dropouts when watching TV via a Freebox set-top box connected via
HDMI.
 Video and audio loss via HDMI connection with UPC Horizon set-top box.
 TV turns off and on by itself.
 TV does not response to remote control.
 
Do góry