Philips 40 pfl5007k/12 + moduł CAM CI+ cyfra plus

grung

New member
Witam,

Nie jestem pewien czy jeśli zakupie ten moduł i podłącze do tv to będę w stanie odbierać również kanały HD cyfry plus. Z tego co wyczytałem w internecie niektórzy zgłaszali że ich philipsy z takimi modułami odberały wyłącznie kanały SD. Czy ktoś z forumowiczów mógłby potwierdzić pełną kompatybilność tych kart z tym telewizorem?
 

grung

New member
Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście, dziś zakupiłem moduł w salonie cyfry i wszystko jest ok, odbieram zarówno kanały SD jak i HD.
 

scaly

New member
Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście, dziś zakupiłem moduł w salonie cyfry i wszystko jest ok, odbieram zarówno kanały SD jak i HD.
Witam,kupiłem 3 dni temu 5007 dostałem od cyfry moduł ci+ i mam problem.Po aktualizacji softu,kilku reinstalacjach satelit ,z kanałów hd mam tylko hbo i hbo2.Na innych hd pokazuje że niemam uprawnień,ale ja je mam.Mam "optimum hd"gdzie powinno być 22kanały hd.Np.tvp1,2,tvn,tvn7 i kilku innych wogóle niema znalezionych hd tylko zwykłe.Sygnał z hot bird może mieć znaczenie?u mnie jest na 3 kresce-status"DOBRY",z astry o jedną kreskę lepszy sygnał.Może mam coś źle ustawione w samym tv?częstotliwość?szybkość transmisj?Macie jakiś pomysł na poprawę tej sytuacji?nie chcę kupywać specjalnie dodatkowego dekodera hd.Ratujcie koledzy :-(
 

marsolcz

New member
Witam,kupiłem 3 dni temu 5007 dostałem od cyfry moduł ci+ i mam problem.Po aktualizacji softu,kilku reinstalacjach satelit ,z kanałów hd mam tylko hbo i hbo2.Na innych hd pokazuje że niemam uprawnień,ale ja je mam.Mam "optimum hd"gdzie powinno być 22kanały hd.Np.tvp1,2,tvn,tvn7 i kilku innych wogóle niema znalezionych hd tylko zwykłe.Sygnał z hot bird może mieć znaczenie?u mnie jest na 3 kresce-status"DOBRY",z astry o jedną kreskę lepszy sygnał.Może mam coś źle ustawione w samym tv?częstotliwość?szybkość transmisj?Macie jakiś pomysł na poprawę tej sytuacji?nie chcę kupywać specjalnie dodatkowego dekodera hd.Ratujcie koledzy :-(


Witaj,

Wydaje mi się, że po zakończonym wyszukiwaniu kanałów zasugerowałeś się listami, które proponuje TV. Jeśli wziąłeś listę od C+ to jest ona niepełna i nie zawiera sporej liczby kanałów HD. W tym przypadku zeskanuj jeszcze raz kanały, wybierz listę nieposortowaną i ułóż ją wg własnych upodobań (dodaj do ulubionych). Jest to czasochłonne ale innego sensownego wyjścia chyba nie ma. Natomiast brak kanałów HD może mieć także związek z niedokładnym ustawieniem samego konwertera. Jest to bardzo ważne w kontekście kanałów z transpondera 11.411 takich jak: Canal+ Film HD, Canal+ Gol HD, Minimini+ HD, Ale kino HD, Planete+ HD i jeszcze kilka innych z paczki C+. W takim przypadku ustaw skos konwertera na godzinę ok 17:30 patrząc od tyłu konwertera. Powodzenia!
 

scaly

New member
marsolcz miałeś rację,brakujące kanały cyfry znalazły się pomieszane między 3500 innych kanałów z astry i hot birda,com się napstrykał to moje,ale ważne że są i dzięki za pomoc.
 

hanters

New member
Witam Mam pytanie do Leeonsjo zastanawiam się nad kupnem podobnego zestawu opartego na philips 8007 czy sprawdzałeś ten moduł ze spliterami
Pozdrawiam
 

Szoszon

New member
Witam
Jedno pytanko mam , mam diseq , hortbid i astra , niby oba wykrywa ale w obu mam te same nazwy bodajże "Hordbird 3-9" , też tak macie ?
Można wogóle edytować satelity ? co jest na jakim porcie ?
 
Do góry