Philips 37pf9830 - Gdzie kupic?

Jinx1337

New member
Filmiki HDTV zarywaja

Witam


Moze mi ktos prosze doradzic, gdzie moge kupic (w Warszawie) LCD'ka Philipsa 37pf9830? (Ew. jego 42 calowa wersje)

Zalezy mi by przed swietami Bozego Narodzenia jeszcze u mnie stal w salonie.



Pozdrawiam
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Zobacz w MM Okęcie.
Na bank stał wczoraj w MM w Rzeszowie za 14.900 a dziś widziałem go w MM we Wrocławiu (przy autostradzie) ale już za 16.999.
W Krakowie w MM toi jak stał za 16.999 ale stoi też w Mix-Audio na Wadowickiej za 16.900 ale można sie targować.
Ja kupiłem tam za 13.300 po najkrótszych targach mego życia ;-)
Powiedziałem swoją cenę a facet się zgodził ;-)

Kopsnij się. To tylko 3 godzinki jazdy a możesz zaocszczędzić.
pozdrawiam.
 

Jinx1337

New member
Hmm dzieki - ale troche mi to sie z planami nie zgadza...
Moglbys mi moze podac nr tel. do tych MM?

A jakies inne propozycje? :)

A gdzie moge dostac Snazio 1350, Bufallo lub ew. Kissa Dp-600 (jest juz w koncu czy go jeszcze nie ma? :)) - tez do swiat? :)


Pozdrawiam
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Stary, włóż w to troche pracy jak chcesz mieć TV na święta.
Czy Ty do kościoła nie chodzisz ?
MM NDI mają swoje stronki internetowe - tam są telefony.

Snazio jest w TAMI w Poznaniu a Kiss jest jeszcze w d...
i długo tam pozostanie.
Aha - jest jeszcze w gazetce Vobisu
 

Jinx1337

New member
Fatman_1 napisał:
Stary, włóż w to troche pracy jak chcesz mieć TV na święta.


Od tygodnia obdzwaniam wszystkie znane mi sklepy i MM w Wawie, a Ty mi jeszcze zarzucasz brak zaangazowania?

Nigdzie tego telewizora dostac nie moge, a samemu wiezc z Poznania/Wroclawia najzwyczajniej w swiecie sie boje - jeszcze sobie nowo zakupionego LCD'ka spieprze upychajac wielkie pudlo do osobowego samochodu.

Jak narazie, to na terenie Wawy moge sobie conajwyzej taki TV zamowic, a bedzie jak bedzie.
Fatman_1 napisał:
Czy Ty do kościoła nie chodzisz ?

A skad takie domniemania?

edit:

Poza tym co to do cholery za nowa moda zeby wszystko zamiast w stolicy to w Poznaniach, Wroclawiach i Rzeszowach na polkach sklepowych lezalo?

Bez obrazy :) Musialem dac upust frustracji.
 

Jinx1337

New member
LCD 32 cale.Co wybrać ??

Wiec ponawiam pytanie -

Wie ktos gdzie to mozna kupic? I moze byc juz poza W-wa, tylko zeby byla opcja dowozu do 'stolycy' ;)
 

jax

New member
Wymiana Filmów HD

Ostatnio widziałem 42" w Euro Agd w Centrum Targówek na Głębockiej oraz 37" w ElectroWorld na Targówku, bo jak się pytasz to rozumiem że wszystkie sklepy z eeeby.pl obdzwoniłeś.
 

gad7

New member
Twoj 8 post tylko jednego dowodzi iz maz manie wyzszosci jako w-wa Wielka mi ,,STOLYCA" gdzie pozadnego sprzetu nie kupisz. A rusz tylek na prowincje tam chociaz cos porzadnego zakupisz i z inteligentnymi ludzmi porozmawiasz. I pewnie jestes z tych co twierdza iz Szczecin nad morzem lezy???
 

