Philips 37PFL8404H vs 37PFL9604H

Morak

New member
Witam,planuje kupić model 37pfl9604h i piszecie że kiepsko z filmami z pendrive tylko AVI.Ale przecież na stronie producenta pisze że te lepsze formaty niby też odtwarza.Ale teraz ostatnio nowy firmware wyszedł a to co się zmieniło to:Improvement on CI+ performances Możecie powiedzieć co ulepszyli?
 

juzeq

New member
No i kupiłem!

Ostatnio we Wrocku w Saturnie był weekend bez vatu i udało mi się trafić na Philipsa 42PFL9664H za 5700 :smile: Cena co prawda jak w interku, ale sprzęcior na miejscu, od ręki, a nie za niewiadomo ile, o ile w ogóle... Rozmawiałem z samym kierownikiem, który mam taki sam tv tylko w rozmiarze 47cali, i namawiał mnie właśnie na ten większy, bo sam kupił na początku ten mniejszy i po paru dniach zamienił na większy i jest mega zadowolony. Bałem się, że 42 cale to i tak przy moich odległościach - 2m z fotela i 3m z kanapy- to max co mogę zainstalować...I co się okazało...że obraz jest tak fantastyczny, tak ostry i dokładny, niezależnie od kanału, że spokojnie mogłem kupić 47 calowy. Zastanawiam się teraz czy nie oddać mojego z powrotem do Saturna i nie wziąć większego w Euro...Nie ma porównania do "starego" Samsunga...
 

tomek242

New member
Chyba nie przeczytałeś dokładnie, bo tam jest tylko instrukcja jak przeprowadzić aktualizacje, a o zmianach w sofcie nic na tej stronie do której podałeś link-nie ma.
Właśnie, że ja przeczytałem dokładnie a ty nie:
Q5492_0.26.70.0
Improvement on C+ perfomances
resztę doczytaj sam:mrgreen:
 

wluczyk

New member
Telewizor LCD Philips 37PFL9604
ten model jest bardzo ciezko dostepny ...
czy widzial gdzies go moze ktos w jakims sklepie ??
jestem z woj Dolnoślaskiego okolice jeleniej góry
 

annddy

New member
Dostępny jest RTV CENTRUM OPOLE .
O ile wiem to możliwy jest odbiór własny. Przecież to rzut beretem z J.Góry.
Cena 4326 zł.
 

kaj78z

New member
Jest to bardzo dobry tv właśnie go kupiłem. To iż trudno go dostać to świadczy że dobrze się sprzedaje. W Hiszpanii gdzie mieszkam już go wyprzedają (700 euro) gdyż wchodzi nowa seria 9705 (1300 euro) na prawdę się odzwoniłem z nim i warto. Głos, obraz bajery. Zastanawiałem się czy czekać na nową serię ale przepłacać za technologie które jeszcze długo nie będą w użyciu (3d) nie ma sensu.
 

ciaper

New member
Ja posiadam 9604 od jakiegoś czasu i jestem zadowolony ...
Jakoś od razu nie byłem w stanie (czasowo) ogarnąć wszystkich ustawień i chodzi na "automacie" ale obraz jest świetny, a mam analogową tv.
Teraz jestem w trakcie obczajania wyświetlania obrazu z laptopa za pomocą sieci.
I zastanawiam się jak załatwić, żeby wyświetlić film razem z napisami :/
Kombinował już ktoś z was tą kwestię ?
 

sebasto

New member
witam serdecznie.

chcę zakupić tv 32cale i z tych co przejrzałem zainteresowały mnie nowy model Philipsa 32PFL8605H lub 32PFL7605H (nie ma Perfect Pixel HD tylko Pixel Precise HD - czy to robi wogóle różnicę na codzień??).
Ale właśnie teraz w tym tygodniu jest wyprzedaż w MM i można kupić tak zachwalany przez Was w tym wątku model 32PFL9604H w tej samej cenie co 8605H.

mądre głowy rozumiejące co te wszystkie nazwy znaczą, użytkowanicy tych monitorów poradźcie proszę nowemu koledze co ma kupić. Decyzja o zakupie nastąpi do końca sierpnia.

pzdr
sebasto
 

Arekino

New member
Planuję zakup tego tv w wersji 37". Proszę użytkowników o odpowiedź:

1. Czy ten Tv jak niektóre wyłącza podświetlanie matrycy na ciemnych scenach?
2. Czy Ambilight można zupełnie wyłączyć?
3. Czy w zupełnie ciemnym pomieszczeniu widać nierównomierność podświetlania matrycy?
4. Czy po przełączeniu na tryb GAME tracimy pełną możliwość ustawień obrazu? Mój Samsung tak ma co jest irytujące.

Bardzo proszę o konkretną pomoc bo muszę kupić TV w tym tygodniu.
 

sornat

Member
Planuję zakup tego tv w wersji 37". Proszę użytkowników o odpowiedź:

1. Czy ten Tv jak niektóre wyłącza podświetlanie matrycy na ciemnych scenach?
2. Czy Ambilight można zupełnie wyłączyć?
3. Czy w zupełnie ciemnym pomieszczeniu widać nierównomierność podświetlania matrycy?
4. Czy po przełączeniu na tryb GAME tracimy pełną możliwość ustawień obrazu? Mój Samsung tak ma co jest irytujące.

Bardzo proszę o konkretną pomoc bo muszę kupić TV w tym tygodniu.

1. z tego co wiem raczej nie
2. tak
3. zalezy od konkretnego egzemplarza, ustawien jasnosci-kontrastu
4. ja wlaczam tryb PC nie da sie uruchomic hd natural motion/100mhz ale mozesz podstawowe ustawienia zmieniac - jasnosc/kontrast/nasycenie/ostrosc
 
Do góry