Philips – 32PW9551/12 nowy telewizor kineskopowy z odtwarzaniem 1080i

mass[pl]

New member
lotartur napisał:
Wydaje mi się, że najlepszy obraz to po componęcie, jeśli chodzi o Sat TV , a jeśli chodzi o DVD to podobno, po Scarcie z włączonym PixelPlus, piszę podobno bo nie mam DVD z wyjściem HDMI, a takie oceny wyczytałem gdzieś na tym lub na konkurencyjnym forum.

Dajcie znać jak ponownie uda się uruchomić HDMI z N-ką, chcę to przetestować bo wkurza mnie , że po Componęcie nie idzie dźwięk i muszę jeszcze włączać amplituner.
Pozdrawiam:hihi: :razz:

Jak to nie idzie dzwiek ?? podlacz czinczami do audio IN - to jest ta srodkowa para po prawej stronie (AUDIO IN)- gorna jest dla HDMI - (DVI AUDIO)
 

redlum

New member
Bez reklam
jak zeszlo na temat podlaczania dziweku - to mam pytanie czy jest sens na kupno jakiegos dobrego kabla jesli chce podlaczyc "n" do 9551? czy wystarczy jakis stary kupiony kiedys do starego video?
 

lotartur

New member
mass[pl] napisał:
Jak to nie idzie dzwiek ?? podlacz czinczami do audio IN - to jest ta srodkowa para po prawej stronie (AUDIO IN)- gorna jest dla HDMI - (DVI AUDIO)
...ale dałem ciała , czasami najprostsze rzeczy gdzieś umykają, no ale dzięki temu że włączałem całe audio to podczas "Swiat o wscodzie słońca" było 5.1, szkoda. że tylko tam
Pozdrawiam
 

woncker

New member
Nigdzie nie mogę tego znaleźć...

Czy ktoś może mi podać wymiary tych dwóch telewizorów?

- 29PT9521
- 28PT9551

Drugie pytanie to który z tych dwóch modeli mi bardziej polecacie?
 

woncker

New member
Hmmm 29" nie jest panoramiczny, ale nie wiem też czy to jest wada :) Poza tym moge go miec za 1699 zł u siebie w Auchan wiec wydaje mi sie ze to dosyc tanio...
 
Ostatnia edycja:

robert1v

New member
29"

to lepiej dołożyć 300 i za 2000zł kupić 32pw9551/12 o którym ta zakładka właśnie jest

cena spadła z 3500 do 2060zł przez pół roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
:cool:
 

dem

New member
redlum napisał:
jak zeszlo na temat podlaczania dziweku - to mam pytanie czy jest sens na kupno jakiegos dobrego kabla jesli chce podlaczyc "n" do 9551? czy wystarczy jakis stary kupiony kiedys do starego video?

Warto kupic porzadny kabel - ale proponuje zachowac umiar - kable nie powinien byc znaczaco drozszy od dobre jakosci przedluzacza do monitora VGA.
 

deniro24

Member
Bez reklam
robert1v napisał:
to lepiej dołożyć 300 i za 2000zł kupić 32pw9551/12 o którym ta zakładka właśnie jest

cena spadła z 3500 do 2060zł przez pół roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
:cool:

Mógłbyś napisać gdzie można kupić ten Tv za 2060zł? Planuje kupić go za kilka dni, ale takiej ceny nie znalazłem. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 

Rodrigunio

New member
9551

dem napisał:

Witam, niestety telewizorka nie ma juz w tej cenie. Poluje ostatnio na niego i co ciekawe okazuje się że nie tak łatwo go kupić. Dzwoniłem już do kilku sklepów z listy skąpca czy ceneo i okazuje się żę nigdzie go nie ma, został wycofany z oferty. W jednym sklepie powiedziano mi że 9551 nie jest dostępny już u producenta ponieważ wyszedł "następca" w formie LCD tez model 9551, ale co ma piernik do wiatraka - juz nie pytalem.. Potrzebuje dobry tv do oglądania kablówki i DVD z funkcją HD ale jest problem z kupnem..zastanawiam się czy jest moze jakis inny powód wycofywania, być może brak popytu bo ludzie z braku wiedzy nie widzą nic specjalnego w tym TV. Jako ciekawostke dodam jeszcze że telewizorek jest dostępny we Wrooclawskim Electro World.. za 3299,- :) i jeszcze pytanko szybkie - jaki jest ten kod na pilocie zeby sprawdzic ile tv swiecil? zebym nie kupil jakiegos z wystawki..jak już znajde..
 