Jinx1337

New member
gad7 napisał:
Twoj 8 post tylko jednego dowodzi iz maz manie wyzszosci jako w-wa Wielka mi ,,STOLYCA" gdzie pozadnego sprzetu nie kupisz. A rusz tylek na prowincje tam chociaz cos porzadnego zakupisz i z inteligentnymi ludzmi porozmawiasz. I pewnie jestes z tych co twierdza iz Szczecin nad morzem lezy???


Nie bierz tego tak bardzo do siebie.

Pisalem to z humorem i bez zlosliwosci.
 

gad7

New member
Reelbox 1100

Ten Szczecin to tez zart a na powaznie rusz sie nawet do Poznania, jakies max 3 godz. w jedna strone i to polowa po autostradzie a z powrotem jak przepisy nakazuja powoli i ostroznie. A tak na marginesie i pytanie do zastanowienia czy ty myslisz ze sprzet wozony jest w puchu? Nie, tirami, po polskich drogach. A jaki jest stan naszych drog?
 

awujotka

New member
Bez reklam
Jinx: mail już poszedł.
A tak na marginesie w sprawie transportu: na pudełeczku od tego tv jest ostrzeżenie, żeby nie przewozic go w pozycji leżącej, tylko w pionie. Wierz mi, cięzko go będzie wsadzic do osobowego. U mnie do kombi wlazło po skosie...
 

Jinx1337

New member
gad7 napisał:
Ten Szczecin to tez zart a na powaznie rusz sie nawet do Poznania, jakies max 3 godz. w jedna strone i to polowa po autostradzie a z powrotem jak przepisy nakazuja powoli i ostroznie. A tak na marginesie i pytanie do zastanowienia czy ty myslisz ze sprzet wozony jest w puchu? Nie, tirami, po polskich drogach. A jaki jest stan naszych drog?

Ale tutaj nie chodzi o drogi, puch i tiry, tylko o odpowiedzialnosc za sprzet podczas transportu :)

Narazie czekam do jutra, by wykonac pare telefonow.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Telewizor do 3500 zl

Z wożeniem - racja.
Trzeba mieć mocne nerwy.
Wiozłem go na leżąco wystający 20 cm z bagażnika mojego passacika z Krakowa do Poznania, bo nie wlazł bydlak cały.

Starsi na tym forum napewne pamietają film Clouzota z 1953 pt. "Cena strachu".
Wiezienie przez 425 km 37PF9830 (i to nie po autostradzie) to coś w tym klimacie :)
każde małe hamowanko to wzrok wlepiony we wsteczne lusterko.
Ufff... wrażenia pozostają długo w pamięci ;-)
 

ww-05

New member
Telewizor

Miałem w zeszłym tygodniu ten sam problem,
widziałem go w sobotę w MM przy Ostrobramskiej za chyba 15.499,
potem szukałem po sklepach internetowych - znalazłem nawet:
http://www.plazmacity.pl/index.php?go=prodlista&id_product=241&more=1
za 12.499,
ale wszędzie aktualnie nie było go na składzie, można zamówić i kilka dni odczekać. Podobno nawet w hurtowni Philipsa nie wiele mogą na ten temat powiedzieć a i trudno się tam dodzwonić, więc pozostaje kontakt przez dostęp do stanów magazynowych przez www dla "uprawnionych" sklepów.
Gdzie indziej poradzono mi odczekać do lutego/marca - prawdopodobny spory spadek cen - i tak zamierzam zrobić.
Na razie zakupiłem:
http://www.expon.pl/?model=RZ_23_LZ_55&producent=LG
tylko 23" do sypialni, ale na sprawdzenie możliwości hdtv i aktualny odbiór Cyfry+ plus filmy z dvd spokojnie wystarcza. Zamówienie zrealizowane w ciągu 1 dnia i z opustem cenowym poniżej ceny z www - bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Może więc spróbuj tam,
a lepiej poczekaj kilka miesięcy...
 
Do góry