Philips 37PFL6007K czy Samsung UE37ES6710

miet55

Member
Bez reklam
Witam serdecznie, po raz pierwszy na tym forum... :)
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru pomiędzy Philips 37PFL6007K i Samsung UE37ES6710
Proszę przedstawić wszystkie za i przeciw dot. wymienionych modeli.
A może tańszy 200hz Samsung UE37ES6100?
Zależy mi na jak najlepszym odwzorowaniu kolorów, nie bardzo też wiem czy Philips posiada funkcję TimeShift ale chyba tak skoro ma "nagrywanie"
O ile już mowa o nagrywaniu, to czy nagranie jest szyfrowane i czy kompatybilne dla innych TV i PC?
Jaka jest minimalna pojemność pena?
Jak odbywa się komunikacja bezprzewodowa pomiędzy TV a PC, oraz routerem?
 
Ostatnia edycja:

miet55

Member
Bez reklam
Dalej rozważam, aczkolwiek obecnie pomiędzy modelami: Philips 37PFL6007K a Philips 40PFL5007K
Nie wiem czy kiedykolwiek korzystałbym z 3D a zależy mi jednak na ciemnej ramce. Trochę się obawiam, że 37" może być mało.
 

WojtR

Member
Bez reklam
Kiki ta sama wątpliwość ( TV sypialnia, taki typowy do przymknięcia oka :) ) na wprost dokładnie 3,25 m , kąt 15 do góry ( więc istotne kąty pionowe )

obecny TV to 32" , ewentualnie jaka matryca siedzi w 37" i czy jest duża różnica w jakości obrazu w tych phil-ach ... bo w cenie tak ( 3d nieistotne ma tylko wyświetlać obraz , menu też można pominać bo będzie dekoder podpięty po HDMI więc TV włącz/wyłącz może TVN player ale go jeszcze nie ma ale to bardziej dla żony :) ) :)

głównie źródło sygnału C+
 
Ostatnia edycja:

miet55

Member
Bez reklam
Odległość od ekranu to 2,7 - 3 mb. Jara mnie ten 37PFL6007K swoim wyglądem i do tego ma szybkiego procka.
Na poprzednie modele z tego co czytałem niektórzy narzekali co chodzi o szybkość. Widzę, że dla 40PFL5007K jest soft z 2012-10-16, ciekawe na ile poprawia takie niedogodności jak: szybkość przełączania - nawigacji, układanie listy SAT. Widziałem trochę narzekań tych co posiadają. Z kolei 37PFL6007K ma błyszczącą matrycę i boję się o odbicia przedmiotów w dzień a wieczorami lamp, kinkietów etc. Mam jeszcze bardzo istotne pytanie, czy funkcja Ambilight da efekt kiedy TV będzie ustawiony w rogu pokoju?
 

dex1

New member
Na taką odległość zdecydowanie => 40 cali. Powiem Ci tak, nie chcesz mieć problemów bierz samsunga (matryca jest taka połmatowa więc dużo nie odbija), jeżeli chcesz sie zastanawiac kiedy wyjdzie nowy soft, co tam poprawili, czy jest tvn, tvp pleyer - bierz philipsa.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
WojtR -
Jak wysoko będzie wisiał ?

===================================
miet55

Jeśli w rogu to działa.
I to bardzo dobry wybór do tych potrzeb .
 
Do góry