Philips 37PFL9604h/12

Morak

New member
Witam,tak jak w temacie zdecydowałem się na ten model tv ale we wszystkich sklepach internetowych jest on niedostępny.Wiec pytanie:Czy może ktoś się orientuje gdzie go można kupić osobiście?Oczywiście cena do 4400zł.Miejscowość nie grali roli bo jeżdżę bo całej Polsce.
 

tomek242

New member
Witam,tak jak w temacie zdecydowałem się na ten model tv ale we wszystkich sklepach internetowych jest on niedostępny.Wiec pytanie:Czy może ktoś się orientuje gdzie go można kupić osobiście?Oczywiście cena do 4400zł.Miejscowość nie grali roli bo jeżdżę bo całej Polsce.
A w tych dwóch nie mają?
Towar: Philips 37PFL9604H Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI!. rtvCentrum - rtv i agd - sklep internetowy
Telewizor LCD Philips 37PFL9604H [Philips 37PFL9604H] - 4.599,00 zł : e-Market 2008
 

vorpane

New member
Są dostępne co najmniej dwa, na wystawach we Wrocławiu: w Saturnie na grunwaldzie i Media Markt w dominikańskiej. Poza tym pustki, bo czekają na nowe serie.


Pytanie do użytkowników: kto z Was używa DLNA w tym Philipsie za pomocą TVersity? Też tak macie że zmniejsza rozmiar obrazków? Też Wam nie działa przycisk "format" w pilocie przy odtwarzaniu filmów po DLNA?
 

Morak

New member
Czyli mam rozumieć że mają na stanie czy ostatnie sztuki tylko na wystawie?A czy będą te telewizory jeszcze będą sprowadzać?
 

Morak

New member
Dzwoniłem do Philipsa powiedzieli mi że ostatni wypust wypuszczą w kwietniu i wejdą nowe modele,więc się załapie na ostatnią okazję zakupu tego tv:p
 

Peyo75

New member
Życzę wiele radości z użytkowania :) Ja mam go ponad miesiąc na początku nie byłem zadowolony ale już jest lepiej. Niestety faktycznie ten tv. potrzebuje dobrego sygnału bo inaczej obraz jest beznadziejny-wiem coś o tym :):)
 
Do góry