Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

kamil526

New member
Wiatam, jak ten telewizor(pfl5507) wypada w porównaniu z tymi modelami (Samsung b650 i b620) -starsze modele i inna technologia ale wiem jak wyglada obraz i dlatego chciałbym wiedzieć czego się spodziewać po Philipsie..:)
 

kamil526

New member
OK, a więc w piątek do sklepu:D, wybór padnie na Philipsa 46pfl5507 albo 42pfl6007 i tera pytanie do was, który oferuje lepsze jakość obrazu, tv głównie przeznaczony do sportu i filmów. Jakie wady/zalety poszczególnych modeli, co brać ...?:D
 

sqbass

New member
pomoc w wyborze

Cześć,

Trochę już poczytałem i jestem blisko zdecydowania się na 46pfl5507k
I teraz pytanie czy na pewno to dobry wybór czy może zastanowić się jeszcze nad którymś z poniższych ?
Panasonic TX-L47ET50E (z tego co wyczytałem, to nie warto dopłacać)
Samsung UE46ES6100 (tutaj nie mogę znaleźć jednoznacznych informacji)
Toshiba 46TL939 (podobno gorszy)

Sporo osób poleca Sharpa LC-46LE830E ale to już jednak sporo drożej niż Philips i nie wiem czy dla osoby takiej jak ja, która głównie będzie korzystać z telewizora do oglądania kanałów SD i HD, opłaca się wydawać więcej pieniędzy?
 

Wojtek-dg

New member
Mam od 6 miesięcy ten TV w wersji 32 cale. Chciałem teraz dokupić okulary 3D. Czy pasują do niego tylko okulary PHILIPS PTA 507 czy mogę kupić jakiś inny model?
 

madmaxxr

New member
Cześć,

Trochę już poczytałem i jestem blisko zdecydowania się na 46pfl5507k
I teraz pytanie czy na pewno to dobry wybór czy może zastanowić się jeszcze nad którymś z poniższych ?
Panasonic TX-L47ET50E (z tego co wyczytałem, to nie warto dopłacać)
Samsung UE46ES6100 (tutaj nie mogę znaleźć jednoznacznych informacji)
Toshiba 46TL939 (podobno gorszy)

Sporo osób poleca Sharpa LC-46LE830E ale to już jednak sporo drożej niż Philips i nie wiem czy dla osoby takiej jak ja, która głównie będzie korzystać z telewizora do oglądania kanałów SD i HD, opłaca się wydawać więcej pieniędzy?
samsung jest szybszy
 

rufusek

New member
wszystkie do full HD czyli do 1920x1080
film może i miec 720x xxx i tak będzie odtworzony

Kolego nie wprowadzaj innych w błąd skoro sam dobrze nie wiesz. Pytanie było o 3d a takie filmy żeby zostały odtworzone na wbudowanym odtwarzaczu muszą mieć dokładnie rozdzielczość 1920x1080. Ktoś jeszcze kiedyś pisał, że prawdopodobnie chodzą filmy 1280x720 ale tego sam nie sprawdzalem.
 

wassup1983

New member
Kolego nie wprowadzaj innych w błąd skoro sam dobrze nie wiesz. Pytanie było o 3d a takie filmy żeby zostały odtworzone na wbudowanym odtwarzaczu muszą mieć dokładnie rozdzielczość 1920x1080. Ktoś jeszcze kiedyś pisał, że prawdopodobnie chodzą filmy 1280x720 ale tego sam nie sprawdzalem.

o Dzieki za odpowiedz o to mi chodzilo!!pozdrawiam
 

Dj Darecki

New member
Kolego nie wprowadzaj innych w błąd skoro sam dobrze nie wiesz. Pytanie było o 3d a takie filmy żeby zostały odtworzone na wbudowanym odtwarzaczu muszą mieć dokładnie rozdzielczość 1920x1080. Ktoś jeszcze kiedyś pisał, że prawdopodobnie chodzą filmy 1280x720 ale tego sam nie sprawdzalem.
Jak nie sprawdzałeś to co piszesz? ja oglądam filmy 3d i bez problemu chodzą m720 , m1080 itp.

ps. teraz sprawdzałem i poszedł 576p .................
 
Ostatnia edycja:
Do góry