Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

FireX

New member
Witam, mam flim MKV 3D itp filma ma 2 sciezki audio ,ang i PL

Jak przełaczyć ściezki?Który to guzik na pilocie?

NA PC mam PL a w TV ANG

Wybaczcie glupie pyt
 

electro69

New member
Czy model Philipsa pfl5007k/12 różni się tylko brakiem 3D od modelu pfl5507k/12 ? ... czy na 100 % wszystkie inne funkcje i parametry (zwłaszcza obrazu i dźwięku) mają identyczne ?
Zastanawiałem się jeszcze nad tym 3D ale jakoś coraz mniej mi na tym zaczyna zależeć tym bardziej że do 3D aktywnego nie jestem w ogóle przekonany ze względów zdrowotnych i cen okularów ... znając życie pewnie oglądnął bym na samym początku kilka filmów 3D a później ta funkcja pójdzie w zapomnienie ;] więc chyba nie ma najmniejszego sensu dopłacać te kilka stówek do tv ... a jak to jest u Was z tym 3D ;] ?
Pozdrawiam
ps. jeszcze chyba poczekam chwile na zapowiadany model pfl6007 z pasywnym 3D ... oby tylko cena nie była zaporowa ... a jeśli będzie to kupię ten pfl 5007k/12
 

Since

New member

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Klasa cenowa jest, była i będzie. Podobnie jak extraklasa i inne ligi w piłce, klasy w rajdach samochodowych czy klasy w szkołach.
Byłoby nie logiczne aby uczniowie I klasy startowali w czymkolwiek z uczniami np V klasy.
Ale w swojej klasie są radością rodziców i nauczycieli.
A telewizory są radością ich użytkowników.

Aktualizacja z poziomu telewizora ma być w 2013 roku.
Ale zamiast się denerwować lepiej kupić za 100 zł wszystkoczytające urządzenie i szkoda czasu na przerabianie.

Nie zauważyłem w tym nic śmiesznego - ale każdy interpretuje wg własnej wrażliwości.
 

Since

New member
Klasa cenowa jest, była i będzie. Podobnie jak extraklasa i inne ligi w piłce, klasy w rajdach samochodowych czy klasy w szkołach.
Byłoby nie logiczne aby uczniowie I klasy startowali w czymkolwiek z uczniami np V klasy.
Ale w swojej klasie są radością rodziców i nauczycieli.
A telewizory są radością ich użytkowników.

Aktualizacja z poziomu telewizora ma być w 2013 roku.
Ale zamiast się denerwować lepiej kupić za 100 zł wszystkoczytające urządzenie i szkoda czasu na przerabianie.

Nie zauważyłem w tym nic śmiesznego - ale każdy interpretuje wg własnej wrażliwości.


Nie po to kupuje TV za 3,5k a zeby wywalac dodatkowo kase na niepotrzebną dodatkową kastę żzerającą prąd, obsługę 100 pilotów, tysiąc kabli i zagracającą mi miejsce, no hellol mamy XXI wiek.

A w 2013, to ja już nie żyć mogę .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Życzę Ci dużo zdrowia i miło że jesteś i będziesz z nami.
Skrzynka z pewnością jest lepszym rozwiązaniem niż nerwy , stres etc...
A super jakości obrazu w klasie cenowej nie dokupisz. Ale każdy ma wolną wolę.
 

Since

New member
Życzę Ci dużo zdrowia i miło że jesteś i będziesz z nami.
Skrzynka z pewnością jest lepszym rozwiązaniem niż nerwy , stres etc...
A super jakości obrazu w klasie cenowej nie dokupisz. Ale każdy ma wolną wolę.


Rzeczywiście w TEJ KLASIE CENOWEJ , lepszego cacka niż ten TV nie kupie ;]
 

kriswas

Member
Bez reklam
Rzeczywiście w TEJ KLASIE CENOWEJ , lepszego cacka niż ten TV nie kupie ;]

Ja proponuję co byś sobie nabył jakiegoś np. Samsunga, nic mu nie ujmując, co będzie czytał nawet w Twoich myślach, a nie tylko mkv z napisami srt z polską czcionką i co najważniejsze oprócz kawy i prania, sam się zaktualizuje codziennie, a jak. W trakcie tej aktualizacji ugotuje Ci obiad i pomoże rozwiązać szkolne zadanie domowe dziecka. Tylko zawsze pozostanie jeden problem... cholerka... psa nie wyprowadzi na spacer.
A tak na serio, to przecież sam osobiście i po wielokroć pisałem, że z Philipsami jest jeden, zasadniczy problem:
firma nie rozpieszcza zbytnio klientów pod względem multimedialności swoich produktów, nawet tych z najwyższej półki. Najprawdopodobniej wiąże się to z opłatami licencyjnymi lub tym podobnymi sprawami. Philipsa pewnie nie stać na sprawy sądowe, tak jak np. producenta, co wymieniłem go wyżej, a który w samych USA ma już dawno przekroczone połowe rynku sprzedaży.
Trzeba mieć tylko nadzieję i to uzasadnioną, na zmianę podejścia w niedalekiej przyszłości do tych tematów.
 

FireX

New member
Po 3 miesiącach namysłów nad TV Kupiłem tego Philipsa po namowie kikiego i narazie jeste mzadowolony.Szkoda trochę,że nie ma PIP'u i TV nie obsługuje DTS'u (via USB) ale obraz za to jest bdb i przyjemnie się ogląda.Do tego cena poniżej 3k z 2 parami okularów.

Polecam
 

dev0

New member
Czy ktoś posiada moduł CI+ cyfry plus i może go wrzucić do tego TV i powiedzieć czy wszystko ok ?
Ponieważ nie wiem czy brać moduł czy dekoder po komentarzu jednego z użytkowników na stronie philipsa :

"ogólnie jestem zadowolony chociaz wydaje mi się że na szczegółowe podsumowanie jest jeszcze czas,poki co mam problem ze współpracą pomiedzy telewizorem a modułęm cyfry plus"
 

Kojiro

New member
Znajdzie się jakaś rada na niemożność aktualizacji firmware w 40PFL5007K/12 ?
Pierwsza, jakiś czas temu, przebiegła bezproblemowo. Jednak jak teraz chcę jej dokonać TV uparcie mówi, że brak plików na pendrive'ie...
 

th2000

New member
Znajdzie się jakaś rada na niemożność aktualizacji firmware w 40PFL5007K/12 ?
Pierwsza, jakiś czas temu, przebiegła bezproblemowo. Jednak jak teraz chcę jej dokonać TV uparcie mówi, że brak plików na pendrive'ie...

Cięzko powiedziec.

pendrive musi byc pusty, plik rozzipowany (zip usuniety).
system plikow na pendrive - fat (najlepiej).

zobacz czy nie masz jakis ukrytych plikow na penie. moze to to blokuje?
 
Do góry