Philips 40,46,52PFL8664H led tv Test potrzebny

michalmichalmic

New member
Pojawił się Philips 40PFL8664H w euro.com za 6 899 zł (pewnie katalogowa) i przydałby się test bo cena 9704 katal. to10000zł wiec ten jest znacznie przystępniejszy tyle że edge-lit, bez local dimming ale panel sharp 10gen. jak w sharpie 700 wiec jesli podswietlenie byłoby wmiare równomierne to może byc dla wielu osób wystatrczajacy wiec prosimy o test.
 

eRaf

New member
na polskiej stronie philipsa są już dane techniczne tego modelu, instrukcja obsługi i najnowszy FW
cena na razie poraża - 6499PLN
 

piteremiter

New member
kiki napisał:
dziś dostaliśmy potwierdzenie - że w przyszłym tygodniu dostaniemy ten model na testy.

Kiki czy jest szansa na testy modelu 9664H ?? Wydaje się że na chwilę obecną to jedyna rozsądna alternatywa philipsa dla modelu 9704 z uwagi na cenę i niedostępność tego drugiego ...
 

jery--

New member
Bez reklam
Dzisiaj widziałem ten telewizor (40"PFL8664H) w Selgrosie w Krakowie w cenie: 6465,- zł. Warunki do oceny obrazu kiepskie. Jedynie co rzuciło mi się w oczy w porównaniu do stojących obok też 40 calowych Sony i Samsunga to wyraźnie ostrzejszy obraz (na wszystkich TV było wyświetlane demo od Sony). Ale nie wiem czy to kwestia ustawień, czy rzeczywista zasługa procesora lub matrycy tego TV.

Pozdrawiam
 
Do góry