Philips 37pfl3507h/12

matadorRS

New member
Zakupiłem synowi do pokoju omawiany w tytule telewizor. Odrazu powiem że jestem na niego mocno wkurzony, w dodatku jak człowiek pójdzie bez przygotowania do sklepu to go wydymaja.
A teraz do sedna tematu.

1. Czy w tym TV (37pfl3507h/12) można jakoś ustawic żeby TV odrazu łaczył się z siecią wi-fi (mam adapter Philipsa) czy za każdym razem trzeba wklepywać te debilne ustawienia?
2. Czy jest jakis alternatywny soft do tego TV odblokowywujacy np przeglądarke www itd? Bo ten znaczek Smart TV to bardziej kpina z klienta niż Smart. Nie oczekiwałem niewiadomo czego ale goły YouTube to lekka przesada.
3. Podłączyłem TV z netem i mam serwer DLNA (ps3 media server). Ale Tv widzi tylko foldery w dziale (udostepnione) nie widzi (pomimo ich udostepnienia) innych folderów z kompa (a np ps3 widzi wszystko). Jakies pomysły.
4. Gdzie znajduje sie kod aktywacyjny do oprogramowania Silmply Share podobno gdzies przy TV ale nie znalazłem.

Będe wdzięczny za każda pomoc :blagam:
 

siamer

New member
wlasnie jutro ide zobaczyc ten TV dla babci... moge prosic o jakies jeszcze spostrzezenia ? najwazniejsze to obraz i dzwiek... jak z nimi ? ladny obraz ? i jak z oprogramowaniem tez wolne przelanczanie kanalow lekko zwieszajace sie tak jak w 5507 ?

pozdrawiam i czekam na info :D
 

matadorRS

New member
Tak naprawdę to jeszcze 5 minut nie spędziłem przed tym TV. Raz że nie jest podłaczony do dekodera a dwa młody non stop cisnie bajki. Wrzuce jutro jakis film FullHD na dysk i zobacze jak sobie radzi. A tak nawiasem dla babci to chyba nie będzie miało wiekszego znaczenia obraz i dźwięk. Moja twierdzi że najlepszy jest jej stary srup i jej lepszy nie potrzebny :D
 

ignas1984

New member
Telewizor po podłączeniu tak cicho gra, że niektórych programów prawie nie słychać.
Chce zaznaczyć, że dźwięk jest na full !! Mogę stanąć koło tv i spokojnie rozmawiać przez telefon.
Menu bardzo słabe, małe i niewygodne !
Dlaczego podczas testów na blu-ray (philips bdp5500/12) jakość dźwięku jest fatalna a obraz ? Wyraźne migotanie dostrzegłem bez problemu ??


Wraca do mnie właśnie z serwisu - test ok.
Philips się popisał !!
Nie kupię, nie polecę !!!
 

siamer

New member
witam.
kupilem ten TV babci i nie moge w zupelnosci sie z Toba zgodzic.
1) dzwiek jest super, jak na telewizor w tej cenie. babcia (osoba lubiaca glosno ogladac tv) maksylanie uzywa glosnosci do 3/4 mocy wiec nie wiem czemu u Ciebie jest tak cicho
2) zgadzam sie ze menu ubogie ale przeciez to TV bez smart TV wiec co po nim oczekiwac ? to taki podstawowy model philipsa
3) obraz analogowy TRAGICZNY ale cyfrowy bardzo ładny. filmy z pendrive tez dzialaja ok
4) migotanie ? ja niczego takiego nie zauwazylem na kanalach HD (TVP 1 HD oraz TVP 2 HD). co prawda nie sprawdzalem bluraya ale na kanalach cyfrowych HD jest ok...

moim zdaniem ten tv za taka cene oplaca sie... ale to tylko moje zdanie ;)

pozdrawiam...
 

Grzesiek_TV

New member
Za głośny dźwięk na słuchawkach

A ja mam jeszcze inny poważny problem z tym telewizorem:/

Gdy podłączę do niego słuchawki, wówczas nie ma żadnej możliwości regulacji dźwięku! Na słuchawkach leci maksymalna głośność, aż uszy bolą!

Jak dźwięk leci z głośników, to normalnie bierzesz pilota i wciskasz głośniej/ciszej i jest ok.
Ale jak już wepniesz słuchawki, to dźwięk w słuchawkach jest na full, że słuchać się nie da. I wówczas ani pilotem, ani na panelu TV nic nie da rady zrobić.

Szukam wszędzie jakiejkolwiek przejściówki na jacka, aby można było ściszyć dźwięk bezpośrednio na kablu od słuchawek, ale nigdzie nie mogę znaleźć...

Czy to może być jakaś wada telewizora?

Po co produkowali wejście jack na słuchawki, skoro nie da się z niego korzystać w normalny sposób?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Przyznaję, że obraz w analogu jest równie kiepski jak w Samach EH5000. Menu ubogie a strojenie to horror. Jednak do dźwięku brak zastrzażeń.
 

crysis1023

New member
Witam
Mam taki problem, otóż telewizor jest podłączony do intenetu przez kabel. Internet dziala bo Youtube sie włącza ale nie wiem gdzie jest ta przegladarka bo chciałem obejrzeć sobie filmy z zwykłych stron internetowych. Jest wgl. taka możliwość?
 

jenson

Banned
W tym modelu dostępny jest tylko YT. Taka informacja widnieje na stronie oficjalnej. A po za tym przeglądarka philipsa w innych modelach nie obsługuje flasha.
 
Ostatnia edycja:
Do góry