Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

mistrzb

Member
Z jakim serwerem multimedialnym pod DLNA będzie działał ten Philips

wg intrukcji
Obsługiwane oprogramowanie serwera multimedialnego zgodne ze standardem DLNA:
- Twonky Media (dla systemów operacyjnych Microsoft Windows i Mac OS X)
- Windows Media Player (dla systemu operacyjnego Microsoft Windows)
- Sony Vaio Media Server (dla systemu operacyjnego Microsoft Windows)
- TVersity (dla systemu operacyjnego Microsoft Windows)
- Nero MediaHome
- DiXiM (dla systemu operacyjnego Microsoft Windows XP)
- Macrovision Network Media Server (dla systemu operacyjnego Microsoft Windows)
- Fuppes (dla systemu operacyjnego Linux)
- uShare (dla systemu operacyjnego Linux)
- AwoX
- CyberLink
- JVC
- MediaTomb
- Buffalo LinkStation Live
 

Cineos

New member
Mi udało się zakupić taką sztukę, która nie ma ani jednej 'chmurki', naprawdę - rewelacja.

Udało mi się także odpalić film 3D z obrazem i dźwiękiem SBS z nośnika (dysku USB 3.0) - wystarczyło tylko ustawić opcję w 3D na 3D obok siebie (nie wiem, ale ktoś pisał w temacie, że w tych modelach to nie działa - początkowo też tak myślałem ale można, chyba że chodzi o inny problem :) ),.
 

Osato

New member
Telewizor o jakiej przekątnej kupiłeś ? Ten telewizor ma pełne 3D Full HD ? Nie takie jak zeszłoroczne Samsungi z serii D6xxx ?
 

th2000

New member
Cześć

No to jestem szczęśliwym nabywcą. Gra pięknie (poza problemami z kodekami audio przy mkv - ale cóż).

Mam jednak problem.
Jestem klientem dialog media z STB Siemensa. Podłączyłem oba urządzenia poprzez HDMI i mam niemiłosiernie ciche audio. Poprzez SCART jest ok.

Wie ktoś w czym problem? I jak toto zwalczyć?

pozdrawiam

/th


Rozwiany problem.

Zadzwonilem do dialogu - przyszedl technik i podmienil mi STB siemensa na motorolke.
Dzwiek jest !!! ufff

Do tego - Siemens miał max 1080i a motka ma 1080p.

wieczorem jak riebiata pojdzie spac zobacze co z flc i innymi pytaniami.

pdr

/th
 

diter4

New member
Panie i Panowie,
Czy macie problemy ze SMART TV, bo mi sie prawie w ogóle nie włącza a na infolini mówia że to z ich winy bo maja problemy.
Ale z tego co widzę u innych ta funkcja przynajmniej się załącza a u mnie nie.
 

Juszczyn1

New member
U mnie HbbTV po wgraniu najnowszego softu tez dziala jak najbardziej prawidlowo.

P.s.1. Czy potraficie wlaczyc zegarek, aby byl wyswietlany caly czas na ekranie?
P.s.2. Czy u Was tez tak wolno przelaczaja sie programy?
 

lasso

New member
Witam ponownie!
Posiadam 40tkę i bawiłem się nią tylko 1 wieczór, więc jeszcze nie wszystko rozgryzłem, ale...
- podświetlenie jest idealne, aż przyjemnie spojrzeć... a gostek chciał mi wcisnąć w 1 sklepie samsunga za 5k z całym niebieskim rogiem tłumacząc, że czego to ja oczekuję po tak niskiej półce cenowej...
- clouding - niczego takiego nie zauważyłem,
- czerń - cudo... mam monitor IPS w domu, a zwykłe TNki w pracy, więc wiem o czym mówię... nie jest szaro, nie jest niebiesko, jest po prostu czarno,
- mat matryca - bomba! kolega wziął 46" i twierdził, że mu bez różnicy czy mat, ale teraz jest BARDZO zadowolony; nic się nie odbija,
- dźwięk - po włączeniu "surround" jest naprawdę fajnie, nie wiem o co chodzi... nie mam może słuchu idealnego, ale lubię głośno posłuchać i nie widzę naprawdę problemu...

Oczywiście napisów nie widzi... to największy ból...
Sprawdziłem Mezzmo i Serviio - działają, jest ok.
Podłączyłem Fergusa 150DVD jest ok, napisy też, ale obramowanie kiepskie, ale to już przeczytałem parę stron wcześniej co zmienić. TV z powrotem w pudełku, czeka na przeprowadzkę.

Aaa... jest opcja by bawić się kolorami składowymi? Bo w trakcie krótkiej zabawy tym TV to widziałem tylko opcje odpowiedzialne za rodzaj "scenerii" i ew. jasność itd.
 

Osato

New member
Miałem nadzieję, że jest to napisane gdzieś może na kartonie ... sam nie wiem gdzie, ale w temacie podawano jakieś oznaczenia odnośnie producentów matryc w tym tv.
 

th2000

New member
Witam
Ja mam prośbę do Ciebie @TH2000 lub kogoś kto jeszcze posiada ten model żeby sprawdzić czy są odczytywane przez telewizor pliki o rozszerzeniu FLV ? (jest to dla mnie bardzo ważne)
Druga kwestia w teście który był wyżej z zagranicznego forum telewizor ma bardzo słabą ocenę za dźwięk (jest aż tak słabo ?) bo z tego co pisał @KIKI to dźwięk jest dobry ;] więc to dziwna sytuacja ...
ps. czy ten telewizor ma 3 głośniki wbudowane ?
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam


flv nie widzi.
Zmieniłem rozszerzenie na .avi - nie czyta.

:sad:
 

FireX

New member
Witam, dzis kupiłem ,wstepnie jestem zadowolony.

Jak zrobić aby TV czytał POLSKIE znaki w napisach z filmem MKV?

zamaist ęźżć mam krzaczki?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Aktualizacja z poziomu telewizora ma być w 2013 roku.
Ale zamiast się denerwować lepiej kupić za 100 zł wszystkoczytające urządzenie i szkoda czasu na przerabianie.
 
Do góry