adamo_

New member
Bez reklam
Rodrigunio napisał:
Witam, niestety telewizorka nie ma juz w tej cenie. Poluje ostatnio na niego i co ciekawe okazuje się że nie tak łatwo go kupić. Dzwoniłem już do kilku sklepów z listy skąpca czy ceneo i okazuje się żę nigdzie go nie ma, został wycofany z oferty. W jednym sklepie powiedziano mi że 9551 nie jest dostępny już u producenta ponieważ wyszedł "następca" w formie LCD tez model 9551, ale co ma piernik do wiatraka - juz nie pytalem.. Potrzebuje dobry tv do oglądania kablówki i DVD z funkcją HD ale jest problem z kupnem..zastanawiam się czy jest moze jakis inny powód wycofywania, być może brak popytu bo ludzie z braku wiedzy nie widzą nic specjalnego w tym TV. Jako ciekawostke dodam jeszcze że telewizorek jest dostępny we Wrooclawskim Electro World.. za 3299,- :) i jeszcze pytanko szybkie - jaki jest ten kod na pilocie zeby sprawdzic ile tv swiecil? zebym nie kupil jakiegos z wystawki..jak już znajde..


Powód jest jedyny - koniec wyjątkowo udanego modelu , slyszalem że na wiosnę ma być nowszy model ,ale teraz to juz nie wiem , rózne sa plotki trzeba by spytać w Philips Polska

Jak tak bardzo pragniesz to mogę ci moj sprzedać mam go miesiąc :) za hmm 2300
 

Robin1

New member
adamo_ napisał:
Powód jest jedyny - koniec wyjątkowo udanego modelu , slyszalem że na wiosnę ma być nowszy model ,ale teraz to juz nie wiem , rózne sa plotki trzeba by spytać w Philips Polska

Jak tak bardzo pragniesz to mogę ci moj sprzedać mam go miesiąc :) za hmm 2300

Przecież w postach chwaliłeś ten tv. Jaki jest powód że chcesz się go pozbyć?
(Może to żart)
 

robert1v

New member
9551

saturn arcadia warszawa były 3 sztuki po 2200 i jedna z wystawy z rysą 3cm na obudowie z przodu za 2060zł
niewiem czy po zeszłym piątku "bez vat" coś im zostało ale warto sprawdzić


mam ten model ze 4 miesiące i jestem b. zadowolony
a powód wycofania ze sklepów (ja tak uważam) cała masa lipnych testów i opisów w internecie i prasie fachowej na temat ze "crt daje lepszy obraz od lcd ale zajmuje dwe metry sześcienne miejsca i to go dyskwalifikuje" - co odstraszyło klientów nie mających ciśnienia na jakość i dążących do promowanej obecnie płaskości

jak zwykle spece od marketingu wypromowali nową technologię gorszą od starej ale za to tańszą w produkcji (mozna więcej zarobić) i zajmującą mało miejsca w domnu klienta.
pamiętacie jak 5 lat temu thomson scenium czy philips machline były szczytem osiągnięć tv a teraz jakoś mało kto z ich posiadaczy się ich pozbywa, owszem lcd też sobie na ściankę kupią ale
jak się chce zobaczyć piękny obraz
to potrzeba dużej lampy i czy ona bije nas w oczka z crt czy świeci za nami na ekran z projektora crt (3 lampy) to i tak pozostanie to najlepsze rozwiązanie
:cool:
 

Rodrigunio

New member
Już wiem troche więcej, podzwoniłem po sklepach internetowych i mówią że ciągle ktoś dzwoni i pyta o ten tv a jak już mają to schodzi każda ilość w pare dni, ogólnie mało sie ich chyba produkuje bo mówią zę ciągle ich brakuje i wszystkie sklepy czekają na dostawy od producenta. Zależy mi na nim bo mam kablówke i nie zapowiada się na coś lepszego, jest ewentualnie 9520 dostepny..ale bez HD. Wiem że to forum HD ale moze ma ktos 9520 i moze cos powiedziec na ten temat? Czy gdyby mogl to zamienilby na 9551 czy pozostal przy swoim. Bo ten ma z kolei Pixel Plus 2.. Niech ktoś podrzuci ten kod do sprawdzenia serii i ilosci wyswieconych godzin, dzieki :)
 
Do góry