Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

Andrew126

New member
Miałem to samo. Ostatecznie trzy miesiące temu kupiłem ten tv 40" z matrycą sharpa, model 5007 bez 3D i jestem zadowolony. Ma bdb obraz i dźwięk i to było i jest dla mnie najważniejsze, pozostałe funkcje są na średnim poziomie, ale przecież mówimy o tv ze średniej półki cenowej.
 

siwycom1

New member
Nie wiem czy zauwayliscie ale pojawil sie film box live w wmart tv teraz jeszcze tvn niech dodadza a co do smuzenia w grach ja zadnego nie widzlem a testowalem na halo 4 i black opsie 2. Jak wam chodza filmy przez moja siec ja juzywam nero mediahome 4 i po okolo 4min. traci lacznosc moze to wina wifi przez kabel bedzie stabilniej??
 

bigi1966

Member
Nie wiem czy zauwayliscie ale pojawil sie film box live w wmart tv teraz jeszcze tvn niech dodadza a co do smuzenia w grach ja zadnego nie widzlem a testowalem na halo 4 i black opsie 2. Jak wam chodza filmy przez moja siec ja juzywam nero mediahome 4 i po okolo 4min. traci lacznosc moze to wina wifi przez kabel bedzie stabilniej??

Ja używam WMP11 i wszystko śmiga bez problemu po wifi. Filmy, foto, muza muszą być wtedy w moich dokumentach.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Ja mam do was pytanie. Kupilem sluchawki do xboxa Turtle Beach i chce je podlaczyc do TV, ale nie wiem gdzie na tym TV sa dwa kolorowe wyjscia (czerwone i biale) wie ktos?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Nie ma, musisz kupić przejściówkę 2xchinch - mini jack

A jest mozliwosc podlaczenia tego tak:
Ja mam teraz ampli ONKYO i wyglada to tak ze Ampli polaczony jest z TV kablem HDMI, a X360 z ampli rowniez HDMI. Dzieki temu mam dzwiek z kina. Da rade gdzies wlozyc te sluchawki w amplituner zeby to smigalo?
 

bogaty

New member
Bez reklam
Nie wiem czy zauwayliscie ale pojawil sie film box live w wmart tv teraz jeszcze tvn niech dodadza a co do smuzenia w grach ja zadnego nie widzlem a testowalem na halo 4 i black opsie 2. Jak wam chodza filmy przez moja siec ja juzywam nero mediahome 4 i po okolo 4min. traci lacznosc moze to wina wifi przez kabel bedzie stabilniej??

Ja streamuje przez PS3 media serwer i nawet działa elegancko, działają także napisy txt.
 

b3rs_pl

New member
A jest mozliwosc podlaczenia tego tak:
Ja mam teraz ampli ONKYO i wyglada to tak ze Ampli polaczony jest z TV kablem HDMI, a X360 z ampli rowniez HDMI. Dzieki temu mam dzwiek z kina. Da rade gdzies wlozyc te sluchawki w amplituner zeby to smigalo?

W ampli powinieneś mieć wyjście 2xChinch. Jeżeli nie to zostaje ci przejściówka Chinch-jack.

Nie wiecie czy stracę ustawienia TV po aktualizacji softa?

Nie stracisz.
 

bigi1966

Member
@wasylhh Powinien być w ampli albo zwykły jack, albo ten największy (wtedy przejściówka z największego na zwykły) albo może dwa razy chinch wyjście, to wtedy przejście na mini jack jak u góry, a potem z męskiego na żeńskie. Musisz sprawdzić w ampli bo mogę się mylić.

Tutaj moje pierwsze wrażenia po kupnie 46PFL5507K/12
http://www.hdtv.com.pl/forum/859121-post14.html

Nie wiecie czy stracę ustawienia TV po aktualizacji softa?

nic nie stracisz ze swoich ustawień
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Upewnij się że podpiąłeś słuchawki pod wyjście a nie wejście.
Tylko to mam na przednim panelu wiec tu podpinam. Z tylu wyglada to tak i tez nie chce nigdzie trybic.

tx-sr507-back.jpg
 

b3rs_pl

New member
U mnie w Harmanie to działa na tej zasadzie, że wybieram wejście i wyjście. Na wejście ustawiasz TV a na wyjście dowolne Chinche z napisem OUT.
 

Piti11

New member
Chciałbym zadać pytanie do osób posiadających ten telewizor:

Czy bezproblemowo czyta polskie napisy z dvd, nie rozumiem o co chodzi z tymi rozszerzeniami .txt... Czy normalnie będą szły napisy z dvd?

Czy żeby doprowadzić obraz do porządku trzeba robić profesjonalną kalibrację, czy wystarczy samemu się chwilę pobawić?

Na czym polega skalowanie SD?
 
Do góry